Lenka Matušková, oční lékař České Budějovice

MUDr. Lenka Matušková

Oční lékař Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lannova 9/14, České Budějovice
Oftalmologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Z
Ověřeny pacient
Umístění: Oftalmologie

Absolutně není možné se dovolat, zkouším několikrát denně už přes týden. Před půl rokem při akutním problému s okem mi sestra sdělila, ať si s tím jdu na pohotovost do nemocnice, že nemají v nejbližších třech dnech volný termín, přes moje námitky trvala na svém. To k paní doktorce chodím od samého počátku, kdy v ordinaci začínala, měla jednu sestru, telefony a objednání bylo bez problémů. Jinak paní doktorka je velmi milá a profesionální, přesto z výše popsaných důvodů si hledám nového očního lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient

není možné se dovolat a objednat!
obě příjemné, ale paní doktorka mi zanedbala zánět - léčím se od dubna minulého roku jen na antibiotických kapkách a mastičkách a dodnes není v pořádku. Nikam jinam mne neposlala a nyní jsem si sama zaplatila vyšetření v Lexumu a zjistili mi oční vadu a poškození rohovky i sítnice!!!!! jsem velmi zklamaná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


plete si bryle na blízko a an dalku

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

moc dobrá


Radka
Paní dokrorka i sestřička jsou velmi příjemné a ochotné.Vyhovuje mi i vstřícnost, se kterou jsem objednaná. Nemohu chodit k lékaři v dopoledních hodinách a ne vždy u jiných lékařů se setkám s pochopením.Paní doktorka je naprostý profesionál s lidským přístupem. Vděčím jí za včasné odhalení choroby, komplexní přístup a podrobné vysvětlení mého problému.Zároveň za vysvětlení dalších možností léčby.Vyšetření je vždy pohodové a bez stresu.


J

Je to asi 5 let co jsem přestoupila k paní doktorce. A nevěřila jsem,že může i takhle probíhat prohlídka. Bylo to a JE úžasné,velice příjemná sestra i paní doktorka, vše vysvětlí a poradí. Poprvé jsem si myslela, že je to náhoda ale po letech již vím,že toto je opravdu profesionální přístup k pacientům. V čekárně se dlouho nečeká. Příjemné prostředí, kvalitní vybavení ordinace.


I

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá s milým přístupem k pacientům, vše podrobně vysvětlí a je výborný diagnostik. Sestřička také velmi milá. Mohu jen doporučit


M

Jsem velice spokojena s péčí paní doktorky, nedá se to srovnat s jinými očaři v ČB - nejlepší je snad to, že jdete do ordinace vždy na čas, žádné několika hodinové čekání, co jsem zažila u jiné doktorky. I sestra je fajn... Sice jsem čekala půl roku, než mě vzali, ale vyplatilo a neměnila bych.


Q

Velice spokojena.


J

Velmi příjemna paní doktorka i sestřička,dobře sehrana dvojice.
Výborné je to ,že se nečeká v čekárně hodiny nejvíc tak 5 minut.
Jsou obě dvě velmi ochotné.Paní doktorka vše dobře vysvětlí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti