Online konzultace,

Relaxhudba

Online konzultace,

Cesta relaxace

Ahoj mé jméno je Lenka Heczková a jsem psycholožka a psychoterapeutka zaměřená na mezilidské vztahy a psychologii. Mimo to se také věnuji duševnímu zd...

Léčené nemoci

• klinická psychologie
  • návykové nemoci
Zobrazit více

Umístění: Relaxhudba Jiný

Moc děkuji Lence za její meditace a hlavně programování mysli a podprahové nahrávky, které hojně využívám na své cestě. Jsou úžasné a moc mi pomáhají. Její nástroje spolu s Jirkovou spoluprací mi pomohly zbavit se úzkosti a naučit se zvládat OCD. Pokračuj dále ve vytváření užitečných nástrojů, protože to velmi usnadňuje práci a vede krůček po krůčku k cíli.

Umístění: Cesta relaxace Jiný

Děkuji moc za skvělé nástroje, meditace, audionahrávky, podprahové nahrávky, materiály ke stažení, pracovní listy a karty které používám téměř každý den. Vše je naprosto nádherně designově vytvořené a hlavně velice dobře promyšlené a 100% funkční. Pomáhá mi to překonat mé problémy a cítím se dlouhodobě dobře. Moc děkuji Leni a těším se na tvé další projekty.

Umístění: Cesta relaxace Jiný

Děkuji za pomoc a vyřešení mých problémů. Lenka je úžasná, protože mě naprosto dokonale vyslechla, pochopila a navrhla řešení, které 100% funguje. Děkuji moc za vše.

Umístění: Cesta relaxace psychologické konzultace

Lenka mi velmi pomohla při řešení naší partnerské krize, díky ní se náš rodinný život vrátil opět do harmonie. Skvělý přístup a ohleduplnost. Moc děkuji a určitě ji všem, kdo potřebují pomoc doporučuji.