Hotovost, Kreditní karta

Bělení zubů

Fluoridace v nosiči • 150 Kč +2 Více

Vstupní vyšetření • 750 Kč

Vyšetření dítěte • 300 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 1.10.2016 bude Vás ošetřovat jiná dentální hygienistka. Pro bližší informace naleznete na našich stránkách.

• zubní kámen

Vstupní vyšetření

750 Kč

Vyšetření dítěte

300 Kč

Kvalitní, profesionální péče a milý decentní přístup. Doporučuji a těším se na příští návštěvu.......

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Šikovná a milá slečna hygienistka, s perfektním lidským i profesionálním přístupem. Těším se na příští návštěvu ;-).

Paní doktorka je úžasná! :) Byla jsem u ní poprvé, vše mi bylo dokonale vysvětleno, oceňuji citlivý přístup a milé jednání paní doktorky. :) Odcházela jsem s úsměvem a na další návštěvu se dokonce i těším. :)

Velice milá a profesionální. Doporučuju všem. Mám velmi dobrý pocit a těším se na příště! :) Doporučena také domácí péče, která byl ochotně vysvětlena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosto perfektní ! Velmi milé jednání, citlivý přístup. Velmi mi pomohla a vyřešila můj velký a vleklý problém. Určitě ji budu navštěvovat pravidelně a všem doporučuji !!!

Vřele doporučuji všem. Vše předem vysvětleno, milý přístup, vysoká odbornost a šetrné provedení. Příště půjdu opět sem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dentální hygienistka ochotná, vstřícná.Ošetření v příjemném prostředí, mohu doporučit. Vše proběhlo v pořádku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jen se mohu připojit k předchozímu hodnocení. Pečlivost, vysvětlení co,jak a proč. Rád přijdu znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, snaha poradit nejlepší řešení. Příjemné jednání a citlivé provedení čištění. Dopuručuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná zubařka. Skvělý přístup, vždy předem řekne co bude dělat. Sympatické chování. A za ten pocit v ústech, to rozhodně stojí.

• zubní kámen
  • zánět dásní a krvácení dásní