Umístění: jiné místo vedení těhotenství

Laďce jsem vděčná za péči a podporu v těhotenství a při porodu, díky ní jsem mohla po dvou sekcích porodit ve Vyškově přirozeně, porod byl úžasný, nebýt jí, byl by i třetí porod sekcí. Děkuji za umožnění prožítí úžasného přirozeného porodu.

Ordinace (mapa)

Běžný termín

Laktační poradna

Porodní asistence +1 Více

Vedení těhotenství

Pracovní zkušenosti v oboru porodní asistentka: Od r.2008 mám registraci jako privátní porodní asitentka - ambulance porodníasistentky. Pečuji o těho...

Umístění: jiné místo

S Laďkou jsem rodila v srpnu 2015 svou první dcerku a myslím, že "odměna" za její práci byly pro mě i pro partnera jedny z nejlépe vynaložených peněz v našich životech. Vše proběhlo v pořádku, celou dobu byl přítomen jen můj partner a Laďka, neměla jsem žádné poranění, dcerku jsem měla od první chvíle u sebe, kromě chvíle, kdy jsem se sprchovala. Navíc jsem měla po porodu (tedy samozřejmě ne hned, až po vyspání se) tolik energie, že jsem měla pocit, že budu hory přenášet :) Teď čekáme druhé miminko a Laďku už mám domluvenou, doufám, že to vyjde :)

Umístění: jiné místo Porod

Můj porod (červen 2018) byl vyvolávaný a rozhodně nevypadal jako přirozený proces, který jsem si vysnila, bylo to náročné a bála jsem se. O to více jsem ocenila Laďčinu pomoc a profesionalitu. Celou dobu mě povzbuzovala, masírovala, polohovala, nahřívala a pečovala o mne. Věřila jsem, že má celou situaci pod kontrolou, viděla jsem, jak komunikuje s personálem ve Vyškově, a mohla jsem se soustředit jen sama na sebe. Nakonec se mi bez jediného poranění narodilo krásné miminko a okamžitě po akci mi bylo tak dobře, že nebýt prvorodička, co o dětech nic neví, nechala bych se manželem odvézt spokojeně domů. Jsem si úplně jistá, že všechno tak krásně dopadlo i díky Laďce. Kéž by každá žena mohla mít u porodu někoho, jako je ona!

Umístění: Ordinace porodní asistence

S Ladkou jsem rodila teď v dubnu 2018 a můžu jen doporučit. Byla skvělá a podporující. Dcerka měla přes 4 kila a konec porodu byl hodně náročný a Laďka byla celou dobu trpělivá a nechala volbu polohy na mě, jen na konci mi doporučila jak se napolohovat a pomohla s brankou, aby malá konečně mohla ven. Po porodu, byla usměvavá a všechno podstatné ohledně ambulantního porodu nám zařídila.

S Ladkou jsem rodila ve Vyskove sve druhe dite. I kdyz porod po predchozim cisarskem rezu probehl bez komplikaci, jiste vyhrady jsem k jeji praci mela a neda mi to je nezminit. Ladka je predevsim podnikatelka, u ktere se vytratila prirozenost a lidskost. Vadilo mi, ze i kdyz jsem navstevovala tehotenske cviceni a vsechny mozne i nemozne kurzy, byla jsem na osobni konzultaci, nepamatovala si moje jmeno. Kdyz jsem ji volala, vzdy si myslela, ze mluvi s nekym jinym. U porodu mi chybela empatie a pochopeni, ujisteni, ze vse probiha dobre. Po predchozim cisari jsem mela jiste obavy. Musim rici, ze po psychicke strance mi nebyla zadnou oporou, az jsem se stydela, jestli neobtezuji zbytecnymi otazkami. Pece po porodu nulova, neozvala se, neprisla se podivat, i kdyz vim, ze se po nemocnici pohybovala. Z profesionalniho hlediska neni co vytknout, ale z hlediska lidskeho bohuzel nemuzu hodnotit kladne. Myslim, ze zena by se svou porodni asistentkou mela mit az intimni vztah a nebat se zeptat ci se stydet za sve projevy. Je to asi k zamysleni. Myslim, ze tato prace by mela byt vzdy poslanim, i kdyz nejak se vsichni zivit musime, nemelo by se zapominat na podstatu.

Porod byl pro mě krásným zážitkem, na který budu vždy ráda vzpomínat, a to především díky Laďce. Hned po našem prvním setkání jsem ji poprosila aby mě doprovodila a ona naštěstí souhlasila. Vše probíhalo v klidu, téměř ve tmě a bez zásahů. Celou dobu jsem byla jen s Laďkou a manželem. Byla mi obrovskou oporou. Jestli bude nějaké příště, tak zase jedině s Laďkou. I manžel byl rád, že s námi byla. Je to opravdu žena na svém místě.

Velmi mi záleželo na tom, aby můj první porod proběhl co "nejpřirozeněji." Proto jsem si vybrala možnost rodit za asistence porodní asistentky. Pro Laďku jsem se rozhodla po našem prvním setkání, jelikož byla velice příjemná, milá a měla jsem pocit, že ví o čem mluví. Jelikož jsem měla několik otázek ohledně porodu, domluvili jsme se místo individuálních konzultací na tom, že absolvuji kurz pro druhorodičky. Zde bylo vše potřebné řečeno. Samotný porod probíhal ve velice příjemné atmosféře (já, manžel, Laďka), i když nakonec skončil vexem (vakuová pumpa) jsem přesvědčená o tom, že jsme všichni tři udělali maximum pro to, aby byl porod co nejpříjemnější jako pro mě tak pro našeho syna (bez opakovaného vyšetřování či dlouhých minut na monitoru). Laďka se o nás během porodu velmi pěkně starala, až do doby než jsme se dostali na pokoj. Můj manžel prohlásil, že ještě nikdy nebyl tak rád za to, že někdo někde byl, tak jako Laďka u našeho porodu. Tímto jí ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených maminek a miminek. Míša

Laďku jsem si vybrala právě díky těmto stránkám a udělala jsem moc dobře.
Jako prvorodička jsem měla z porodu strach, neboť jsem všude slyšela a četla příšerné zážitky z porodů a tomuhle jsem se chtěla vyhnout. Chtěla jsem ho prožít s klidem a v souladu s přírodou a nikoliv zásahy personálu. Na radu Laďky jsem s ní absolvovala její kurz pro druhorodičky (jiný v té době nebyl) a může jen doporučit. Zde jsem se dozvěděla mnoho zajímavých informací co a jak funguje a hlavně jak se zachovat až přijde den D.
Díky všem těmto informacím jsem velkou část přípravy k porodu prožila v klidu doma s partnerem, tak jak jsem si přála. Do porodnice se vydala až v druhé fázi. Laďka vše v nemocnici domluvila, takže již o mě věděli a po příjezdu jen zavedli na sál, kde si mě Laďka přebrala. Bylo to naprosto úžasné, vše přirozené, bez nástřihu a jakéhokoliv zásahu zvenčí.
Můj syn byl od začátku hodné, spavé miminko a já věřím, že také díky klidnému porodu.
Moc moc Laďce děkuji a vím, že až budu čekat druhé miminko, nechci nikoho jiného než Laďku :-)

Práce Laďky perfektní, konečně jsem měla "normální porod" . Předchozí porody bez ní byly katastrofické a s následky pro mě i děti (a to i ve Vyškově). S ní měl personál úplně jiný přístup, moc mi pomohla. Rodila jsem podle sebe - co nejvíc přirozeně, ambulantně a hlavně s bondingem a miminko mi nikdo nebral.

Běžný termín

Laktační poradna

Porodní asistence

Vedení těhotenství

Umístění: jiné místo

Umístění: jiné místo Porod

Umístění: Ordinace porodní asistence

Laďku jsem si vybrala právě díky těmto stránkám a udělala jsem moc dobře.

• porodní asistentka