Dr. M. Horákové 49/137, Liberec
Odborný oční lékař

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

2.5

Umístění: Odborný oční lékař Prohlídka, obtíže spojené s očima a okolím

Jako nikdo mě tak nevytocil za hodně let jako tato arogantní paní... To se nedá ani slušně. Vše souhlasí, co je zde výše napsáno. Mě konkrétně (například, jedna z mnoha scén) na postezovani, že mimo jiné jdu i z důvodu, že me už 2-3roky trápí v noci řezání a nemožnost otevření oci(takže asi kanálky), a co tedy s tím, tak její odpověď v nejvyšším tónu arogance, že jestli to tři roky neřeším a nejdu k lékaři, že to asi nebude nic tak strašného a že to Teda nemusíme vůbec probírat. chápete? Další otázka na ni, jestli je normální, že měsíc po operaci víček stále nemám plnou citlivost, mi odpověděla, že to si mám řešit se svým operaterem, že ona mi žádné rady zadarmo dávat nebude. No a mohla bych pokračovat...

Umístění: Odborný oční lékař Problémy se zrakem

Moje první a také poslední návštěva u této lékařky. Byla jsem nemile překvapená arogantním přístupem a jednáním zmíněné lékařky, o profesionálním přístupu se bohužel nedá vůbec mluvit. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Odborný oční lékař Vyšetření syna

Stejné chování lékařky jako u všech negativních komentářů. Vyšetření syna byl stresující zážitek pro mně i pro syna.Absolvovali jsme tři vyšetření. Všechny probíhaly tak, že rodič nemůže téměř promluvit a dítě je neustále osočováno. Pokud se chcete zeptat na zdravotní stav dítěte, odpověď necekejte. Syn dostal předpis na brýle přes které viděl rozmazaně. Neochotu a aroganci při první návštěvě jsem přešla, každý občas nemá svůj den. Třetí návštěva probíhající ve stejném scénáři jako ty ostatní mne ujistila, že lékařka rozhodně není žena na svém místě a našli jsme si jinou odbornici. Zároveň jsem podala stížnost na zdravotní pojišťovnu i lékařskou komorou. Prostě arogance k dospělým a ošklivé zacházení s dětmi. Všem nespokojeným pacientům doporučuji určitě podat stížnost, jinak se nic nezmění a lékařka pojede vesele dál ve svých podivných praktikách a ponižování pacientů.

Umístění: Odborný oční lékař zhoršení zraku

paní doktorku NEDOPORUČUJI
velmi arogantní,hrubá,nepříjemná no nemám slov,napsala mi dioptrie brýle vyzvednuty neustále se mi točí hlava a nevidím přes brýle,nicméně brýle mne stály přes 9000 Kč v lednu budu hledat jiného očního lékaře,pokud paní doktorka pochybila,jako že si myslím,že ano-zadala špatné dioptrie budu předávat stížnost na lékařskou komoru,takový přístup jsem ještě nezažila!!!!

Umístění: Odborný oční lékař kontrola

Paní doktorku jsme navštívili poprvé před pár měsíci, když naše paní lékařka odešla na mateřskou. Paní doktorka byla neskutečně nepříjemná, ale přikládala jsem to tomu, že nemá sestru a nestíhá. Ale i tak nás nemusela neustále napomínat. Synovi naměřila dost odlišné dioptrie než měl v brýlích, ale bylo mi řečeno, že to bylo orientační a na rozkapání a přeměření nás objedná, že tam nemá sestru. (čekali jsme dva měsíce na termín a cesta nám trvá hodinu tam a hodinu zpět na to, aby nás takhle odbyla)... Termín na rozkapání byl za další tři měsíce a tak se synovi vidělo hůř a hůř. Zkoušela jsem volat asi 5krát a nedovolala se, abych se pokusila termín uspíšit. Při další návštěvě jsme tedy poznali i sestřičku a ta byla úžasná. Ale ta bohužel nemůže dělat vše a tak jsme šli opět do ordinace. Opět napomínání, povyšování a snaha se nás rychle zbavit. Když jsem se ozvala a prosila o vysvětlení, že vlastně nevím, co se tedy naměřilo a co se bude dít, tak se zvýšeným hlasem mi bylo sděleno, že jí vůbec nezajímá, že jsme si nechali dělat brýle někde jinde a máme tam jiné dioptrie (logicky, když jsme k ní přecházeli, tak jsme si je museli nechat dělat jinde)...Syn má sice ADHD, ale musím smeknout, že zde se choval vzorově a i tak ho paní doktorka neustále napomínala, srážela, upozorňovala, ať mlčí a na nic se neptá a podobně...Takže opravdu ale opravdu nedoporučuji. Velká neprofesionalita a nelidskost.

Umístění: Odborný oční lékař vyšetření očí u dětí

Arogantní, zlá a velice neprofesionální "doktorka". Z dcery udělala během vyšetření úplného negtamota a vydeptala ji během nekolika minut natolik, že už jsem musel do vyšetření zasahovat.. Už NIKDY VÍCE!!! Rozhodně nedoporučuji.

Dobry den, k pani " doktorce" jsem sla na vysetreni se svou 8 letou dcerou, jelikoz byly prazdniny a mam jeste jednu dceru vzala jsem ji sebou...hned ve dverich se me pani doktorka zeptala zda tato TLUPA je moje. Potom chtela vysetrovat me...ikdyz v ruce drzela papir s rodnym cislem dcery. Po upozorneni ze ma vysetrovat dceru a ne me jsem ji asi nastartovala...od te chvile byla hnusna arogantni....dcera je epileptik coz jsem pani doktorce rikala. Dceru neustale napominala ze vse dela spatne ...spatne sedi,spatne kouka, spatne odpovida, a jeji hlaska " To je spatne jako ze ja jsem Elizabet Tailor" me dostala uplne. Kdyz jsem videla ze dcera pomalu zacina plakat tak jsem se ji rikala ze pokud nic nevidi at to rekne...nooo to jsem nemela...ta Bardotka zacala zase zvysovat hlas ze to neni mozny... ze to je jednoduche rict ze to nevidi...potom se dcera rozklepala a zacala ji modrat pusa...coz uz jsem nezvladla a rekla jsem pani doktorce ze nevim co se deje ale ze se dcera blokla a uz asi z toho nic ...tak na me vyjela ze si snad nechci aby se nam omlouvala a ze bude lepsi kdyz odejdeme k jinemu ocnimu kde se dcera nebude blokovat. Kdyz jsem ji tedy pozadala o nejake pisemne vyjadreni tak se jen uchechtla a ani doporuceni co jsem ji dala mi vratit nechtela. No muzu rict ze jsem od narozeni me holcicky prosla diky jeji nemoci spousty lekari ale po tomhle jsme sly obe domu s placem....snad najdeme nejakeho jineho " normalniho" očniho, protoze tohle byl opravdu mazec. Pani doktorka je placena statem z nasich dani...ale za tohle bych ji nedala ani korunu!!!! Chudaci deti!!!

Dnes jsem absolvovala vyšetření u paní doktorky a pod převážnou většinu recenzí bych se mohla podepsat. Paní doktorka má výbornou schopnost udělat z vás během několika málo minut naprosto neschopného člověka, který ani v podstatě netuší proč přišel. Pokud nechcete zchladit arogantní sprškou hned na začátku (ale nebojte, stejně se jí nevyhnete), neopovažujte se říkat, že jste si přišli nechat změřit dioptrie. U paní doktorky jsem byla poprvé a naposledy. Děkuji za perfektní ukázku odstrašujícího jednání a už nikdy víc. Všem možným budoucím klientům přeji, aby si tyto recenze přečetli dříve, než tuto "milou" paní budou muset navštívit.

Vrchol arogance a nepříjemného, povýšeného chování. Dnešní návštěva mne velmi znechutila. Paní Vaňkátová si zřejmě zvolila profesi, která ji nebaví a pacienty opovrhuje, případně je vidí pouze jako peníze od pojišťoven. Zažila jsem již hodně lékařů jak v Praze, tak v Liberci, ale sem již nikdy nezavítám. Nechám tuto osobu prověřit lékařskou komorou, případně jinou institucí, protože takové chování by pacienti určitě neměli tolerovat.

Dobrý den,pokud mohu všem poradit,tak k paní doktorce nechoďte.Mám od ní 4 brýle a ani jedny nesedí jak by měli. Byla jsem u specialisty a díky p. doktorce jsem mohla i oslepnout.Navíc je zlá a arogantní,brýle píše od stolu aniž by vás pořádně vyšetřila.Pokud mohu hodnotit tuto osobu,tak jako velice negativní.