Ambulantní oftalmologická praxe
Klášterská 82/I, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Nespokojenost s paní doktorkou, zejména dlouhé čekací doby v čekárně ordinace, špatná organizace při objednávání pacientů. Po odborné stránce je paní doktorka snad dobrá, ale čekání 3 hodiny v čekárně to je hrůza.

Bohužel nemohu připojit pozitivní hodnocení. Chodila jsem k paní doktorce dříve a se mnou i má rodina. Naštěstí jsme se dostali do rukou jiných očních lékařů, kteří ještě stihli nesprávně změřené vady korigovat (bylo to více očních lékařů nezávisle na sobě). Z vlastní zkušenosti tedy rozhodně nemohu paní doktorku doporučit.

Nadstandardní služby s nadstandardním vybavením, které v J. Hradci nemá u ostatních očních lékařů obdoby. Přešel jsem od jiného lékaře, jsem naprosto spokojen i s lidským přístupem a budu paní doktorku navštěvovat i nadále.

k pani doktorce chodím už 2.rokem a musím pouze chválit. Pani doktorka i sestřička jsou velmi ochotné, ohleduplné a hlavně oečlivé...Můžu jen chválit:))

Paní doktorka je opravdu vynikající.Má výborné znalosti a je velmi ochotná.