Praktický lékař pro děti a dorost
Zámecká 454, Ždánice

Jak již bylo řečeno - vždy předepíše jen paralen, mucosolvan a tím to končí...mám jen blbou maturitu na zdravce,ale myslím že bych léčila rozhodně líp než paní doktorka Galisová

I já v žádném případě nedoporučuji. Byla jsem tam s roční dcerkou když jí začaly 39ky horečky, rýma a kašel. Poradila mucosolvan, nasivin a něco od horečky. Kdyby se to zvedlo tak nám poradila pohotovost. No samozřejmě jsme tam po pár hodinách jely a okamžitě antibiotika. Ty horečky nás drží do dnes a to je to už 17 dní! Z toho měla každý den 39ky a 3dny 40tky. Chytla z toho zánět nosních dutin (už ji teče i krev jak má nosánek dodraný). Navíc mi odmítá veškerou potravu a pití kvůli zarudlému krku tak zchudla na neuvěřitelných 7.500kg! Dnes jsem malou vzala k jinému dr a okamžitě antibiotika. Kdyby jí to dala paní doktorka Galisová hned tak by malá netrpěla tak dlouho a nedošlo by to do takového stádia! OPRAVDU NEDOPORUČUJI!

S touto lékařkou mám zkušenosti již 15 let a určitě nedoporučuji!!! Vždy předepíše jen paralen, nic jiného nezná. A navíc protivná sestra.