Gorkého 8, Trutnov

Paní doktorka je profík a velice milá. Chodím k ní už spoustu let,včetně péče v těhotenství a vždy vše na jedničku. Sestřička je také skvělá.Ordinace příjemná.

Umístění: Ordinace Jiný

Moje zkušenost s paní doktorkou je velmi pozitivní. Je milá, empatická, laskavá a při vyšetření jemná. Nic nezanedbá a je profesionální. Sestřička je také velmi příjemná. Dojíždím za ní až z Brna, kam jsme se přestěhovali, protože jsem spokojená. Doporučuji!

Já paní doktorku doporučit nemohu. Na mne až příliš rázná, necítila jsem se dobře. Nedostatek empatie.

K paní doktorce dojíždím až z Prahy. Protože se mi vždy věnuje naprosto dostatečně, vybavení má lepší, jak tady v okolí, poradí, vždy mi pomohla.

Paní doktorka je velice milá, velmi pečlivá a kdykoliv mě vyslechla a pomohla. V ordinaci jdu na řadu v objednaný čas, někdy i dříve. Sestřička též milá a usměvavá : )

Skvělá lékařka, vše vysvětlí, jakýkoli problém pečlivě zkontroluje,je příjemná a má velmi dobře zorganizované objednávky pacientek, nikdy se nečeká.
Sestřička moc milá. Příjemná ordinace. Žádné potupné svlékací kabinky jako na gyn. v nemocnici.

Velmi příjemná, pozorná a pečlivá lékařka, má čas na pacienty

Vždy mě pomohla a vyslechla nejen po fyzické stránce a to je pro mě opravdu důležité...děkuji

Začala jsem chodit k paní doktorce, jsem velmi spokojená, mám vždy všechny informace které potřebuji, vyšetření je velmi pečlivé , mají krásnou novou ordinaci. Jsem ráda, že mě paní doktorka vzala.

Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy mne vyslechla, i když moje potíže byly komplikované, rozhodně jsem jí zajímala nejen jako pacient ale zejména jako člověk. Dokáže si zorganizovat objednávky pacientek, málokdy jsem musela čekat na vyšetření. Jsem velmi spokojena a vřele doporučuji. Jana