Adresa

Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová
Školní 68/26, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychoterapie • 900 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Školní 68/26, Havířov

900 Kč

Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová

Zkušenosti

O mně

Jsem psychoterapeutka a sociální pedagožka. V rámci magisterského studia na Ostravské univerzitě mám státnice z vývojové a aplikované psychologie. Tém...

Více


Specializace

  • psychoterapie

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

Pro psychoterapii jsem se rozhodl v okamžiku, kdy jsem už nevěděl "kudy kam" a dosavadní pokusy o návrat do "normálu" selhaly. Žádné konkrétní výsledky od terapie jsem neočekával, naopak jsem byl přesvědčen o tom, že to k ničemu nepovede.

Paní Mgr. Plaskurová mě ale přesvědčila o opaku a již od prvních sezení jsem cítil, že terapie u "tety Kateřiny", jak p. Plaskurovou pojmenovala moje manželka, jsou tou správnou cestou pro vyřešení mých duševních problémů.

Služby paní Mgr. Plaskurové doporučuji.

H
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

Terapie u paní Plaskurové byla jedna z nejlepších věcí, co mě v životě potkala. Ocitla jsem se v bodě, kdy jsem nevěděla, jak dál a potřebovala jsem pomoc, kterou jsem si sama nemohla dát. Paní Plaskurová je příjemná, empatická, chápavá a nesoudí vás ani v situacích, kdy vy sami sebe ano. Naučila mě se dívat na svět a hlavně na sebe zcela jiným pohledem a vždy mě podpořila.
K paní Plaskurové docházím teď už jenom nepravidelně, když si potřebuju utřídit myšlenky. Je skvělé odcházet se zcela novým pohledem na věc a čistou hlavou.
Nemůžu proto nic vytknout a paní Plaskurovou vřele doporučuji.

J
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

Paní magistra je člověk na správném místě. Moc mi pomohla, ať už tím, že jsem se mohl vypovídat, ale také svými radami. Je velice příjemná a empatická. Prostory, ve kterých svou činnost vykonává, jsou také velice příjemné. Pokud hledáte skvělého psychoterapeuta, paní magistru mohu jen vřele doporučit.


A
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

paní doktorka je výborný posluchač, mně pomohl její náhled na problém z třetí nezaujaté strany, vřele doporučuji, má skvělý individuální přístup


I
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

S manželem jsme u paní magistry absolvovali párovou terapii, která nám pomohla náš vztah zpátky nastartovat. Díky sezení jsme s manželem dosáhli jiného pohledu na věc a vzájemného pochopení, které jsme bez pomoci nezávislého “článku” nemohli už nějakou dobu najít. Velmi oceňuji empatii, použité metody, i celkovou komunikaci. Oba s manželem určitě všemi deseti můžeme doporučit.


V
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

Terapie u paní Plaskurové mi moc pomohly. Docházela jsem na ně přibližně půl roku a můžu je jen doporučit. Pokaždé jsem měla pocit, že jsem si něco odnesla z terapie a to i když jsme probíraly těžké věci nebo něco třeba méně emotivního. Přišlo mi, že vždycky věděla přesně co říct, aby se člověku ulevilo. I přestože jsem se bála návštěvy terapeuta a měla jsem problém mluvit o svojich pocitech, tak jsem úplně bez většího bloku probrala i ty nejtěžší věci, což si myslím, že pramení hlavně s přístupu paní Plaskurové. Vždycky jsem mela pocit, že veškeré moje pocity a emoce jsou v pořádku a není na nic špatného a to mi přijde velice důležité. Jde vidět, že paní Plaskurovou práce naplňuje a baví a myslím si, že se pak výsledky od toho odvíjí. Když člověk jde s dobrým pocitem na terapii, lépe v ní pokročí a to byl zrovna i můj případ. Jelikož VZP přispívá právě na psychoterapie, tak po finanční stránce to bylo dostupné i pro mě, jako studentovi například.


V
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

Kdybych vedela, jak mi terapie u pani Plaskurove pomuze, neváhala a objednala bych se k ni mnohem dříve.
Pani Plaskurova je úžasná, vzdy se na terapie k ni tesim, mam pocit,jako bych chodila za starou přítelkyni,která me provází různými životními situacemi. Dokázala jsem zhruba za tento rok terapie udelat zásadní změny ve svém zivote, a pevné verim,ze je to obrat k lepšímu.

Krome znalosti,odbornosti a empatie pani Plaskurove je moc příjemné i samotné prostředí, kde se setkáváme, pro me obrovským plusem také moznost parkovani přímo na miste.
Prijemna jje i moznost příspěvku na terapie od urcitych pojišťoven.

Suma sumárum mohu pani Plaskurovou opravdu s čistým svědomím vsem jen doporučit, je skvela :)!


V
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

K paní Plaskurové docházím zhruba půl roku. Je velmi empatická, přátelská, vždy dobře naladěná, ordinace je hezká a cítím se v její přítomnosti dobře, což je pro mě základ pro to, ať se můžeme věnovat tomu, proč na terapii chodím.

Pomoc jsem vyhledal, protože mi zrovna nešly partnerské vztahy. A nejen ty. Postupně se o sobě dozvídám nové věci anebo získávám jiný pohled na ty již známé. Od začátku sezení vidím, že dělám malé kroky správným směrem a cítím, že se věci zlepšují.

Paní Plaskurová je vždy skvěle připravena a dokáže k sezením vnést i něco navíc. Ať už zajímavé články k tématům, která probíráme, nebo různé dotazníky a formuláře, které doma vyplním, a poté se jim věnujeme.

Benefit je i klidná oblast a pohodové parkování. Mohu vřele doporučit.


M
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

Před návštěvou u paní Kateřiny jsem cca půl roku trpěla panickými atakami a úzkostmi. Postupně jsem chodila ke dvěma jiným terapeutům a až paní Mgr. Plaskurová mi dokázala pomoct. Konečně jsem u někoho viděla opravdový zájem mi pomoct a začala jsem chodit na intenzivní terapii, což konečně mělo výsledky a můj stav se začal zlepšovat. Dokonce se mnou absolvovala online sezení, při kterém jsem prožívala panickou ataku a pomohla mi ji zvládnout. Jsem s terapiemi naprosto spokojená, paní Plaskurová je empatická, milá, přátelská. Má moc pěknou "ordinaci" s příjemnou atmosférou. Mohu jedině doporučit :-)


D
Ověřený profil
Umístění: Psychoterapie - Mgr. Kateřina Plaskurová psychoterapie

Terapii jsem zkusila po dlouhém zvažování a díky značné finanční podpoře z projektu VZP. Ona to totiž není levná záležitost, navíc byla terapie zdražena o 100 Kč, což bylo vysvětleno a důvody jsou pochopitelné. Zpětně hodnotím, že se tato investice zhodnotila mnohonásobně a jak už to tak bývá, čím dříve s terapii člověk začne, tím lépe.
Mgr. Plaskurová je chápavá, profesionální a příjemná terapeutka. Vždy nejdříve pečlivě naslouchá, a potom cílenými dotazy pomáhá najít jiný pohled na věc či cestu, jak věc konečně uzavřít. Cítím se nyní o dost lépe než před půl rokem, získávám zpátky nadhled, mám lepší náladu a nabírám lehkost bytí a žití. Mgr. Plaskurovou proto velmi doporučuji. Pro úplnost uvedu, že prostory jsou příjemné, dobře dostupné MHD i autem (je tam parkoviště), na sms odpovídá obratem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu