Kunratická 1503, Liberec
Léčba akupunkturou a bylinnými produkty tradiční čínské mediciny.Sonografické vyšetření břišní dutiny,magnetoterapie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí
Řídícího učitele Havla 17/2, Český Dub

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Promoval jsem v roce 1970 na lékařské fakultě Palackého university v Olomouci. Prvních osm let jsem pracoval na chirurgickém odd.v Liberci. Před ates...

• všeobecný praktický lékař
  • chirurgie
  • radiologie a zobrazovací metody

Mou manželku zbavil trvalých bolestí hlavy, mé dceři rozehnal žlučníkový kámen a mně zažehnal počínající zelený zákal. To všechno akupunkturou! Skoro se tomu nechce věřit, ale když někdo umí- všechna čest!!

MUJ NEJ LEKAR,KAZDY MA SVE CHYBY,ALE TENTO LEKAR ME ZACHRANIL .JE SUPER

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

chci se zeptat, rok se snažíme s manželem o miminko. Bylo mi zjištěno PCO a anovulační cykly. Jsem po laparoskopii a drillingu vaječníků, léčbě clostylbegytem a nic.
    Jaká je rada pro ženy s PCO ? Opravdu nám zbývá jen IVF ? Nechce se mi tomu stále věřit.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,mohli bychom ještě zkusit akupunkturu,která by mohla Váš hormonální systém upravit,aby k otěhotnění došlo.Dr-Robětín

MUDr. Karel Robětín

• Dobrý den,
    Mám potíže s levou nohou, po operaci pravé pravého kyčle (totální endoprotéza). Prošel jsem kontrolou cév, neurologa, ortopeda, rehabilitačního, ale nikdo si s tím neví rady. Závěr budete si na to muset zvyknout. Noha mně v klidu brní a při zátěži se brnění rozšiřuje na celou nohu. až se musím zastavit. Můžete mě pomoci? Děkuji za odpověď.

Dopbrý den,akupunktura by mohla pomoci,ale již jsem skončil.Zkuste najít někoho,kdo ji provádí
    s pozdravem
    Dr.Robětín