Ordinace PL pro děti a dorost
Sovětská 912, Bučovice

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce chodíme už 38 let,neznám lepšího lékaře,diagnostika,odborníka a člověka.Je profesionální ,stále se zdokonaluje,má neskutečný přehled .Léčila všechny mé 3 dcery vždy důsledně a jsem velmi ráda že v Bučovicích po celou dobu působí.

Chodím s dcerou k této paní doktorce a jsem velmi spokojená. Vždy nám ochotně poradí a pomůže. Je velmi důsledná a spolehlivá. Děkuji jí za všechno,co pro nás dělá.

Mám 3 děti a se všema jsem chodila k této paní doktorce, je skvělá a nemůžu na ni říct ani půl slova, syn měl komplikace po slepém střevu, vše si pohlídala a pomohla mu. Dcera k ní chodí zatím stále. Já mohu doporučit, protože nikdy nic nepodcenila.

Už je to to asi 3roky comi umřel bratr pokusila jsem se o sebevraždu ve škole na záchodech kamarátky tomu zarazili.Jak mile se to dozvedela moje mamka okamže te pani doktorku Lenku Jenčíkovou skontaktovala a zajeli jsme kní ta mi doporučila psychologa do dnešni doby jsem se malinko virovnala s tím že tu muj bratr neni a za to jí mockrát dekuju je to ta nejlepší doktorka co znám

nejlepší dětská lékařka co znám, chodím k ní už hodně dávno. milá, hodná profesionální i mimo ordinaci.neváha poradit po telefonu i když je třeba na dovolené. Skělá

Se synem jsem chodila k pani doktorce od jeho narození (nyní je již dospělý). Jedná se o profesionální lékařku s velkými znalostmi i zájmem o pacieta, připravena vždy pomoci i nad rámec svých povinností.

díky ní mám poskozenou srdecni chlopen, pokud vase deti nemaji nic jineho nez chripku nebo rymu, tak k ni chodte, ale jinak je na nic

-SKVELA DOKTORKA.SPRAVNE DIAGNOZY,PEKNY PRISTUP K DETEM I RODICUM.VYSLECHNE,PORADI,VYLECI.

Je to dobrá dětská doktorka,jsme sní spokojeni!!Vždy poradí..