revmatol. ordinace
Kostelecká 16, Olomouc

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Paní doktorka mi velmi pomohla, nemohla jsem se skoro hýbat, složitou diagnosu poznala s pomocí nákladných vyšetření a díky ní jsem celekm fungující člověk. Udělala i podle odborníku maximum a děkuji jí.

Papíry včas,hodně se snaží udělat, co se dá a diagnosy sedí, hodně vysvětluje, co vám vlastně je,zavolá i domů.

C

Do ordinace chodila vždy pozdě. Pokud chce člověk neschopenku nebo recept, tak ihned napsala. Na další vyšetření moc zřejmě neposílá. S pacientem spíš řesí svoje osobní problémy. Myslím, že nás od ní už dost odešlo.

Po medicínské i osobní stránce je to hrůza. Do ordinace chodí pozdě, ještě jsem nezažila, že by přišla včas. S pacienty řeší své osobní problémy, diagnózu střílí od oka, aniž by provedla nějaká vyšetření. Už se poohlížím po jiném lékaři. Zachraňuje to tam sestřička, ta je bezvadná. Určitě nedoporučuji !

Po medicínské stránce nevím, ale přístup k pacientům nemožný. Zprávy pro pojišťovnu jsem musela urgovat 2x, nakonec mě pojišťovna vypověděla smlouvu. Je šíleně udrbaná a náladová, dlouho jsem u ní nevydržela. Vím, že nás je hodně, kdo z její "péče" odešel.

Paní doktorka sama o sobě říká, že neví všechno, tak posílá pacienty na další vyšetření. Jednou, když ěm bolely záda a nemoha jsem přijít na injekci k ní do orinace, si mě dokonce pozvala k sobě domů. Doporučila mi taky skvělou reahbilitační sestru. Jediné, co jí mohu vytknout, je občasná přílišná upovídanost a svěřování se s osobními problémy.

Nic moc. Pokud chci neschopenku nebo recept, tak okamžitě píše. Ale o vyšetřování a kontrole zdravotního stavu se mluvit nedí. Sestřička je OK.