Kateřina Venhodová, internista Jihlava

MUDr. Kateřina Venhodová

Uložit

Internista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrchlického 59, Jihlava
Nemocnice Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Velmi milá, ochotná a příjemná paní doktorka, profesionální s mezioborovým přehledem, snaží se pomoci, vše ochotně vysvětlí, doporučuji ! a ještě bych chtěla vyzvednout parádní přístup sestřičky Marcely Danielové, milá, ochotná, vstřícná ... jen tak dál :)


T
Ověřeny pacient

Vedle pochvaly paní doktorky si zaslouží 5 hvězdiček i její sestřička Marcela Danielová... tvoří spolu sehraný tým, sestřička je moc milá, ochotná .. lepší jsem snad nezažila... myslím, že z jiných oddělení by se u nich mohli učit... díky :)


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka Venhodová je velice dobrá lékařka.Mohu jen doporučit a jsem ráda že ještě existují doktoři kterým záleží na lidech.


I
Ověřeny pacient

kéž by takových lékařů bylo víc. Jedna z nejlepších lékařek v jihlavě,která se opravdu snaží vám pomoc.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka Venhodová vyšetřila mamince na základě mé žádosti štítnou žlázu. Vše bylo v pořádku. Následně zareagovala velmi profesionálně, protože se jí klinický obraz nezdál. Odebrala na víc krevní obraz,poslala na EKG a RTG srdce a plic a domluvila ECHO. Taktně upozornila praktického lékaře, že je potřeba něco dělat a nebagatelizovat únavu, spavost a tachykardii. A tím pravděpodobně prodloužila mamince život. Svým milým přístupem a chováním předčila očekávání. Proto jednoznačně doporučujíi a moc děkuji!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti