Adresa

Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
29 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
K
Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce už chodím 10 let. Jsem velice spokojená, jak s přístupem, tak vybavením ordinace. Sestřička v ordinaci je moc příjemná a ochotná. Nikdy nebyl s ničím žádný problém a snažila se hned pomoct. Občas se dýl čeká ale to jde pochopit. Za mě 5* a doporučuji :)


K
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorce vděčím za to, že mám ve svém pokročilém věku vůbec ještě potomka. Je skvělá, ochotná a zajistila mi tu nejlepší péči. Ještě jednou moc děkuji za vše, paní doktorko!!! K.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. V těhotenství se o mě i mé dítě starala teda dost pečlivě a jelikož byly i nějaké komplikace, nic nezanedbala. Zkrátka profesionální přístup. Po každém vyšetření s ni jde prohodit několik vět. Je lidská a ochotná.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

S paní doktorkou jsem nebyla absolutně spokojená, proto jsem byla nucena odejít k jinému lékaři. Prohlídky v těhotenství bez zájmu, bez důslednosti. Kdybych se nezeptala sestřičky na výsledky, tak se Dr. ani neobtěžuje. Nemluvě o tom, že se ani Dr. neobtěžovala mi něco značit do Těh. průkazky. Jediné kdo pozvedl na ohodnocení 2* je její zdr. sestřička, která byla milá a vstřícná. Nicméně i kdyby byla jakákoliv, chtěla jsem kvalitní péči, jak o sebe, tak i o své dítě, což Dr. rozhodně ve mě nebudila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Jsem víc než spokojená s přístupem. Sestřička velmi příjemná a ochotná. Jen někdy čekám, ale dá se pochopit, že ne každý je zdravotně v pořádku a konzultace se protáhne. Za mě pět hvězdiček


T
Ověřeny pacient

Ja si nemuzu stezovat na doltorku, je skvela a vzdycky vsecko semnou ochotne probere .. Takze za me spokojenost


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velký profesionál. Vždy milá a ochotná. Na všechny moje dotazy vždy odpoví. Prohlídka je vždy bezbolestná a citlivě provedá. Nikdy nemám pocit, že bych se jí měla obávat. Mám k ní plnou důvěru. Sestřička je též velmi milá a ochotná, při problému objedná nejpozději do 2 dnů. Čekání v čekárně neznám, max 10 minut. Jak to mají těhotné maminky zatím nemůžu posoudit, ale na profesionální vyšetření si vždy ráda počkám.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nelidská, odměřená, vyšetření od ní bolestivé. Sestra je nepříjemná. Čekání na vyšetření dlouhé. Nedoporučiji!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Nikdy jsem neměla nějaký lehký nebo i závažný problém. Ale tento měsíc sem nedostala menstruaci už podruhé, antikoncepci sem vysadila loni v září, a když sem přišla za doktorkou, tak mě normálně vyšetřila, nic mi neřekla, jen že si mám zajít za sestřičkou, která mi píchne injekci. Nechápu, že sem byla tak blbá..a snad i trochu v šoku, že mě nijak nenapadlo se zeptat co mi teda je, nebo co je to za injekci. No každopádně mi ji pak sestřička píchla, a menstruaci sem dostala..jak mělo vyjít. Ovšem přibrala sem díky ní 4kila, které nemůžu shodit, takže děkuju moc. Nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Ikdyž nemůžu říct, že bych měla někdy problém s paní doktorkou, co se týká léčby problému, prohlídky atd. Nejsem žádná citlivka, se kterou se musí jednat v rukavičkách, ale čeho je moc toho je příliš. To že samotná paní doktorka má k pacientům dost chladný přístup by mi nevadilo, přece jen je to pro ni každodenní rutina a na familiérnosti není čas ani prostor. ale to jak se mnou jako pacientkou jednala sestřička a to připomínám že opakovaně, to už hraničí s absolutní neúctou k pacientovi. Aby na mě vískala do telefonu protože jsem se potřebovala přeobjednat o den později a nakonec mi položila telefon s tím, že prostě dojdu jak jsem byla původně objednaná a hotové, nebo mi odmítne dát recept protože jsem zapomněla přijít na prohlídku (což se myslím občas stane každému) a ještě dodá že jsem ji hluboce zklamala a chodím si tam pouze pro recepty a podobné urážky :D jako to pardon,ale ja na takovéhle jednání nemám žaludek a nevím proč bych to měla trpět. Jsem slušný člověk, zapomenu- omluvím se, bohužel se stane, že někam musíte naléhavě odjet a prostě prohlídku musíte přehodit, na všem se snažím vždy v klidu domluvit, ale bohužel zde se sestřičkou to nelze. a to nemluvím o tom nehorázně dlouhém čekání, ikdyž je člověk objednaný na 8, sedí tam jak tele do 10. a pak dalších 20 minut svlečený v kabince... Opravdu k paní Hrabcové víckrát ne....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti