MUDr. Lenka Čížková

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Palackého 63, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K pani doktorke chodím asi 7 rokov a nemožem si sťažovať...Keď ju porovnám s gynekológom, čo som mala na Slovensku - myslím si, že super vybavená ordinácia a krásne prostredie - vám nezaručí, že ste v rukách odborníka ... preto dávam pani Čížkovej 10 z 10 - priestory sú dostačujúce ( menej súkromia alebo čakáreň trošku tmavá až depresívna ) Inak prístup pani doktorky na odbornej rovine!

Paní doktorka Čížková se mé ženě a mně postarala o klidný spánek. Děkujeme za příkladnou a naprosto profesionální péči. Sobotkovi

Paní doktorka mi 2x v pubertě určila diagnozu doslova do stolu. Vešla jsem, zeptala se mě co mi je, já že mě bolí v podbřišku, a ona na to, že to budou vaječníky. A odcházela jsem bez prohlídky s receptem na antibiotika. V 18-ti jsem se zeptala jestli by pro mě byla vhodná antikoncepce Depo Provera - prý proč ne?! Po druhé aplikaci jsem neustále krvácela a špinila, stále mi jen zvyšovala dávku léku, přesto, že nepomáhal - opět bez prohlídky. Až mě mamka domluvila prohlídku u jiného gynekologa, který se chytal za hlavu když viděl koňské dávky léku a přes rok mě dával dohromady. U něho jsem už zůstala a jsem moc spokojená. Na paní doktorku nemám dobré vzpomínky.

U paní doktorky jsem od svých 15-ti let. Nyní čekám druhé dítko a vždy mám řádnou a kvalitní péči. Je moc milá a ochotná a ráda vše vysvětlí. Co se týče dlouhého čekání v čekárně, myslím, že i v jíných ordinacích si většinou "posedíte".
Jinak pro neinformované - ultrazvuk paní doktorka již má.

K paní doktorce jsem se dostala v 15 letech se školní prohlídkou, zůstala jsem u ní 10let, ale změnila jsem gynekologa, hlavně kvůli svému zdraví. Paní doktorka je moc hodná, příjemná a přívětivá, uklidní vás a možná i naladí, ale to je bohužel vše.
Jako doktorka možná není špatná, ale protože ordinuje i v Liberci, má i v Jablonci hodně pacientek a snaží se všechny stihnout... snad proto máte, kdykoliv se na něco ptáte nebo něco chcete, pocit, že zdržujete. Necítím se tam dobře.
Každoroční prohlídka probíhala asi takto: chodí se bez objednání Po nebo St, čekáte klidně i 2 hodiny, následuje krátký rozhovor, šup na kozu, jeden pohled na zrcadla, prohmat, stěr a hotovo. Za 5 minut jste venku. Za týden zavolat pro výsledky, vždy jsem dostala nějaké léky, ale na kontrolu se nechodí. Takové prohlídky mi začaly dost vadit. Ani ultrazvuk není k dispozici.
Sestřička nepatří k nejmilejším, spíš jsem ji měla za protivnou. Jediným plusem snad je dětský koutek a pitná voda k osvěžení. Čekárna je studená, neintimní, těhotné pacientky natočené na monitor od ostatních rozděluje jen roleta. Takhle fakt ne.. :(

Pani doktorka, ktera mi zachranila porod! Sla jsem do nemocnice na vyvolani porodu, ostatni doktori cekali tyden na prirozeny porod, ja v bolestech a hladoveni. Prisla pani Cizkova, rekla mi, ze me trpet nenecha a ze urcite ten den porodim. A taky ano. A za to ji jsem moc vdecna!!!! Dekuju!!!! K pani doktorce chodim uz 10 let a nemuzu si stezovat!

S paní doktorkou jsem měla problém i jako s gynekoložkou,dva roky mě léčila hormony,po kterých jsem 20kg přibrala a až po 2 letech mě poslala na laparoskopii,aby zjistili,že to nebylo nic co se léčí hormony,po této zkušenosti jsem od ní odešla a když jsem po pár letech rodila,přišla mi k porodu....nechala mě bez kontrakcí tlačit na prázdno a já se roztrhala,nastříhla mě až těsně před koncem,o zašití ani nemluvím a nakonec mě šití prasklo a dostala se mi tam infekce a měsíc po porodu jsem deně chodila na bolestivé čištění a nakonec do plné narkozy na přešití....dodnes mám jizvy velmi bolestivé

Moc hodná,jsem s ní spokojená.

K pani doktorce chodim zhruba 15let,a jsem sni velice spokojena.Vzdy ma privetive slovo,hezky usmev a reseni na problem.Mam za sebou jiz i tehotenstvi a vzdy se o me radne starala.Chodi k ni i ma maminka se sestrou a jsou take velice spokojene.Jediny problem je ta cekaci doba ale bude to nejspis tim ze ma spousty spokojenych pacientek.

Ja s pani doktorkou nemam spatne zkusenosti. Vzdy mi s mymi problemy pomohla (i kdyz nebyli nikdy tak zavazne) a co se tyce porodu, take me odrodila a vse v naprostem poradku.