Odborný lékař stomatologie, ortodoncie
třída 1. máje 1782, Hranice

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Už jako malá holka v 6. třídě jsem nosila rovnátka, nejprve sundavací, které nezabíraly. Později mi stejná ortodontistka Klezlová doporučila fixní, které jsem ochotně nosila 5 let! Vytvořila mi otřesný předkus, který nedokázala vrátit zpátky. O co víc, neustálým hýbáním tam a zpátky se mi vytvořily zkrácené kořeny, za co teď nemůžu cokoliv kousat a zuby mám ze spodní strany podlepené. Pátým rokem, když jsem byla na klasické kontrole u své zubařky, se jí můj stav zubů nelíbil a poslala mě na kontrolu k jiné ortodentistce. V Olomouci mi dali instrukce, jak by zubařka měla dále pokračovat. Nějaké zuby museli jít určitě ven i po tolika letech nošení rovnátek, ovšem ne jak to chtěla ona, žádné pětky, ale šestky. Léčba pokračovala zhruba 3 měsíce, když ale nastal další problém a to ten, že se mi dvojka začala viditelně kývat, vystrašilo mě to na tolik, že tentokrát jsem v Olomouci už zůstala. Léčba šla velmi rychle, po roce jsem rovnátka měla dole a i po pár měsících po sundání stále drží tvar.
Nasazování rovnátek s těmito dvěma zubařky nelze srovnat. První mi nasazovala rovnátka (vrchní i dolní) asi tři hodiny, dásně jsem měla poleptané, lepidlo na zubech všude okolo, trvalo asi 10 minut, než na zubech zaschlo, i tak zámečky padaly pravidelně každý měsíc. Navíc nasazování u této zubařky bylo bolestivé. V Olomouci jsem dostala úplně jinou péči, v ordinaci jsem byla hodinu, kdy nejhorší bylo nasazování kroužků, zoubky byly citlivé po separačních gumičkách, které mi nacpali mezi stoličky den před tím. Nejdřív paní doktorka vyzkoušela velikost kroužku, poté je sundala, vyčistila mi zuby 90 % alkoholem, napatlala kroužky lepidlem a znovu je nasadila. Následovalo opětovné čištění zubů alkoholem. Lepidlo měla v malé injekci, které nanesla na zoubky, přiložila zámek a také UV světlo, s kterým lepidlo bylo suché do 10 vteřin.

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI I KVŮLI NEPŘÍJEMNÉMU PŘÍSTUPU

já jsem moc spokojená jak s paní doktorkou tak i s její péčí, můžu jen doporučit.

Musím říci,že taky odcházím od paní doktorky s dětma nespokojena.Nejprve dlouho a poctivě nosily vyndávací rovnátka ,výsledek žádný .Nyní doslova nutí fixní rovnátka za spoustu peněz a budoucí výsledek ? Bysnys je bysnys, ale je to taky o přístupu lékaře,v tomto paní doktorka zcela zklamala.rodiče z Rožnova.

Také mě se stalo, že mi paní doktorka sundala rovnátka předčasně a zuby se mi tzv. rozjely...

Velmi protivná doktorka v jednání.Ani se nedivím,proč se v její ordinaci tak často mění zdravotnický personál /sestra/ !!!

Já mám naopak s paní doktorkou dobré zkušenosti: velice ji doporučuji - jsem spokojená s přístupem a hlavně výsledkem!!!