Ortopedická ambulance
Dolní Česká 1, Znojmo

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická ambulance bolest v koleni

Měl jsem týden trvající bolest v koleni, kterou jsem se rozhodl řešit návštěvou lékaře.
Kdosi mi poradil jednoho místního ortopeda, ale když jsem se chtěl objednat, řekla mi sestra, že nejdříve za 3 týdny!
Pak jsem zkusil dalšího, ale ten byl zřejmě někde na výletě v Praze, neboť mi telefon nikdo nebral.
Nakonec jsem "vyGooglil" MUDr. Ryndu a už vím, proč se říká "do třetice všeho dobrého"
či to nejlepší nakonec... -Ačkoliv měl před odjezdem na dovolenou, ráno mi koleno prohlédl, poslal na rentgen, následně diagnostikoval a ošetřil. Po pár dnech již koleno OK. :-)
Profesionální (a hlavně zároveň i lidský) přístup, za který smekám!

Byla jsem u dr. Ryndy pro předpis ortopedické obuvi pro pětiletou dceru s vrozeným zkratem nohy. Dcerku čeká příští rok operace prodlužující nohu o cca 3 cm u prof. Dungla v Praze. Ortopedickou obuv nám ale prozatím předepisovali tady ve Znojmě v nemocnici (abychom nemuseli pro každý předpis až do Prahyl zvlášť když jsem nyní v 26. týdnu rizikového těhotenství). Vzhledem k prodlužujícím se objednacím lhůtám a zároveň potřebě jarních a letních botek ještě na jaře a v létě, nikoliv až na podzim, jsem tentokrát zkusila kontaktovat dr. Ryndu, protože objednací lhůty jsou týdenní, v nemocnici takřka 2 měsíce (!). Byla jsem velice nemile překvapena abolutním nezájmem dr. Ryndy cokoliv se mnou řešit, řekla bych, že hlavní problém je ten, že dr. Rynda z nějakého důvodu nemá rád prof. Dungla. Alespoň jsem měla z toho tento velice silný pocit. Nechápu však absolutně odmítavý postoj napsat ortopedickou obuv dítěti, které za nic nmůže, dr. Rynda se snažil argumentovat tím, že "to nejde", což je nesmysl, když v nemocnici "to jde" bez problémů. Myslím, že je to hlavně o přístupu a CHTĚNÍlékaře, bohužel z dr. Ryndy jsem měla takový pocit, že pro něj je blaho pacienta (5 letého dítěte!) daleko za vlastními osobními zájmy a pohnutkami. Takřka do kolen mě dostal argument, že na objednací lhůtu počkáme, protože je prý stejně zatím venku zima. Opravdu výrok hodný odborníka. O to víc si vážím péče prof. Dungla, který ač odborník nejlepší jakého znám, má pro pacienta pochopení a jeho přístup je na rozdíl od dr. Ryndy velice lidský. Zase na druhou stranu, opravdu se mi nechce měnit skvělého ortopeda, byť je až v Praze, jen kvůli předpisu ortopedické obuvi. Přesněji řečeno, přece nebudu chodit s dcerou za kováříčkem, když mohu za kovářem. Abych to shrnula, ani se nedivím, že objednací lhůty o dr. Ryndy jsou tak krátké, to samo o sobě asi o něčem svědčí. Dobrý a lidský lékař bude mít určitě ordinaci stále plnou a já příště budu prozíravější. :-)

Pan doktor je velice příjemný a odborník na svém místě. Vřele ho doporučuji. Operoval mi ruku, jizvička malá a ručka vpořádku.

Mylsím,že pan doktor je člověk na svém místě.. Je opravdu odborník, a hlavně si umí poradit i s dětmi.. což je v dnešní době důležitý, protože se některé děti bojí lékařů, tak u něj se nemusím bát. Je to vše v pohodě...Doporučuju..:o))

Je to specialista, doktor na svém místě, člověk se kterým si můžete o problému povykládat, naslouchá tak dlouho až si o problému udělá úsudek a pak vás vyšetřuje. Nechala jsem si u něj operovat tenisový loket bez anestezie pouze s lokálním umrtvením. Vše dopadlo na výbornou. Skoro není ani znát jizva. Všem ho doporučuji.