Ladislav Markl, gynekolog Červený Kostelec

MUDr. Ladislav Markl

Gynekolog

5 názorů

Uložit


Adresa

Manželů Burdychových 325, Červený Kostelec
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo gynekologická ambulance

Velmi dobrý lékař, s obrovskými znalostmi . Vždy rychle určí diagnózu a případný problém řeší. Pokud se na něco zeptám, pak mi vše vysvětlí ochotně a srozumitelně. Zavedení nitroděložního tělíska bylo opatrné a bezbolestné. Pana doktora mohu jen doporučit .


F
Ověřeny pacient

Poté, co mne vyšetřil, se tvářil, jako by se vyzvracel. Léčil mne rok , ale bez dlouhodobého úspěchu. Často ho vidím v pracovním plášti kouřit na dvoře. Podivný, zatrpklý,málomluvný člověk.Jeví se mi to, jako by počítal dny, které ho dělí od důchodu.Zajímavé je, že ani jedna moje známá k němu nechodí. Ztratila jsem důvěru a jezdím raději do Hronova k dr.Kohoutové a nelituji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Nelze říct že by byl špatný.Je prostě nekomunikativní,což na něj hází špatné světlo.Ale jestli mám mluvit ze své zkušenosti,tak já si nemohu stěžovat.Chodila jsem k němu celé těhotenství,i na svém předpotopním ultrazvuku něco našel,měl na něco podezření a i hned mě doporučil do Hradce na ultrazvuk (nic se nepotvrdilo).Když jsem měla před termínem,ihned mě poslal na konzultace do porodnice.Prostě já si nemůžu na lékařský postup stěžovat..


D

Pan doktor zřejmě není jako odborník špatný,pro něco primářem být musel. Ovšem spousu pacientek odrazuje jeho nekomunikativní a uzavřené jednání. I já sama jsem kvůli tomu změnila gynekologa. Mám problémy s otěhotněním, nejsem už žádná mladice a pan doktor mi bez jakéhokoli vysvětlení a vyšetření(krev, jaterní testy, ultrazvuk...) dal jen nějaké hormony a řekl , že se mám přijít ukázat za 3/4 roku...!!! To mě přimělo ke změně, jsem teď mnohem spokojenější, mám za sebou všechna potřebná vyšetření k umělému oplodnění a moje nová paní doktorka(Dr.Kohoutová)je moc milá, příjemná, ochotná,šetrná a hlavně sdílná.Odpoví trpěliě na jakékoli dotazy. Příjemná změna.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


skvělý doktor


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti