Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. V těhotenství se o mě i mé dítě starala teda dost pečlivě a jelikož byly i nějaké komplikace, nic nezanedbala. Zkrátka profesionální přístup. Po každém vyšetření s ni jde prohodit několik vět. Je lidská a ochotná.

Umístění: Ordinace

S paní doktorkou jsem nebyla absolutně spokojená, proto jsem byla nucena odejít k jinému lékaři. Prohlídky v těhotenství bez zájmu, bez důslednosti. Kdybych se nezeptala sestřičky na výsledky, tak se Dr. ani neobtěžuje. Nemluvě o tom, že se ani Dr. neobtěžovala mi něco značit do Těh. průkazky. Jediné kdo pozvedl na ohodnocení 2* je její zdr. sestřička, která byla milá a vstřícná. Nicméně i kdyby byla jakákoliv, chtěla jsem kvalitní péči, jak o sebe, tak i o své dítě, což Dr. rozhodně ve mě nebudila.

Jsem víc než spokojená s přístupem. Sestřička velmi příjemná a ochotná. Jen někdy čekám, ale dá se pochopit, že ne každý je zdravotně v pořádku a konzultace se protáhne. Za mě pět hvězdiček

Ja si nemuzu stezovat na doltorku, je skvela a vzdycky vsecko semnou ochotne probere .. Takze za me spokojenost

Paní doktorka je velký profesionál. Vždy milá a ochotná. Na všechny moje dotazy vždy odpoví. Prohlídka je vždy bezbolestná a citlivě provedá. Nikdy nemám pocit, že bych se jí měla obávat. Mám k ní plnou důvěru. Sestřička je též velmi milá a ochotná, při problému objedná nejpozději do 2 dnů. Čekání v čekárně neznám, max 10 minut. Jak to mají těhotné maminky zatím nemůžu posoudit, ale na profesionální vyšetření si vždy ráda počkám.

Paní doktorka je nelidská, odměřená, vyšetření od ní bolestivé. Sestra je nepříjemná. Čekání na vyšetření dlouhé. Nedoporučiji!!!

Nikdy jsem neměla nějaký lehký nebo i závažný problém. Ale tento měsíc sem nedostala menstruaci už podruhé, antikoncepci sem vysadila loni v září, a když sem přišla za doktorkou, tak mě normálně vyšetřila, nic mi neřekla, jen že si mám zajít za sestřičkou, která mi píchne injekci. Nechápu, že sem byla tak blbá..a snad i trochu v šoku, že mě nijak nenapadlo se zeptat co mi teda je, nebo co je to za injekci. No každopádně mi ji pak sestřička píchla, a menstruaci sem dostala..jak mělo vyjít. Ovšem přibrala sem díky ní 4kila, které nemůžu shodit, takže děkuju moc. Nikdy víc.

Ikdyž nemůžu říct, že bych měla někdy problém s paní doktorkou, co se týká léčby problému, prohlídky atd. Nejsem žádná citlivka, se kterou se musí jednat v rukavičkách, ale čeho je moc toho je příliš. To že samotná paní doktorka má k pacientům dost chladný přístup by mi nevadilo, přece jen je to pro ni každodenní rutina a na familiérnosti není čas ani prostor. ale to jak se mnou jako pacientkou jednala sestřička a to připomínám že opakovaně, to už hraničí s absolutní neúctou k pacientovi. Aby na mě vískala do telefonu protože jsem se potřebovala přeobjednat o den později a nakonec mi položila telefon s tím, že prostě dojdu jak jsem byla původně objednaná a hotové, nebo mi odmítne dát recept protože jsem zapomněla přijít na prohlídku (což se myslím občas stane každému) a ještě dodá že jsem ji hluboce zklamala a chodím si tam pouze pro recepty a podobné urážky :D jako to pardon,ale ja na takovéhle jednání nemám žaludek a nevím proč bych to měla trpět. Jsem slušný člověk, zapomenu- omluvím se, bohužel se stane, že někam musíte naléhavě odjet a prostě prohlídku musíte přehodit, na všem se snažím vždy v klidu domluvit, ale bohužel zde se sestřičkou to nelze. a to nemluvím o tom nehorázně dlouhém čekání, ikdyž je člověk objednaný na 8, sedí tam jak tele do 10. a pak dalších 20 minut svlečený v kabince... Opravdu k paní Hrabcové víckrát ne....

Paní doktorka mě velmi zklamala. Už k ní nechodím dva roky. Taky si mě přehazovala s p. doktorkou Omelkovou, ale já jsem radši chodila k té Omelkové. Byla sice jen o něco málo příjemnější, ale přece jen. Nejvíc mě p. doktorka Hrabcová dostala, když jsem samovolně potratila v 6. týdnu těhotenství a přišla k ní se silným krvácením. Řekla, že už se to teda zachránit nedá, že budu muset na vyčištění. Rozbrečela jsem se a ona na mě začala křičet, ať se laskavě chovám jako dospělá a že jestli jsem to dítě vůbec chtěla. No po tomhle už jsem se tam neukázala. Dokonce moje mamka, která k ní chodí, jí potom vynadala. Divím se, že je tam spokojená. Já mám teď gynekologa a ten je parádní. Je hrozně hodný a nečekám 3 hodiny, než mě vezme. K p. Hrabcové jsem se vždycky nechala objednat a když jsem měla přijít třeba v 8 a bylo 8, vzala přede mnou 3 paní, pak dalších 5, které přišly po mně a pak dalších 5, které přišly ještě po nich. Katastrofa. Nedoporučuji ani v nejmenším. I když mi vyléčila skoro každý problém, stejně v mých očích nestoupne. Můj doktor mi je taky vyléčí a dokáže se u toho chovat normálně a neřve na mě.

První připomínka k sestřičce: Ještě jsem neviděla příjemnější sestru, ať už v nemocnici nebo kdekoli jinde u odborných lékařů. Když se objednávám vždy dá nejbližší termím a to že Vás objedná za 3 týdny asi něco znamená. Pro mě je to známka toho, že paní doktorka je profesionál a pacientek má hodně. A kdyby byly nespokojené tak k ní nechodí a sestřička by Vás neobjednala "až" za 3 týdny. Vždy když jsem řekla, že mám akutní problémy sestra mě řekla, že mám přijít za 2 dny, ale brzo ráno, což mi vůbec nevadilo - ba naopak. A když někdy slyším jak jí někdo volá - katastrofa....Sestra dává 15 termínů, ale paní je pořád nespokojená!! Tomuto nerozumím. Pokud potřebuju jít ke gynekologovi, tak se přizpůsobím a vžy se to dá nějak zařídit.
Paní doktorka - super ženská. Nemyslím si, že má pacientky rozškatulkované jak jsem tady četla. Vždy se chová příjemně a mile a vždy mě dá odbornou radu a během vyšetření si i "popovídáme". Co se týká p. doktorky Omelkové, tak jsem u ní byla jednou a její přístup byl taktéž v pořádku. Zeptala se jaké mám problémy, řekla mi jak se to dá léčit, pečlivě mě prohlédla,ale bolesti v podbřišku jak píšou jiné ženy jsem nepocítila, spíš jsem měla pocit,že jak p. Hrabcová tak p. Omelková jsou srovnatelní odborníci.