Adresa

Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
27 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. V těhotenství se o mě i mé dítě starala teda dost pečlivě a jelikož byly i nějaké komplikace, nic nezanedbala. Zkrátka profesionální přístup. Po každém vyšetření s ni jde prohodit několik vět. Je lidská a ochotná.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

S paní doktorkou jsem nebyla absolutně spokojená, proto jsem byla nucena odejít k jinému lékaři. Prohlídky v těhotenství bez zájmu, bez důslednosti. Kdybych se nezeptala sestřičky na výsledky, tak se Dr. ani neobtěžuje. Nemluvě o tom, že se ani Dr. neobtěžovala mi něco značit do Těh. průkazky. Jediné kdo pozvedl na ohodnocení 2* je její zdr. sestřička, která byla milá a vstřícná. Nicméně i kdyby byla jakákoliv, chtěla jsem kvalitní péči, jak o sebe, tak i o své dítě, což Dr. rozhodně ve mě nebudila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Jsem víc než spokojená s přístupem. Sestřička velmi příjemná a ochotná. Jen někdy čekám, ale dá se pochopit, že ne každý je zdravotně v pořádku a konzultace se protáhne. Za mě pět hvězdiček


T
Ověřeny pacient

Ja si nemuzu stezovat na doltorku, je skvela a vzdycky vsecko semnou ochotne probere .. Takze za me spokojenost


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velký profesionál. Vždy milá a ochotná. Na všechny moje dotazy vždy odpoví. Prohlídka je vždy bezbolestná a citlivě provedá. Nikdy nemám pocit, že bych se jí měla obávat. Mám k ní plnou důvěru. Sestřička je též velmi milá a ochotná, při problému objedná nejpozději do 2 dnů. Čekání v čekárně neznám, max 10 minut. Jak to mají těhotné maminky zatím nemůžu posoudit, ale na profesionální vyšetření si vždy ráda počkám.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nelidská, odměřená, vyšetření od ní bolestivé. Sestra je nepříjemná. Čekání na vyšetření dlouhé. Nedoporučiji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Nikdy jsem neměla nějaký lehký nebo i závažný problém. Ale tento měsíc sem nedostala menstruaci už podruhé, antikoncepci sem vysadila loni v září, a když sem přišla za doktorkou, tak mě normálně vyšetřila, nic mi neřekla, jen že si mám zajít za sestřičkou, která mi píchne injekci. Nechápu, že sem byla tak blbá..a snad i trochu v šoku, že mě nijak nenapadlo se zeptat co mi teda je, nebo co je to za injekci. No každopádně mi ji pak sestřička píchla, a menstruaci sem dostala..jak mělo vyjít. Ovšem přibrala sem díky ní 4kila, které nemůžu shodit, takže děkuju moc. Nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Ikdyž nemůžu říct, že bych měla někdy problém s paní doktorkou, co se týká léčby problému, prohlídky atd. Nejsem žádná citlivka, se kterou se musí jednat v rukavičkách, ale čeho je moc toho je příliš. To že samotná paní doktorka má k pacientům dost chladný přístup by mi nevadilo, přece jen je to pro ni každodenní rutina a na familiérnosti není čas ani prostor. ale to jak se mnou jako pacientkou jednala sestřička a to připomínám že opakovaně, to už hraničí s absolutní neúctou k pacientovi. Aby na mě vískala do telefonu protože jsem se potřebovala přeobjednat o den později a nakonec mi položila telefon s tím, že prostě dojdu jak jsem byla původně objednaná a hotové, nebo mi odmítne dát recept protože jsem zapomněla přijít na prohlídku (což se myslím občas stane každému) a ještě dodá že jsem ji hluboce zklamala a chodím si tam pouze pro recepty a podobné urážky :D jako to pardon,ale ja na takovéhle jednání nemám žaludek a nevím proč bych to měla trpět. Jsem slušný člověk, zapomenu- omluvím se, bohužel se stane, že někam musíte naléhavě odjet a prostě prohlídku musíte přehodit, na všem se snažím vždy v klidu domluvit, ale bohužel zde se sestřičkou to nelze. a to nemluvím o tom nehorázně dlouhém čekání, ikdyž je člověk objednaný na 8, sedí tam jak tele do 10. a pak dalších 20 minut svlečený v kabince... Opravdu k paní Hrabcové víckrát ne....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě velmi zklamala. Už k ní nechodím dva roky. Taky si mě přehazovala s p. doktorkou Omelkovou, ale já jsem radši chodila k té Omelkové. Byla sice jen o něco málo příjemnější, ale přece jen. Nejvíc mě p. doktorka Hrabcová dostala, když jsem samovolně potratila v 6. týdnu těhotenství a přišla k ní se silným krvácením. Řekla, že už se to teda zachránit nedá, že budu muset na vyčištění. Rozbrečela jsem se a ona na mě začala křičet, ať se laskavě chovám jako dospělá a že jestli jsem to dítě vůbec chtěla. No po tomhle už jsem se tam neukázala. Dokonce moje mamka, která k ní chodí, jí potom vynadala. Divím se, že je tam spokojená. Já mám teď gynekologa a ten je parádní. Je hrozně hodný a nečekám 3 hodiny, než mě vezme. K p. Hrabcové jsem se vždycky nechala objednat a když jsem měla přijít třeba v 8 a bylo 8, vzala přede mnou 3 paní, pak dalších 5, které přišly po mně a pak dalších 5, které přišly ještě po nich. Katastrofa. Nedoporučuji ani v nejmenším. I když mi vyléčila skoro každý problém, stejně v mých očích nestoupne. Můj doktor mi je taky vyléčí a dokáže se u toho chovat normálně a neřve na mě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

První připomínka k sestřičce: Ještě jsem neviděla příjemnější sestru, ať už v nemocnici nebo kdekoli jinde u odborných lékařů. Když se objednávám vždy dá nejbližší termím a to že Vás objedná za 3 týdny asi něco znamená. Pro mě je to známka toho, že paní doktorka je profesionál a pacientek má hodně. A kdyby byly nespokojené tak k ní nechodí a sestřička by Vás neobjednala "až" za 3 týdny. Vždy když jsem řekla, že mám akutní problémy sestra mě řekla, že mám přijít za 2 dny, ale brzo ráno, což mi vůbec nevadilo - ba naopak. A když někdy slyším jak jí někdo volá - katastrofa....Sestra dává 15 termínů, ale paní je pořád nespokojená!! Tomuto nerozumím. Pokud potřebuju jít ke gynekologovi, tak se přizpůsobím a vžy se to dá nějak zařídit.
Paní doktorka - super ženská. Nemyslím si, že má pacientky rozškatulkované jak jsem tady četla. Vždy se chová příjemně a mile a vždy mě dá odbornou radu a během vyšetření si i "popovídáme". Co se týká p. doktorky Omelkové, tak jsem u ní byla jednou a její přístup byl taktéž v pořádku. Zeptala se jaké mám problémy, řekla mi jak se to dá léčit, pečlivě mě prohlédla,ale bolesti v podbřišku jak píšou jiné ženy jsem nepocítila, spíš jsem měla pocit,že jak p. Hrabcová tak p. Omelková jsou srovnatelní odborníci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti