Individuální předporodní příprava +2 Více

U Trati 2789/33, Plzeň 3 , Plzeň

Individuální předporodní příprava +2 Více

Laktační poradenství • 500 Kč

Zobrazit ostatní porodních asistentek v okolí

Nabízím kurzy a semináře pro těhotné ženy a maminky. Administrativní a odbornou podporu v terénu např. po ambulantních nebo domácích porodech. I...

Individuální předporodní příprava

Laktační poradenství

400 Kč

500 Kč

Soukromá porodní asistentka

Umístění: Soukromá porodní asistentka Těhotenství, porod, poporodní péče, laktační poradenství

Katka dělá svou práci s velkým zápalem, je odborně výborně připravená a neustále se vzdělává. Byla mi oporou při sbírání informací v těhotenství, při přípravě na porod i při poporodní péči o mě i miminko. Konzultovala jsem s ní spoustu protichůdných informací, na které jsem jako novopečená maminka narazila a vždy jsem dostala odpovědi, které mi nebraly mateřské kompetence, ale naopak mě podpořily v mém vlastním úsudku a informovaném rozhodnutí.
Když se jí na něco zeptám, mám jistotu, že dostanu relevantní informace z různých úhlů pohledu. Katka podporuje přirozený porod, kojení, nošení dětí v ergonomickém nosítku nebo šátku a obecně kontaktní rodičovství, přesto přistupuje s respektem k rozhodnutí každé maminky a snaží se ji podpořit.

Umístění: Soukromá porodní asistentka

Káťa byla ma PA u 3.porodu. Je velmi sympaticka, pohladi na dusi a svuj obor velmi umi. Take mi poradila s kojenim a to bylo pro me velice dulezite. Pokud hledate svou PA, vice jiz hledat nemusite.
Mnohokrat dekuji

Katka je úžasný člověk. Po návratu z porodnice mi pomohla zachránit kojení, a během týdne jsem kojila bez jakýkoliv doplňků a umělého dokrmu. Je to odbornice a poradí mi kdykoliv potřebuji radu! Opravdu doporučuji!

Prijemne vystupovani, odborna pomoc, zapujceni pomucek. Mohu vrele doporucit pri problemech s kojenim.

U

Vstřícný a ochotný přístup při řešení problému s kojením, dodání potřebných informací, milé a rychlé jednání.

• porodní asistentka