Sam. ord. lékaře spec. - oční
Hradecká 1383, Přelouč

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velice mila a empaticka

Velice příjemná,ochotná paní doktorka a velmi profesionální přístup,velice my vyhovovalo,že tam můžete každou středu bez objednání,ale to už prý v současné době není možné.Byla jsem tam před rokem naposledy.
Lída Kašíková

Výborná paní doktorka,profesionálka na svém místě spolu se sestřičkou tvoří tandem,který splňuje mou představu jak by měla fungovat každá ordinace lékaře.Tzn.profesionalita,ochota,důvěra a empatie.naprostá spokojenost má i celé mé rodiny.

nikdy už k ní nezajdu!!!!!!!!!!!

Chodila jsem k paní doktorce často, vždycky byla moc milá a nejspíš jí vděčím za to, že jako jediná z naší rodiny už nemusím nosit brýle.

jsem s paní doktorkou velice spokojená

Napsalal mi špatné brýle a mě se zrak ještě zhoršil..

Výborná paní doktorka s velmi lidským přístupem k pacientům. Doplňuje ji i výborná sestřička.

Výborná lékařka, milá, příjemná, vstřícná, a pomůže, prostě nejlepší v oboru!!! Velice doporučuji