Kateřina Henčlová, neurolog Česká Lípa

MUDr. Kateřina Henčlová

Neurolog Více

20 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Liberecká 3086, Česká Lípa
Odborný lékař dětský neurolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
R
Umístění: jiné místo Jiný

Pani Henclova je aronfantni od zacatku nic nevysvetli .
Syna poradne nevysetri jen prohlidne rychle
A neposloucha nas
Zacne po nas rvat jeste ze prechazima jinam jeji pristup hrozny

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Henčlová,je skvělá sice už jí od 18ti let nemám ale když jsem ležela v RBK na neurologii tak přijela až z České Lipy aby mi udělala lumbalni punkci jako malou mě léčila na epilepsii a teď nemám po epilepsii ani památku.


Ověřeny pacient

Začaly jsme k doktorce chodit před 4 měsíci. Hned nás poslala na vyšetření, rezonanci a ikdyž je dceři rok a čtvrt, tak jsem s tím neměla žádný problém, protože chci pro svoji holčičku jen to nejlepší a vědět vše. S paní doktorkou jsme v kontaktu, vše dobře vysvětlí, vyhovuje mi, když je potřeba a já jsem za to ráda. Je to doktorka na svém místě a rozhodně ví co dělá a pomáhá. Vřele doporučuji.


A
Ověřeny pacient

Doktorku velmi doporučuji, nevím jaký mají názor ostatní, ale určitě mi přijde, že všemu rozumí. Když jsem na tom nebyla nejlépe a moje mamka se mohla zbláznit, vzala si jí k sobě a promluvily si o tom. Na závěr jsem po 5-ti letech (můžu to nazvat) zdravá. Takže paní doktorku vřele doporučuji.


S
Ověřeny pacient

Absolutně arogantní doktorka. Jen přijdu do ordinace ani nepozdraví a hned na mě začne řvát. Posuzuje můj stav, aniž by věděla jaké mám problémy. Nejhorší jednání, které jsem kdy zažila! Nedoporučuji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka nekomunikuje s rodiči, ani pacienty. Sice si Vás vyslechne, ale zprávy si píše po svém. Navrhovala mému synovi ve 12 měsících magnetickou resonanci, a i když jsem jí důrazně řekla, že takhle malé dítě nedám pod narkózu, stejně nás tam objednala. Velmi těžce jsme ji rušili. Vnucuje svůj názor ostatním lékařům a jen ona má pravdu. Možná jako doktorka za něco stojí, ale jako člověk je strašná. Pokud můžete, vyberte si lepšího neurologa

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


jste nejlepi doktorka kterou znam dekuji za leceni erika
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K paní doktorce Henčlové jsem začala chodit před šesti lety v páté třídě a mohu říci, že s lepší doktorkou jsem se ještě nesetkala. Nejen že mi během dvou let vyléčila poměrně závažnou nemoc, také mi pomohla s mýmy osobními problémy. Sice k ní stále chodím na kontroly, ale rozhodně vím, že díky ní jsem stále mezi živými. Děkuju paní doktorko =)


Velmi dobrá lékařka,ví o čem mluví,a dokáže srozumitelně vysvětlit diagnozu.
Já ji znám již 14 let,dobře se chová k dětema co si budeme povídat,ne vždy chtějí děti spolupracovat.prostě je to kapacita,a kdyby nebyla....proč by se k ní sjížděly Bůh ví odkud
JEN TAK DÁL PANÍ DOKTORKO


Odborník nad všechny odborníky. Naprosto ignoruje a popírá diagnozy jiných lékařů a okamžitě stanovuje svou a jedině správnou s vysvětlením že ona to umí a může. Informuje jiného lékaře o případě určeného pouze pro ní. Pokud nic nepotřebujete tak je to výborný lékař, pokud potřebujete, narazíte na hradbu neochoty a arogance.
Ať si každý zvolí svého lékaře, za dítě jako rodič raději volím jiného.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti