Sam. ordinace PL - gynekologa
Křenkova 526, Česká Skalice

Stručný (jen důležité věci), pohotový v jednání, ví co má dělat, když mu sdělíte s čím máte problém, tak se začne zajímat. Je to starší pán a jistě svým povoláním i někdy unavený. Pokud si chce někdo popovídat, tak od toho je poradna nebo psycholog.

Komunikace trochu vázne ale mě to nevadí, když něco potřebuji vědět tak se zeptám a odpověd se vždy dovím. Narozdíl od většiny lékařů vždy řekne pro i proti a necpe nikomu svoje názory a netváří se jako by snědl všechnu moudrost světa. Podle mě je to odborník ve svém oboru a pokud si někdo chodí pokecat k doktorovi, měl by chodit asi opravdu někam jinam...

pro IP: KD.FCC.BE.KKD ze dne 2009-08-31 09:36:03]

Vážená paní,
přečetla jsem váš chvalozpěv na pana doktora Markla. Neodporuji, pana doktora jsem zažila pouze jednou, a to při porodu mojí dcery před více než dvaceti lety. Moje vzpomínka na něho je jen matná, jediné co si pamatuji je fakt, že byl velmi, ale opravdu velmi nepříjemný. Většina prvorodiček je pár hodin před porodem ze všeho trochu vyděšená, neví, co je čeká - a pro takový případ je pan doktor Markl ta nejhorší volba. Netvrdím, že po odborné stránce není na výši, to hodnotit nemohu a bezdůvodně pomlouvat nechci. Ale po stránce lidské jsem byla opravdu ráda, že porod mojí dcery dokončil lékař, kterého vy ve svém příspěvku odsuzujete. Tedy - domnívám se, že myslíme obě stejného lékaře, a to pana doktora Havla.
Za svůj život jsem navštívila gynekologů víc, než je příjemné. Pan doktor Havel byl a zůstává tím absolutně nejlepším lékařem, jakého jsem kdy poznala. A to nejen po stránce odborné, ale i po stránce lidské.

Já jsem se u tohoto gynekologa necítila dobře. Souhlasím s tím, že tu bude asi hlavně problém v komunikaci.

Pan doktor Markl je nejlepší lékař jakého znám!V životě jsem udělala plno chyb,které lituji,ale největší chybu jsem udělala před 16-ti lety,když jsem poprvé otěhotněla a přešla k jinému lékaři v našem městě z jediného důvodu, bylo mi velmi zle a hodinovou jízdu autobusem bych nezvládala.Lékař v našem městě byl vyhlášený,dokonce se stal i primářem,ale dodnes nevím čím byl tak slavný a uznávaný,protože jeho chování po profesionální stránce bylo odporné,nejen,že ho zajímal jen určitý typ pacientky,ale nechával rád na sebe čekat,nevěnoval se všem jak by měl,nevážil si "obyčejných" pacientek.Když jsem ležela v osmém měsíci v naší nemocnici,jeho pokoj byl hned vedle našeho,takže jsme jako pacientky měly přehled o tom,kdy se rodí a pod.Je zajímavé,že když měla službu tato "kapacita"(ale jen pro někoho),tak byl na chodbě poměrně klid,protože jak říkaly samy sestry,nechtěly jsme pana primáře rušit!!A bylo pár dalších nepříjemných osobních zkušeností,ještě,že u něho byly velmi hodné starší sestry.
Dnes jsem opět těhotná a to jen díky péči a trpělivosti pana doktora,za což mu nesmírně děkuji a jsem mu vděčná!Dlouho se nám to s partnerem nedařilo,už jsem tomu ani nevěřila,že se to povede,ale pan doktor to nevzdával a podařilo se.Jsem nejšťastnější člověk na světě,a i když mi na začátku těhotenství bylo zle,v životě bych už stejnou chybu neudělala,raději pojedu pár kilometrů za panem doktorem,o kterém vím,že kdyby bylo cokoliv,tak vždy pomůže a věnuje se každému na 100% a to je pro mě důležité,cítit tu jistotu pomoci,kterou u něho máme všechny!!Není důležité jestli se s váma vybavuje o počasí a pod.,hlavně že ví vše o vašem zdravotním stavu a je ochoten pomoci,což mi všechny určitě dáte za pravdu,že pomůže.Dík patří také jeho sestřičce,která je také bezvadná a myslím,že se dokonale s panem doktorem doplňují!!:-))

Souhlasím s ostatními, jsem spokojená

MUDr.Markl je dobrý doktor.Vypiplali jsme spolu dvě děti.Je výborný jen opravdu ta komunikace je na nule.

K panu doktorovi jsem přešla hned, když jsem zjistila, že jsem těhotná, protože v něm vidím opravdového odborníka. 100% mu důvěřuji a kdyby bylo cokoliv závažného nebo jakkoliv odlišného od normálu, samozřejmě by na to upozornil.Cením si i toho, že není nutné se objednávat,a většinou nečekám déle, jak půl hodiny. Možná, kdyby si pan doktor s každou pacientkou sáhodlouze vypravoval, vyčekaly bychom v čekárně důlek, jako je tomu u jiných lékařů. Takže za mě naprostá spokojenost!!!

určitě bude dobrý odborník, ale chybí mu schopnost komunikovat s pacientem, i komunikaci zprostředkovává sestra. Měl by víc pacientovi vše vysvětli, pro i proti, prostě lidsky pohovořit o daném problému pacienta.

stará škola ale dobrá:-) Milý pán.