Nádražní 29, Bruntál

Jsem členkou
- ČESKÉ DERMATOLOGICKÉ SPOLEČNOSTI
- ČEKÉ ACNAE INICIATIVY
1987 – 1993
Studium na LF UP, obor všeobecné léka...

Umístění: Laserové a kožní centrum, s.r.o. - MUDr. Lenka Klechová standardní i nadstandardní služby v oboru kožního lékařství

Už dlouho jsem nepotkal osobu tak
arogantní a odpudivou.

Po dvou návštěvách měním lékaře. Řešila jsem plíseň nehtu. Přes upozornění, že jsem vyzkoušela všechny dostupné lokální příprvaky pro užití zevně, dostala jsem předepsané lokálně zevně působící přípravky. Překvapivě účinek nulový.... Při další návštěvě ironické rádoby vtipné komentáře lékařky. Nemám zapotřebí podporovat někoho, kdo neumí komunikovat a nepřesvědčí mně o odbornosti.

Umístění: Laserové a kožní centrum, s.r.o. - MUDr. Lenka Klechová Kožní výrustek na krku

Velice příjemné prostředí ,velice příjemná paní sestřička na recepci ,s úsměvem a laskavostí mě přijala ,sestřička v ordinaci velice příjemná , s úsměvem a laskavostí přívětivým přístupem ke mě ,paní doktorka ,převelice příjemná ,ochotná ,obětavá ,starostlivá a s úsměvem mě důkladně a pečlivě odborně vyšetřila ,vysvětlila ,poradila ,výrůstek na krku mi odstranila nebolestivě ,rychle ,šetrně ,tímto i děkuji ,s přístupem všech --sestřiček a paní doktorky jsem byl mile překvapen ,potěšen až mi radostí srdce poskočilo ,všem mohu jen doporučit paní doktorku a její kolektiv .ještě jednou Vám všem z celého srdce děkuji Jaroslav Mihalik

Výborná lékařka, chodím k ní od roku 2004.Vždy mě uspěšně vyléčila, stanovila diagnozu. Sestry jsou u ní vynikající. A co je hlavní, tito lidé umějí zdravit a usmát se, což v jiných ordinacích nikdy nezažijete :-) Já jsem s celým kolektivem naprosto spokojená.

Paní doktorka diagnostikuje pohledem z dvou metrů. Sestřička extrémně nepříjemná, opravdu hrůza, nemá co ve zdravotnictví co dělat. Nechápu, jak se takhle někdo může chovat k pacientům. Ani jedna ze tří mastí které mi napsala nezabírá. Doporučuji se vyhnout velkým obloukem!

Mám problémy s kůží od dětství a když se mi osypal obličej včetně dekoltu,že jsem se nemohla pohnout, paní doktorka mě nevzala,jelikož nejsem objednaná. Tak jsem se objednala,jenže vyrážka pak už nikde,takže mi nepomohla.A vyrážku mám stále, v menší míře.

Přišla jsem jako prvni.. odcházela jsem po 2 hodinách nespokojená! U paní doktorky jsem seděla necelé 3 minuty.. Doktorka se na mě ani nepodívala (mám atopický ekzem) a napsala mi samozřejmě kortikoindi mast. Nedoporučuji!

Bohužel paní doktorka bere lidi pouze po předchozím objednání.Ale jinak to asi bohužel nejde,kdyby to bylo jinak,tak je v čekárně 156 lidí:-))Má mnoho pacientů.Z tohoto usuzuji,že je paní doktorka odborník.Nebyl jsem objednán,čekal jsem cca 2 hodiny a modlil se,aby některý z objednaných pacientů nepřišel.Bohužel přišli všichni.Ale paní doktorka mě vzala v polední pauze!!!!!!!!Klobouk dolů:-)Moc paní doktorce a její půvabné sestře děkuji:-)

Haha, pani doktorka me vazne pobavila. Prisla jsem za ni, ze bych chtela odstranit podezrele znamenko (probyhaji u nej zmeny a svedeni) ...aniz by se mi pani doktorka podivala do oci, rekla mi ze vysetreni bude stat 300+ odstraneni laserem nejmene 500Kc. Kdyz jsem ji rekla ze chci chirurgicke odstraneni (shodou okolnosti zdarma) protoze chci analyzu znamenka....rekla mi, ze na chirurgii me neposle, ze se mi jizva rozjede. Jizev mam spoustu, zadna se mi nikdy v zivote nerozjela..:-) Takovou hloupost jsem v zivopte neslysela. Pani doktorko, kdyz uz mate takhle natazenou ruku a snazite se z nas vydrit penize, alespon se nam pri tom podivejte do oci!! Diky a sbohem

Nespokojenost veliká. Dcerka měla na noze bradavice a pí. doctor se na ně ani nepodívala a konstatovala "výškrab". Když jsem se jí zeptala na jiné možnosti méně bolestivé(už jsme přeci v medicíně někde dál, nebo ne?) a odpověď zněla "co jiného byste chtěla?". Nakonec nám pí sousedka doporučila nějakou vodičku a bradavice jsou fuč a bezbolestně.:) A jsme rádi, že jsme na doctorku nedali. :)