Masarykova 699/9, Liberec

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je výborná,ale zdravotní sestra nemá jednání.K paní doktorce Absolonové chodíme od samého začátku,.Nikdy nemůžu říct,že bych se setkala s neochotou jak paní doktorky,tak zdravotní sestry. Vše jde říct slušně a né arogantně.Dnes velké zklamání z jednání sestry,která se ani nezeptala co potřebuji a řekla,že nejsme objednaní a tudíž nás neošetří.Zavřela dveře a dál se nezajímala

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá, krásný přístup k dětem i k dospělým, vše vysvětlí, hledá příčinu problému a tu léčí. Velká spokojenost. Takových lékařů víc. Děkujeme.

Umístění: Ordinace Jiný

Moc děkuji paní doktorce ! Má dcera měla dlouhodobý dávivý kašel. Dětský lékař před paní doktorkou mě nepřímo označil za hysterickou matku, která nezvádne kašel u dítěte....když jsem mu volala jednou týdně, že dcera už 3 týdny se v noci dusí ! Paní doktorka okamžitě dceru přijala, nechala natestovat a zaléčila na černý kašel ! Zaléčila i syna ,jen díky paní doktorce nemusel procházet tím samým trápením při stejné diagnoze. Zahájila léčbu celé rodiny ! Komunikovala s hygienou, obvodním lékařem, specialisty...Jsem velice vděčná. Moc děkuji !!!!

Paní doktorka je trpělivá,profesionální a velmi příjemná k dětem i rodičům.má mou plnou důvěru.

U syna (nyní 5r.) zjištěna silná alergie na pyly stromů +++++ (krevní testy), podávána vakcína, nyní zkoušíme dálší léčbu, jsme v začátcích...Díky pí. Absolonové víme, kde jsou příčiny věčných rým, kašlů, oslabená imunita...nyní se objevují i záněty očí. Přístup k dětem vynikající. Děkujeme...
Katka Liberec

Ze své zkušenosti, mohu paní doktorku doporučit. Má v péči našeho 9 měsíčního syna a jsem s jejím přístupem velmi spokojená a to je co říct. Neboť jsem si osobně v dětství z lékařského prostředí zažila mnoho, mohu opravdu s čím srovnávat.

Chodila jsem od svých 5 let k p. Rozkovcovi, nyní ho bohužel zastupuje paní Absolonová a musím říct, že nejsem spokojena, přijde mi strašně zmatená, neví co už by mi předepsala za léky, léky co jsem od ní dostala mi nezabírají, po několika letech mi dělaly testy a ejhle zjistili ,že jsem alergická úplně na něco jiného... no nevím, chápu, že pan doktor mě znal odmalička a věděl co mi předepsat ale na to má sakra snad tu kartu v počítači aby veděla můj průběh nemoci a co mi může a nemůže předepsat, já nevím no...

Milá a usměvavá :)

Nejlepší doktorka ,kterou jsem měl na alergii.

není co dodat..:)) "NEJLEPŠÍ"