Gorkého 8, Trutnov

K paní doktorce dojíždím až z Prahy. Protože se mi vždy věnuje naprosto dostatečně, vybavení má lepší, jak tady v okolí, poradí, vždy mi pomohla.

Paní doktorka je velice milá, velmi pečlivá a kdykoliv mě vyslechla a pomohla. V ordinaci jdu na řadu v objednaný čas, někdy i dříve. Sestřička též milá a usměvavá : )

Skvělá lékařka, vše vysvětlí, jakýkoli problém pečlivě zkontroluje,je příjemná a má velmi dobře zorganizované objednávky pacientek, nikdy se nečeká.
Sestřička moc milá. Příjemná ordinace. Žádné potupné svlékací kabinky jako na gyn. v nemocnici.

Velmi příjemná, pozorná a pečlivá lékařka, má čas na pacienty

G

Vždy mě pomohla a vyslechla nejen po fyzické stránce a to je pro mě opravdu důležité...děkuji

Začala jsem chodit k paní doktorce, jsem velmi spokojená, mám vždy všechny informace které potřebuji, vyšetření je velmi pečlivé , mají krásnou novou ordinaci. Jsem ráda, že mě paní doktorka vzala.

Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy mne vyslechla, i když moje potíže byly komplikované, rozhodně jsem jí zajímala nejen jako pacient ale zejména jako člověk. Dokáže si zorganizovat objednávky pacientek, málokdy jsem musela čekat na vyšetření. Jsem velmi spokojena a vřele doporučuji. Jana

Paní doktorka se moc zlepšila, všichni na ní nadávají, ale rozhodně lepší než jí třeba k dr. Trpákovi... všechny léčí nebo léčil stejně. O tom jsem se sama přesvědčila. Paní doktorka mi všechno řádně vysvětlí, zkusí tuto léčbu nebo tuto... Jsem s ní spokojená...

Byla jsem nedávno poprvé a přijde mi velmi poctivá na vyšetření!

Paní doktorka mi připadá svým chováním trochu roztěkaná a nevím, jestli je schopná něco vyléčit. Chodila jsem k ní, když byla ještě v nemocnici Trutnov a spokojená jsem s ní nebyla.
Přešla jsem raději k jinému lékaři. Adéla