U Stromovky 1568/9a, Havířov
Odborný lékař ortodoncie

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Lekarka s naprosto neprofesionalnim vystupovanim. Arogantni a povysena.. Velice neprijemna zena... Bohuzel..

Jsem velice spokojená, zuby se mi vyrovnaly, paní doktorka je velmi milá, sympatická a příjemná paní, která své práci velmi dobře rozumí. Chodím k ní velice ráda a moc mi pomohla :) všem vřele doporučuji právě ji:)

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli to jde u paní doktorky na splátky..Děkují za odpověd :)

dnes jsme tam byli poprvé ze synem...vřele doporučuji..milá,vše vysvětlí,je to doktorka jak má být..a co dokonce??na rovnatka jdu i já a to jsem ta co se celý život bála!!!jen doporučuji

Povýšené arogantní chování paní doktorky ! Ještě, že má milé sestřičky a dentální hygienistku.

Dobrý den, paní doktorka i sestry jsou perfektní, milý přístup, profesionální! Zuby už mám rovné, takže docházím jenom na kontroly, nyní jsem maximálně spokojená a paní doktorka odvedla skvělou práci!!! Vždy vše vysvětlila, platila jsem postupně, ceny jako ostatní ortodontisté... Se záporným hodnocením tady nesouhlasím. Vždy jsem byla spokojená.

Naprostá spokojenost, mohu jen a jen doporučit ;)

Velmi vlídné chování k pacientům, stálá péče.

ještě bych chtěl dodat, že paní doktorka a její "blonďaté" sestřičky jsou velice hezké, tak je taky na co koukat...