Adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Sovětská 912, Bučovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodíme už 38 let,neznám lepšího lékaře,diagnostika,odborníka a člověka.Je profesionální ,stále se zdokonaluje,má neskutečný přehled .Léčila všechny mé 3 dcery vždy důsledně a jsem velmi ráda že v Bučovicích po celou dobu působí.

Ověřený profil

Chodím s dcerou k této paní doktorce a jsem velmi spokojená. Vždy nám ochotně poradí a pomůže. Je velmi důsledná a spolehlivá. Děkuji jí za všechno,co pro nás dělá.

R
Ověřený profil

Chodím s dcerou k této paní doktorce a jsem velmi spokojená. Vždy nám ochotně poradí a pomůže. Je velmi důsledná a spolehlivá. Děkuji jí za všechno,co pro nás dělá.


S
Ověřený profil

Mám 3 děti a se všema jsem chodila k této paní doktorce, je skvělá a nemůžu na ni říct ani půl slova, syn měl komplikace po slepém střevu, vše si pohlídala a pomohla mu. Dcera k ní chodí zatím stále. Já mohu doporučit, protože nikdy nic nepodcenila.


Už je to to asi 3roky comi umřel bratr pokusila jsem se o sebevraždu ve škole na záchodech kamarátky tomu zarazili.Jak mile se to dozvedela moje mamka okamže te pani doktorku Lenku Jenčíkovou skontaktovala a zajeli jsme kní ta mi doporučila psychologa do dnešni doby jsem se malinko virovnala s tím že tu muj bratr neni a za to jí mockrát dekuju je to ta nejlepší doktorka co znám


V

nejlepší dětská lékařka co znám, chodím k ní už hodně dávno. milá, hodná profesionální i mimo ordinaci.neváha poradit po telefonu i když je třeba na dovolené. Skělá


V

Se synem jsem chodila k pani doktorce od jeho narození (nyní je již dospělý). Jedná se o profesionální lékařku s velkými znalostmi i zájmem o pacieta, připravena vždy pomoci i nad rámec svých povinností.


díky ní mám poskozenou srdecni chlopen, pokud vase deti nemaji nic jineho nez chripku nebo rymu, tak k ni chodte, ale jinak je na nic

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

-SKVELA DOKTORKA.SPRAVNE DIAGNOZY,PEKNY PRISTUP K DETEM I RODICUM.VYSLECHNE,PORADI,VYLECI.


Je to dobrá dětská doktorka,jsme sní spokojeni!!Vždy poradí..


Došlo k chybě, zkuste to znovu