náměstí Míru 3760/11, Kroměříž
Kožní ambulance

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí
Dolní 1566, Bystřice pod Hostýnem
Kožní ambulance

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance

Úžasná zkušená paní doktorka, která i mimo pracovní dobu je ochotná pomoct a není jí ani jeden pacient lhostejný. Navštěvuji ji už přes 12 let a vždycky odcházím spokojená. Oceňuji zejména její přístup k pacientovi - podrobně rozepíše návod na domácí léčbu a na případné dotazy mile odpoví. Třešničkou na dortu je krásná moderní ordinace v příjemné lokalitě v centru Kroměříže.

Umístění: Kožní ambulance

Paní doktorka se jenom mrkla a hned věděla o co jde vše vysvětlila ukázala a poučila. Jednání rychlé, stručné a správné. K dispozici i mobilně, zodpoví každý dotaz popřípadě poradí. Velmi příjemná.

Š

V čekárně jeden člověk před váma a přesto čekáte hodinu, to tu bylo vždy. Ono to totiž trvá než se sestra s p.doktorkou vykecaj a nezastaví se ani při vyšetřování pacienta, vedou dál rozhovor na opravdu málo inteligentní úrovni. Doktorka se umí tváří mile ale to je tak jediný.

TOP lékař v Kroměříži.
Lidský přístup, ochota, nové metody, dlouhá pracovní doba, nová ordinace.
Všem doporučuji

Vynikající paní doktorka moc mi pomohla vše vysvětlí a poradí , jsem s ní velmi spokojená , takových lékařů kdyby bylo víc , je opravdu skvělá a já ji míč děkuji

Skvělá paní doktorka. Osobní přístup, ochotná pomoci. Poradila mi a s jejím postupem jsem byl naprosto spokojený. Mohu jen doporučit.

Výborná paní doktorka poradí pomůže i vysvětlí no prostě odborník ve svém oboru.Dokonce ji nevadí, pracovat s pacientem po pracovní době.Můžu jen doporučit.Je lidská jak k dětem tak k dospělím.