Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov
MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/ (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
596 81.....
602 54.....

Manuální terapie

Rázová vlna

Ultrazvuk + 52 Více

Vyšetření pohybového aparátu

Terapie proti bolesti

Rehabilitace sportovců

Tým zkušených lékařů v oblasti rehabilitační a fyzikální medicíny a fyzioterapeutů Vám zajistí kvalitní a rychlé služby v účinné léčebné rehabilitaci ...

• Komplexní náprava pohybového aparátu
  • Léčba bolesti - FRM
  • Léčebná rehabilitace a fyzioterapie - široké spektrum pacientů

Ukončené školy

• 1.LF UK Praha v roce 2002, atestace z vnitřního lékařství v roce 2005, atestace z rehabilitační a fyzikální medicíny v roce 2009, v roce 2011 dokončila dlouhodobý odborný kurz Sporovní medicíny na IPVZ Praha

Znalost jazyků

Angličtina, Polština, Čeština

Mohu všem vřele doporučit výborná paní doktorka ochotný a pečlivý personál výborný přístup k pacientum výborné moc mně pomohli děkuji Šidlová Zuzana

Výborná lékařka! Mohu jen doporučit! Skvělý a ochotný personál, hlavně všichni velice pečliví. Přístroje celého reh. centra moderní a kvalitní. Pokud někdo napsal negativní recenzi, nejspíš si splete lékaře - což je evidentní z hromady kladných jen jedno negativní hodnocení - to vypadá na komplex nebo omyl:))) děkuji paní doktorko za skvělou péči a hlavně vyřešení mých zdrav. problémů. Naďa F-M

Docházím do tohoto rehabilitačního centra již 3 roky . Jsem velice spokojená , jak s vyšetřením paní doktorky tak s ochotou s přístupem a s léčbou , její práce je na vysoké úrovni a to platí i pro rehabilitační pracovnice , jsou milé a mají k pacientům vstah a pochopení . Nemohu proto souhlasit s paní co píše v odkazu 19.10 2013 , je to naprostá lež a nevím kde by se jí více věnovali . Jsem po 2 operacích páteře , 2 operacích rameních kloubů a toho času se potýkám z výhřezem další ploténky , měla jsem jít na operaci a díky rehabilitaci v tomto zařízení jsem tyto problémy zvládla . S nemocnou páteří mám problémy už víc než 20 let , chodila jsem na rehabilitaci dříve do jiných zařícení a tak mohu práci a léčbu plně posoudit . Rehabilitace a přístup paní doktorky Kateřiny Šochové a jejího týmu je na vysoké úrovni a všichni komu jsem o této rehabilitaci řekla ,byli spokojeni a do tohoto zařízení se vrací ..... Všem pracovníkům a paní doktorce za všechny mnohokrát děkuji . Karla Lagová ....

Děkuji paní doktorce za vlidné přijetí i přístup a také všem sestřičkám,bez kterých by to nešlo.Ještě jednou děkuji všem za péči.S pozdravem pacientka Naďa R.z Havířova

Dobrý den, letos jsem absolvovala rázovou vlnu v rehabilitačním centru v Šenově. Byla jsem velice mile překvapena v přístupu k pacientovi paní doktorky K. Šochové. Je velice milá, ochotná. S takovým kladným přístupem jsem se opravdu ještě nikde nesetkala. Paní doktorka se mnou hovořila a ptala se na zdravotní potíže jako žádný jiný lékař. Všem vřele doporučuji rehabilitační centrum v Šenově a moc se těším na další návštěvu a paní doktorce moc děkuji... Jarmila G. FM

Dlouho jsem uvažovala,zda mám nějaký ohlas napsat,či si toto nechat jen pro sebe a pár přátel a známých. Měla jsem totiž možnost k paní doktorce na rehabilitaci v Šenově chodit sama a pak ještě s dcerkou a musím uznat,že po srovnání zkušeností a přístupu i jednání s jinými pracovišti,které jsem navštívila si toto hodnocení zcela jistě zaslouží. Měla jsem po celou dobu rehabilitace dobrý pocit z osobního přístupu a velice vstřícného jednání u všech procedur i cvičení u mne i dcerky. Zůstávám tedy určitě věrná i nadále celému personálu a zařízení rehabilitačního centra v Šenově a následně mi toto potvrdil i manžel po osobní návštěvě a dalším léčení po úrazu. Moc děkuji za tento vstřícný přístup a každopádně doporučím i přátelům a známým.
S pozdravem Irena K. Havířov

Velice příjemná a milá p. doktorka. Opravdu vždy vše vysvětlí a navíc pomůže. Pracuji jako zahraniční pracovník, ale zdravotní pojištění si platím u nás. Bohužel jsem měl nehodu /střet s autobusem/ a stále mne bolela pravá ruka. V zahraničí mi řekli, že to přejde. Díky bohu jsem jel na dovolenou domů a protože jsem z Orlové, tak jsem se o p. doktorce dověděl a požádal jí o léčbu.Velmi mile mne přijala v rehabilitačním středisku v Šenově a navíc hned stanovila, bohužel velmi nemilou diagnozu, ale díky správně nasazené léčbě jsou dnes bolisti 1% a i ty časem úplně vymizí, tím že budu dodržovat její pokyny a to je velikánský úspěch!! Pokud by nebyla správně diagnoza stanovena přestal bych rukou hýbat a to by pro mne byla katastrofa - plný inv. důchod v 35 letech. Moc jí děkuji a to že má tak odborné znalosti se ani moc nedivím - no řekněte, kdo z rehabilitačních lékařů má vystudovanou Karlovou univerzitu ? Navíc pracovala několik let na interně / ošetřovala mou maminku/a už tam byla hodnocená jako odbornice.Ještě jednou p. MUDr.Šochová děkuji za záchranu života. Přeji mnoho úspěchů v práci a jen tak dál, jste super. Váš do smrti vděčný pacient Marek

Byla mi u Vás doporučena léčba a aplikace rázové vlny na patní ostruhu a rameno, po Vašem vyšetření a konzultaci léčby u Vás jsem absolvoval 5 sezení s rázovou vlnou. Musím zhodnotit, že jste mi nejen pomohla od potíží a bolesti, ale bezvadně jste mi vysvětlila i celý princip a způsob léčby a taky oceňuji následné doporučení a zajištění upravené obuvi a protetických vložek k moji obuvi. hodnotím dobrý pocit z Vašeho přístupu k lidem a taky z příjemného prostředí.
Děkuji, L.S. Ostrava

Moc příjemná paní doktorka,s vynikajícím přístupem k lidem.Dlouho jsem se trápila s kolenem a obcházela lékaře s opakovaným vyšetřením a doporučením operace,kterou jsem nechtěla podstoupit.Když jsem pak náhodou objevila paní doktorku ještě na původní rehabilitaci v nemocnici,navrhla mi plán rehabilitace a následné techniky cvičení a mobilizace,kde jsem pravidelně docházela. Pomohla mi tak od bolestí a špatné hybnosti.Jsem moc ráda,že Vás můžu opět navštěvovat.

U paní doktorky jsem byl na rehabilitace. Mel jsem problemy s loktem, ktery jsem si poranil a dlouho lecil. Až po cvičeních a protahovacích praktichách se to zlepšilo...děkuji, a doporučuji

Rázová vlna

Nová generace přístrojů - btl 4000 premium

Rehabilitace

Manuální terapie

Cena není uvedená

Metody manuální a myoskeletální medicíny - mobilizace

Metody manuální a myoskeletální medicíny - pir (postizometrická relaxace), sms

Protetická rehabilitace

Ortopedická obuv

Korekce ploché nohy

Cena není uvedená

Odborné vyšetření plochonoží na podoscopu

Rehabilitace sportovců

Komplexní služby sportovní medicíny

Kloubní výživa

Cena není uvedená

Detoxikace organismu - konzultace a poradenství

Léčiva a produkty

S pozdravem Irena K. Havířov

Děkuji, L.S. Ostrava

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den
    Dostal jsem diagnózu po sonu trisla:
    V levém třísla při břišním lisu se zobrazuje kýlnī vak velikosti 10x10x25 s obsahem peritoneálního tuku,bez střevní klíčky, kýlnī branka 7 mm.
    Jak tomu mám rozumět je nutné to hned řešit operací?
    Děkuji za odpověď

Dobrý den,
    obraťte se prosím na odborného chirurga a poraďte se přímo s ním... Tento dotaz není určen nám a našim odbornostem...Děkujeme za pochopení, s pozdravem za naše NZZ, MUDr. Kateřina Šochová

MUDr. Kateřina Šochová

• Mam klinickou diagnozu Berrettova jicnu.Da se s tim neco delat,vylecit ne ,ale poradte?

Dobrý den,
    obraťte se prosím na odborného gastroenterologa a poraďte se přímo s ním... Tento dotaz není určen nám a našim odbornostem...Děkujeme za pochopení, s pozdravem za naše NZZ, MUDr. Kateřina Šochová

MUDr. Kateřina Šochová

• Komplexní náprava pohybového aparátu
  • Léčba bolesti - FRM
  • Léčebná rehabilitace a fyzioterapie - široké spektrum pacientů

Ukončené školy

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Stáže

• Od roku 2005 působila jako lékař na interním, následně rehabilitačním oddělení a rehabilitační ambulanci nemocnice Orlová

Znalost jazyků

Angličtina, Polština, Čeština