Dobrovského 3, Vyškov
Privátní zubní lékařka (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Vím že po tom, co tady napíšu o paní zubařce, semnou budete nesouhlasit, ale ja s ní mam spatnou zkusenost. Mela jsem kaz na spodni sestce tak jsem sla k pani zubarce a ta mi zub vyvrtala a dala plombu bílou (ani se mne nezeptala jakou chci) za 1200 Kč. Již chodím k jiného lékari a ten po rektgenu rekl ze zub je cely zkazeny, pres cely zub kaz. Musí pryc a udelat se novy..Proc paní Vránová neudělala prve rentgen a potom jednala? Zbytečně vyhozené peníze za nic.

Naprosto skvělá zubařka. Jen mohu doporučit. Pacientka Jindřiška Spurná

Paní doktorka je milá, ochotná a ohleduplná. Vždy vše vysvětlí. Paní doktorka mi dala zuby po dvou ,,kvalitních,, stomatoložkách dala dohromady.

Paní doktorka je milá, příjemná, lidská a velmi profesionální. Upřednostňuje individuální přístup, věnuje člověku čas. Naprostá spokojenost.

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou moc milá a usměvavá sluníčka. Nikdy nečekám déle jak 5-10 minut a vždycky jsem s péčí 100% spokojená. Dávám +++

odborník, citlivá, ohleduplná

Strašně hodná paní doktorka, má milej přístup k lidem a i sestřička je vynikající, určitě bych neměnila, na to že jsem měla ze zubařů panickou hrůzu tak se teď ničeho nebojím.

jeden z mála odborníků ve svém oboru

Velmi milá, hodná a pečlivá paní doktorka. Má lidský přístup, pochopení pro bolest. Nikam jinam bych nešla. Ve svém oboru je vynikajicí.

lékařka citlivá a milá.Svým přístupem mě téměř zbavila strachu z ošetření.