Ladislav Kuncl, veterinář Plzeň

Ladislav Kuncl

Veterinář Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kleisslova 228/7, Plzeň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Bohužel mě chování pana doktora přimělo zcela opustit kliniku, i když s ostatními lékaři jsem měla velmi dobré zkušenosti. Pan doktor se choval velmi nevybíravě, některá vyšetření prováděl ledabyle (při podezření na zánět ucha se dovnitř ani nepodíval, jen tam zašermoval uchošťourem). Naprosto postrádal veškorou empatii, jelikož člověk, který veterinární medicíně nerozumí, má někdy obavy i z neškodných věcí, což pan doktor vůbec nechápal a jen hrubě komentoval. Když jsem přišla se psem s průjmem a řekla jsem, že jsem mu vařila kuře s rýží (dieta, kterou mi všichni ostatní veterináři doporučovali při zažívacích potížích), ptal se mě, jestli mám moc peněz, když takhle psovi vyvařuju. Člověk aby se bál cokoliv říct. Odbornost nemohu zcela posoudit, ale kvůli lidskému přístupu za mě rozhodně NE!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Naprosto otřesné, neochotné jednání... Byli jsme na pohotovosti se zánětem močového měchýře. Pan doktor Kuncl našeho kocoura pořádně ani nevyšetřil, byl po celou dobu nepříjemný, arogantní. Bylo zkrátka vidět, že ho svou návštěvou velmi obtěžujeme. Na můj dotaz ohledně léčby odpověděl slovy "Nekecejte mi do mojí profese!" Za tohle rádoby "ošetření" si řekl 750 Kč. Pane doktore, rada pro Vás: Pokud svou práci nemáte rád, tak ji nedělejte. Nebo se alespoň pokuste s lidmi jednat slušně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Vynikající i cenově.


L
Ověřeny pacient

Vynikající zkušenost s akutní operací feny. Oceňuji příkladnou a důkladnou péči, ochotu vše vysvětlit a zejména nonstop provoz. S běžnou péčí nemám zkušenosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti