Odborný oční lékař
Dr. M. Horákové 49/137, Liberec

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

Recenzuji, proto aby co nejméně lidí zažilo, pocity, kterými jsem si dnes musela projít já. Paní doktorka neumí komunikovat je arogantní, nadřazená, bez známky zájmu o pacienta, nepříjemná, zlá s někým takovým se bavit nechcete natož řešit zdravotní problém.
Odešla jsem z ordinace se slzami v očích, a jistotou, že k této doktorce mě nikdo nedostane ani, kdyby to pro mě znamenalo slepotu. Zoufale hledám pomoc, protože se mi stále zhoršuje zrak a tento problém více a více ovlivňuje můj život. Když jsem vstoupila do ordinace, místo přívětivého přivítání jsem dostala přednášku jak správně upravit respirátor..
"No pořádně si to zmáčkněte, posuňte si jí na nos výš. Co mají říkat ti na Áru." Ani jsem nepípla a posunovala rouškou sem a tam, mačkala co se dalo, brýle se zamlžily a já dostala vynadáno, že je to tím jakým způsobem si jí upravuji" Ok, starší paní, má strach, nechce onemocnět .. pochopíte.
A přišla fáze, co mě přivádí. Měla jsem několik zpráv a brýlí a spoustu problémů na srdci, ale k tomu jsem se nedostala.
"No snad po mě nechcete, abych tohle všechno četla ?" Já nejsem povinna
tohle číst, řekněte mi vše svými slovy." Ale při každém slově mě ponížila. (Už jsem na ní jen koukala, protože mluvit nemělo cenu)
"Jste snad dost stará a oči řešíte od mala abyste o tom už dost věděla" .. a mraky podobných vět .. Nezajímalo jí, co říkám a navíc mi přes tu roušku nerozuměla.
"Omlouvám se, to je tou rouškou"
Lékažka zvýšeným hlasem:
"Néééé to je tím, že huhňáte, kdybyste mluvila výrazně jako já, rozumět vám budu!" No už jsem měla na krajíčku, cokoliv říkat bylo marné.
Došlo na čtení písmen a zkoušení brýlí .. BOŽE TO BYLA HRŮZA ..
"Čtěte, co je to za písmenko ?"
Ticho - snažím se: "Nemůžu přečíst, nevidím"
Ukáže na druhé. Já: "Pé" Ukáže na další
Zase se snažím, koukám .. "Tak co ? Nebojte se ! Rozkoukejte se ! Procvičte si oko. Co je to za písmenko ?"
"Nevím, nevidím"
A spustila: "Tak to není možné, když jste přečetla Pé, musíte vidět i ostatní písmenka, pokud jsou stejně velká ! To nejde abyste je neviděla. Podívejte, je tam Há, O, Dé .. a ťukala na písmenka " To je sice fajn, ale já viděla jen puntíky . "No tak se nevrťte a podívejte se pořádně!"
V tomto duchu to probíhalo, jsem naprosto zničená z toho, že nevidím a paní doktorka tomu asi nevěří .. :(
Napsala mi brýle s tím, že tedy vykřeše to nejlepší co může, ale nezaručuje, že se to nějak zlepší. Pokud mám oči špatné od dětství, nemůžu čekat zázraky /ale to nečekám, jen hledám možnosti jak vidět co nejdéle/ že brýle na blízko mi musí umět dát dohromady v dobré optice, že to není její problém. Když jsem se zeptala, jestli mi nějakou optiku doporučí
Následovala palba "Mě nikdo neplatí za to abych dělala reklamu optice, to je na vás. To je váš problém, které optice se svěříte, to není moje povinnost ani problém !! Já se vám věnovala už dost dlouho." To že není někým nebo za něco placená padlo asi 3x. Profesionalita nulová. Bylo mi strašně, když si představím, že brýle na blízko stojí cca 8 000,- a brýle na nošení také tak,
že si nemůžu dovolit experimentovat několikrát a po dobu co neuvidím budu dělat co ? Je mi zle. Při odchodu jsem si s paní doktorkou vyměnila pár názorů, někde jsem vyškrábla sílu, ale už se mi fakt chtělo brečet, když jsem si představila, že jsem tam zbytečně a problém mám stále stejný ..
Vyšla jsem ubrečená, nešťastná.. Sestřičky na klinice jsou však úžasné a hned mě přeobjednaly a snažily se napravit, co paní doktorka způsobila.

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

NEDOPORUČUJI ABSOLUTNĚ! Zážitek z dnešní návštěvy u této asi doktorky bych nikomu nepřál. Mohu jen potvrdit názory ostatních pacientů, které jsem si hned po opuštění ordinace vyhledal. V životě jsem nikdy žádnou recenzi nepsal, je mi 28 let, mám dvě děti a s doktory a lékaři už jsem si zažil své a nikdy jsem se s ničím takovým nesetkal. Urážky, poznámky, ponížení, arogantní přístup, nicméně jak píší ostatní. Vyšel jsem od ní jak malý kluk, škoda že nemám větší sebevědomí a nevyčetl jí to hned, teď už jen můžu upozornit další případné pacienty, ale opravdu doufám, že u této paní už jich moc nebude! S touto "lékařkou" už se snad nikdy neshledám. Jsem z ní velice rozhozen, nikomu to nepřeji.

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

První a poslední návštěva tohoto lékaře. Absolutní nezájem o pacienta a jeho problém. To co jsem zažila za urážky, poznámky a ponížení, je snad v téhle době zlý sen.U doktorky pouze stírání každého slova. Kontrola dioptrií,přes vlastní brýle-vztekání se doktorky u stěny ať se laskavě snažím víc a čtu co tam je a jiné sprosté hlášky. Zájem o předchozí problémy se zrakem a jiné vyšetření nehrozí. Jsem ráda, za informaci,že můj nitrooční tlak je dobrý. Víc informací o svém zraku jsem se dozvěděla v optiku. Je mi odporná představa, kolik dalších slušných lidí, bude muset její chování snést. Pokud se zde objednáte, chtějte znát jméno doktora, ke kterému Vás objednají. Radím vám dobře, této doktorce se vyhněte. Nemáte zapotřebí tohle snášet, odejdete jen s výsledkem zkaženého dne a citlivější povahy se slzami v očích a pocitem nesvéprávné osoby. Škoda, že mi nesdělili jméno lékaře při objednání, tato stránka s recenzemi, by mi ušetřila čas i sebevědomí.

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

MUDr. Ladislava Vaňkátová, je skvělý člověk a výborný odborník. Kéž by bylo více takových lékařů. Děkuji za péči (sestřičky kolem doktorky také skvělé )

Umístění: Odborný oční lékař Jiný

S tak arogantním přístupem lékaře jsem se snad ještě nesetkal. Od začátku vyšetření lékařka podrážděná, arogantní, nepříjemná. Velmi špatná zkušenost, budu se snažit o přesunutí k jinému očaři v rámci této společnosti, která ordinaci provozuje.

Umístění: Odborný oční lékař Prohlídka, obtíže spojené s očima a okolím

Jako nikdo mě tak nevytocil za hodně let jako tato arogantní paní... To se nedá ani slušně. Vše souhlasí, co je zde výše napsáno. Mě konkrétně (například, jedna z mnoha scén) na postezovani, že mimo jiné jdu i z důvodu, že me už 2-3roky trápí v noci řezání a nemožnost otevření oci(takže asi kanálky), a co tedy s tím, tak její odpověď v nejvyšším tónu arogance, že jestli to tři roky neřeším a nejdu k lékaři, že to asi nebude nic tak strašného a že to Teda nemusíme vůbec probírat. chápete? Další otázka na ni, jestli je normální, že měsíc po operaci víček stále nemám plnou citlivost, mi odpověděla, že to si mám řešit se svým operaterem, že ona mi žádné rady zadarmo dávat nebude. No a mohla bych pokračovat...

Umístění: Odborný oční lékař Problémy se zrakem

Moje první a také poslední návštěva u této lékařky. Byla jsem nemile překvapená arogantním přístupem a jednáním zmíněné lékařky, o profesionálním přístupu se bohužel nedá vůbec mluvit. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Odborný oční lékař Vyšetření syna

Stejné chování lékařky jako u všech negativních komentářů. Vyšetření syna byl stresující zážitek pro mně i pro syna.Absolvovali jsme tři vyšetření. Všechny probíhaly tak, že rodič nemůže téměř promluvit a dítě je neustále osočováno. Pokud se chcete zeptat na zdravotní stav dítěte, odpověď necekejte. Syn dostal předpis na brýle přes které viděl rozmazaně. Neochotu a aroganci při první návštěvě jsem přešla, každý občas nemá svůj den. Třetí návštěva probíhající ve stejném scénáři jako ty ostatní mne ujistila, že lékařka rozhodně není žena na svém místě a našli jsme si jinou odbornici. Zároveň jsem podala stížnost na zdravotní pojišťovnu i lékařskou komorou. Prostě arogance k dospělým a ošklivé zacházení s dětmi. Všem nespokojeným pacientům doporučuji určitě podat stížnost, jinak se nic nezmění a lékařka pojede vesele dál ve svých podivných praktikách a ponižování pacientů.

Umístění: Odborný oční lékař zhoršení zraku

paní doktorku NEDOPORUČUJI
velmi arogantní,hrubá,nepříjemná no nemám slov,napsala mi dioptrie brýle vyzvednuty neustále se mi točí hlava a nevidím přes brýle,nicméně brýle mne stály přes 9000 Kč v lednu budu hledat jiného očního lékaře,pokud paní doktorka pochybila,jako že si myslím,že ano-zadala špatné dioptrie budu předávat stížnost na lékařskou komoru,takový přístup jsem ještě nezažila!!!!

Umístění: Odborný oční lékař kontrola

Paní doktorku jsme navštívili poprvé před pár měsíci, když naše paní lékařka odešla na mateřskou. Paní doktorka byla neskutečně nepříjemná, ale přikládala jsem to tomu, že nemá sestru a nestíhá. Ale i tak nás nemusela neustále napomínat. Synovi naměřila dost odlišné dioptrie než měl v brýlích, ale bylo mi řečeno, že to bylo orientační a na rozkapání a přeměření nás objedná, že tam nemá sestru. (čekali jsme dva měsíce na termín a cesta nám trvá hodinu tam a hodinu zpět na to, aby nás takhle odbyla)... Termín na rozkapání byl za další tři měsíce a tak se synovi vidělo hůř a hůř. Zkoušela jsem volat asi 5krát a nedovolala se, abych se pokusila termín uspíšit. Při další návštěvě jsme tedy poznali i sestřičku a ta byla úžasná. Ale ta bohužel nemůže dělat vše a tak jsme šli opět do ordinace. Opět napomínání, povyšování a snaha se nás rychle zbavit. Když jsem se ozvala a prosila o vysvětlení, že vlastně nevím, co se tedy naměřilo a co se bude dít, tak se zvýšeným hlasem mi bylo sděleno, že jí vůbec nezajímá, že jsme si nechali dělat brýle někde jinde a máme tam jiné dioptrie (logicky, když jsme k ní přecházeli, tak jsme si je museli nechat dělat jinde)...Syn má sice ADHD, ale musím smeknout, že zde se choval vzorově a i tak ho paní doktorka neustále napomínala, srážela, upozorňovala, ať mlčí a na nic se neptá a podobně...Takže opravdu ale opravdu nedoporučuji. Velká neprofesionalita a nelidskost.