Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Bioptron - biostimulace +52 Více

Detoxikace organismu - konzultace a poradenství

Diagnostiky páteře

Elektrodiagnostika

Tým zkušeného lékaře v oblasti rehabilitační a fyzikální medicíny a fyzioterapeutů Vám zajistí kvalitní a odborné služby v účinné léčebné rehabilitaci...

• Komplexní náprava pohybového aparátu - klouby, páteř, vazy
  • Léčba bolesti - FRM, léčba inkontinence
  • Léčebná rehabilitace a fyzioterapie - široké spektrum pacientů

Ukončené školy

• 1.LF UK Praha v roce 2002, atestace z vnitřního lékařství v roce 2005, atestace z rehabilitační a fyzikální medicíny v roce 2009, v roce 2011 dokončila dlouhodobý odborný kurz Sporovní medicíny na IPVZ Praha... Dále absolvovala od roku 2010 - 2018 specializační odborné kurzy DNS dle Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., dále Inovační kurzy Myoskeletální medicíny, Laseroterapie, Fyziologické regulační medicíny, Rázové vlny ESWT, Estetické Rázové vlny a rovněž odborný kurz TR-Therapy...

• rehabilitační a fyzikální medicína

Masáž

Masáž pro těhotné ženy

Mckenzie metoda vyšetření

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov

Metody manuální a myoskeletální medicíny - mobilizace

Metody manuální a myoskeletální medicíny - pir (postizometrická relaxace), SMS

Neurologické rehabilitace

Nová generace přístrojů - btl 4000 premium

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov

Odborné vyšetření plochonoží na podoscopu

Ortopedická obuv

Vyšetření pohybového aparátu

Výběr ortopedických pomůcek

Zábaly co2

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov

Umístění: MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/ pooperační rehabilitace

Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích.

Mohu všem vřele doporučit výborná paní doktorka ochotný a pečlivý personál výborný přístup k pacientum výborné moc mně pomohli děkuji Šidlová Zuzana

Výborná lékařka! Mohu jen doporučit! Skvělý a ochotný personál, hlavně všichni velice pečliví. Přístroje celého reh. centra moderní a kvalitní. Pokud někdo napsal negativní recenzi, nejspíš si splete lékaře - což je evidentní z hromady kladných jen jedno negativní hodnocení - to vypadá na komplex nebo omyl:))) děkuji paní doktorko za skvělou péči a hlavně vyřešení mých zdrav. problémů. Naďa F-M

Docházím do tohoto rehabilitačního centra již 3 roky . Jsem velice spokojená , jak s vyšetřením paní doktorky tak s ochotou s přístupem a s léčbou , její práce je na vysoké úrovni a to platí i pro rehabilitační pracovnice , jsou milé a mají k pacientům vstah a pochopení . Nemohu proto souhlasit s paní co píše v odkazu 19.10 2013 , je to naprostá lež a nevím kde by se jí více věnovali . Jsem po 2 operacích páteře , 2 operacích rameních kloubů a toho času se potýkám z výhřezem další ploténky , měla jsem jít na operaci a díky rehabilitaci v tomto zařízení jsem tyto problémy zvládla . S nemocnou páteří mám problémy už víc než 20 let , chodila jsem na rehabilitaci dříve do jiných zařícení a tak mohu práci a léčbu plně posoudit . Rehabilitace a přístup paní doktorky Kateřiny Šochové a jejího týmu je na vysoké úrovni a všichni komu jsem o této rehabilitaci řekla ,byli spokojeni a do tohoto zařízení se vrací ..... Všem pracovníkům a paní doktorce za všechny mnohokrát děkuji . Karla Lagová ....

Děkuji paní doktorce za vlidné přijetí i přístup a také všem sestřičkám,bez kterých by to nešlo.Ještě jednou děkuji všem za péči.S pozdravem pacientka Naďa R.z Havířova

Dobrý den, letos jsem absolvovala rázovou vlnu v rehabilitačním centru v Šenově. Byla jsem velice mile překvapena v přístupu k pacientovi paní doktorky K. Šochové. Je velice milá, ochotná. S takovým kladným přístupem jsem se opravdu ještě nikde nesetkala. Paní doktorka se mnou hovořila a ptala se na zdravotní potíže jako žádný jiný lékař. Všem vřele doporučuji rehabilitační centrum v Šenově a moc se těším na další návštěvu a paní doktorce moc děkuji... Jarmila G. FM

Dlouho jsem uvažovala,zda mám nějaký ohlas napsat,či si toto nechat jen pro sebe a pár přátel a známých. Měla jsem totiž možnost k paní doktorce na rehabilitaci v Šenově chodit sama a pak ještě s dcerkou a musím uznat,že po srovnání zkušeností a přístupu i jednání s jinými pracovišti,které jsem navštívila si toto hodnocení zcela jistě zaslouží. Měla jsem po celou dobu rehabilitace dobrý pocit z osobního přístupu a velice vstřícného jednání u všech procedur i cvičení u mne i dcerky. Zůstávám tedy určitě věrná i nadále celému personálu a zařízení rehabilitačního centra v Šenově a následně mi toto potvrdil i manžel po osobní návštěvě a dalším léčení po úrazu. Moc děkuji za tento vstřícný přístup a každopádně doporučím i přátelům a známým.
S pozdravem Irena K. Havířov

Velice příjemná a milá p. doktorka. Opravdu vždy vše vysvětlí a navíc pomůže. Pracuji jako zahraniční pracovník, ale zdravotní pojištění si platím u nás. Bohužel jsem měl nehodu /střet s autobusem/ a stále mne bolela pravá ruka. V zahraničí mi řekli, že to přejde. Díky bohu jsem jel na dovolenou domů a protože jsem z Orlové, tak jsem se o p. doktorce dověděl a požádal jí o léčbu.Velmi mile mne přijala v rehabilitačním středisku v Šenově a navíc hned stanovila, bohužel velmi nemilou diagnozu, ale díky správně nasazené léčbě jsou dnes bolisti 1% a i ty časem úplně vymizí, tím že budu dodržovat její pokyny a to je velikánský úspěch!! Pokud by nebyla správně diagnoza stanovena přestal bych rukou hýbat a to by pro mne byla katastrofa - plný inv. důchod v 35 letech. Moc jí děkuji a to že má tak odborné znalosti se ani moc nedivím - no řekněte, kdo z rehabilitačních lékařů má vystudovanou Karlovou univerzitu ? Navíc pracovala několik let na interně / ošetřovala mou maminku/a už tam byla hodnocená jako odbornice.Ještě jednou p. MUDr.Šochová děkuji za záchranu života. Přeji mnoho úspěchů v práci a jen tak dál, jste super. Váš do smrti vděčný pacient Marek

Byla mi u Vás doporučena léčba a aplikace rázové vlny na patní ostruhu a rameno, po Vašem vyšetření a konzultaci léčby u Vás jsem absolvoval 5 sezení s rázovou vlnou. Musím zhodnotit, že jste mi nejen pomohla od potíží a bolesti, ale bezvadně jste mi vysvětlila i celý princip a způsob léčby a taky oceňuji následné doporučení a zajištění upravené obuvi a protetických vložek k moji obuvi. hodnotím dobrý pocit z Vašeho přístupu k lidem a taky z příjemného prostředí.
Děkuji, L.S. Ostrava

Moc příjemná paní doktorka,s vynikajícím přístupem k lidem.Dlouho jsem se trápila s kolenem a obcházela lékaře s opakovaným vyšetřením a doporučením operace,kterou jsem nechtěla podstoupit.Když jsem pak náhodou objevila paní doktorku ještě na původní rehabilitaci v nemocnici,navrhla mi plán rehabilitace a následné techniky cvičení a mobilizace,kde jsem pravidelně docházela. Pomohla mi tak od bolestí a špatné hybnosti.Jsem moc ráda,že Vás můžu opět navštěvovat.

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, 7.8 2020 jsem skákal s kamarády na trampolíně a dopadl jsem na záda při saltu vzad. Prohl jsem se do písmene U tělem směrem dopředu. Bolí mě jakoby na hrudní páteři a také mám natažené svalstvo na zádech. Neznamená to vertebrogenní algický syndrom? Děkuji za odpověď :) hezký den.

Dobrý den a proč se ptáte? Vertebrogenní algický syndrom je souhrnný název pro bolesti v zádech různé etiologie.. S pozdravem, MUDr. K. Šochová.

MUDr. Kateřina Šochová

• Dobrý den,
    rád bych se zeptal, jestli se kontrolní preventivní testy na pohlavně přenosné choroby dají provést v rámci preventivní kontroly u obvodního lékaře, nebo je třeba navštívit dermatovenerologickou ambulanci, nebo lékaře.
    Jsem bez jakýchkoliv příznaků a rád bych opravdu jen kontrolní testy v rámci zodpovědnosti.
    Předpokladám, že je nutné obvodního lékaře o tyto testy speciálně požádat, ale nejsem si jistý, zda mně nebude chtít odeslat na specializované odběrové místo. Pokud nemám akutní problém, tak mně připadá logické provést toto vyšetření společně s klasickým odběrem krve a moči při prventivní kontrole.
    Také by mě zajímalo, jestli je toto vyšetření hrazeno ze zdravotního pojištění, v opačném případě o jakou částku se jedná.
    Děkuji za Váš čas a odpověď.

Dobrý den, tak pokud se chováte zodpovědně, proč byste měl být nakažený? Pokud máte potíže, navštivte dermatovenerologií, tam už lékař sám rozhodne, které testy je potřeba udělat. Pokud jste bez potíží, lékař NENÍ povinnen, testy udělat! Možná v ČR existují laboratoře, kde Vás za cash anonymně otestují. V rámci preventivní prohlídky se opravdu testy např. na HIV nedělají.. nejedná se o "preventivní" test. V rámci preventivních testů Vám odeberou krev na krvinky, cholesterol, atd.. ale HIV? Na tento test navíc musíte dát souhlas, alespoň tak to fungovalo za mých dob na interním oddělení... S pozdravem, MUDr. K. Šochová.

MUDr. Kateřina Šochová

• fyzioterapeut
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Stáže

• Od roku 2005 působila jako lékař na interním, následně rehabilitačním oddělení a rehabilitační ambulanci nemocnice Orlová

Filmy

Znalost jazyků