Privátní zubní lékařka
Dobrovského 3, Vyškov

Umístění: Privátní zubní lékařka Jiný

Nekvalitni pece, bohuzel. Z dlouhodobeho hlediska nic, na cem pani Vranova pracovala, nedopadlo dobre nebo dle ocekavani - lamajici se, vypadavajici plomby, nekvalitne umistena korunka, zbytecne zkazene (a posleze extrahovane) sedmicky kvuli neresenym osmickam, zanedbaný zanet, zanedbane suche luzko po extrakci, neprovedena extrakce pri silne akutni bolesti, kterou musela resit brnenska pohotovost, jelikoz pani dr. me zvladla objednat az za dva tydny (a jeste k nekomu jinemu, jelikoz ona extrakci udelat odmitla), nepeclive provedena prace u vyplni. Bolestivé zakroky komentovane stylem “to nemuze bolet, co to tady predvadite” ani nezminuju. Tytez zkusenosti bohuzel i u deti, tedy konecne odchazime jinam. Problem je nedostatek zubaru ve Vyskove, takze se “uzivi” skutecne kazdy.

Umístění: Privátní zubní lékařka Jiný

díky paní Květě a sestřičce se mohu usmívat, díky za náhrady zubů, velkou pečlivost a starostlivost, a dokonalou péči

Vím že po tom, co tady napíšu o paní zubařce, semnou budete nesouhlasit, ale ja s ní mam spatnou zkusenost. Mela jsem kaz na spodni sestce tak jsem sla k pani zubarce a ta mi zub vyvrtala a dala plombu bílou (ani se mne nezeptala jakou chci) za 1200 Kč. Již chodím k jiného lékari a ten po rektgenu rekl ze zub je cely zkazeny, pres cely zub kaz. Musí pryc a udelat se novy..Proc paní Vránová neudělala prve rentgen a potom jednala? Zbytečně vyhozené peníze za nic.

Naprosto skvělá zubařka. Jen mohu doporučit. Pacientka Jindřiška Spurná

Paní doktorka je milá, ochotná a ohleduplná. Vždy vše vysvětlí. Paní doktorka mi dala zuby po dvou ,,kvalitních,, stomatoložkách dala dohromady.

Paní doktorka je milá, příjemná, lidská a velmi profesionální. Upřednostňuje individuální přístup, věnuje člověku čas. Naprostá spokojenost.

Jak paní doktorka, tak sestřička jsou moc milá a usměvavá sluníčka. Nikdy nečekám déle jak 5-10 minut a vždycky jsem s péčí 100% spokojená. Dávám +++

odborník, citlivá, ohleduplná

Strašně hodná paní doktorka, má milej přístup k lidem a i sestřička je vynikající, určitě bych neměnila, na to že jsem měla ze zubařů panickou hrůzu tak se teď ničeho nebojím.

jeden z mála odborníků ve svém oboru