Lenka Řezníková, pediatr Vimperk

MUDr. Lenka Řezníková

Pediatr Více

Krátká 125/18, Vimperk
Praktický lékař pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka mi pomohla s dítětem s vysokými teplotami. Byla jsem moc mile překvapena takovým přístupem a přístupem sestřičky. Velká spokojenost.

Velmi příjemné prostředí. Skvělá lékařka a skvělá sestřička.

Paní doktorka je velice příjemná a profesionální, všem moc doporučuji !!!

Jsme s paní doktorkou velice spokojený.Velice milá,odborník a vždy nám pomůže.Sestřička taky zaslouží pochvalu.Mají hezký vztah k dětem a příjemné prostředí.

VELIKA SPOKOJENOST A VELIKA OCHOTA VZDY POMOCI

Paní doktorku Řezníkovou vřele doporučuji všem maminkám z Vimperka a okolí. Je velmi příjemná a je hlavně je odborník, tato kombinace vlastností není vždy samozřejmostí. Prostředí čekárny a ordinace je pro malé pacienty krásně zařízeno, takže se tady děti cítí příjemně a nejsou vystresované. Jsme s dcerou Esterkou moc spokojené! Militká

S paní doktorkou jsme velmi spokojení, oba kluci k ní jdou rádi, já chválím její přístup, většinou vše zvládáme bez antibiotik, když už mám velké obavy, vždy paní doktorka udělá CRP, prostě za naší rodinu velká spokojenost!!! Je vidět, že jí na pacientech opravdu záleží!

Se synem ji máme rádi.Synovi jsou dva roky a cítí se u ní dobře.Konečně doktor u kterého nebrečí.Je moc milá a sestra taky.S dětmi to umí.Pořád si sním povídá.A má bezva přístup do ordinace a čekárny.Pohodlné pro kočárek.Synovi se moc líbí i akvárko v čekárně,malování na stolku a děcký koutek.Čekárna je pěkná.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti - vždy ochotně poradí, stoprocentně pomůže a její přístup je více, než profesionální. Pochvalu zaslouží i čekárna a ordinace.

Velmi příjemné prostředí, pí. doktorka milá a profesionální,hezky se chová k dětem, celkově vřele doporučuji.