Kožní ambulance
Masarykova 885, Humpolec

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Květa Rytířová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, trápí mě už 3.tydny bílé skvrny na kůžičce na předkožce penisu a kousek od nich je pravděpodobně malá bradavička kterou tam mám bohužel už přes rok a nikde jsem s tím nebyl. Teď mažu Canesten 14 dni a žádná změna k lepšímu. Klidně bych Vám poslal foto. Děkuji za odpověď

Zřejmě máte na penisu kvasinku.Vhodný by byl přípravek
Fungicidin ung ./vázaný na předpis/ nebo si kupte v lékárně
Solutio Castellani sine Fuchsino,aplikovat 2x denně.
Bradavičku by bylo nejlepší si nechat seškrábnout,na urologii
nebo chirurgii.

MUDr. Květa Rytířová

Po každém drobném škrabnutí, nebo zranění (o větvi v lese, štípnuti od komára atd) se mi vždy (nejvíce na nohou) udělá tmavý flíček - nechci psát jizva, protože přímo o jizvu se nejedná. Taková tmavá skvrnka poté mizí minimálně rok. Jako malá jsem prodělala henoch-schönleinova purpuru, při které se mi dělaly červené flíčky v oblasti kotníků a pod koleny (nevím jestli to má souvislost), ale přibližně od té doby se mi takto špatně ranky hojí. Používám nejrůznější oleje a masti na jizvy, ale nic nezabírá. Obvodní lékař mi zdědil, že je to typem kůže a že se s tím nedá nic dělat, ale nechci to vzdát.

Má otazka tedy zní.. Existuje vhodná léčba? Nebo doplňky stravy, které by zabraňovaly vzniku?
Má smysl se s takovýmto problém objednávat?

Zřejmě máte křehké cévky v kůži,které praskají a dochází
k krevním výronkům.Využívejte si občas volně prodejný
vitamín Ascorutin tbl.,ráno a večer 1 tabletu.Na případné jizvičky event.zkuste také volně prodejný přírodní přípravek
Contractubex gel,1-2x denně vmasírovávat.
Dále bych doporučovala nechat si u praktického lékaře
vyšetřit krvácivost a srážlivost krve.

MUDr. Květa Rytířová