Karel Okénka, pediatr Napajedla

MUDr. Karel Okénka

Pediatr Více

Sadová 1042, Napajedla
Priv. prakt. lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Priv. prakt. lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší dětský lékař široko daleko. Ochota, zkušenost s dětmi, výborný přístup ke chlapcům, lepší než prohlídka od lékařky ženy.

Umístění: Priv. prakt. lékař pro děti a dorost Jiný

Jsme naprosto spokojení,vždy pomůže, vysvětlí cokoliv... Sestra nás vždy ubezpečí, že můžeme kdykoliv přijít i zavolat.za nás doporučujeme

pro: dodano 2009-09-13 17:19:32

Hned na začátek bych chtěl říct, že nejsem ještě rodič nějakého dítětě ale dospívající 18ti letý, který si ho nemůže vynachválit a musím říct že lepšího doktora sem neměl. když neberu zubaře a jiné zaměření ae všeobecně pediatry...nevím jestli vůči panu doktoru máš nějaký mindrák že ti nenapsal omluvenku když si simulovala například ale u mě a u lidí co znám já se nezmýlil. a nepiš prosím "Každý pacient to potvrzuje." nebo si snad mluvila ze všema?? semnou teda rozhodně ne..docela bych podle toho cos tu napsala tě tipl na nějakou mladou něchci říct co která pod vším hned hledá něco aby byla zajímavá...to by bylo tak vše...já bych dal nevím co za to kdybych u něj mohl zůstat i ted..a co se týče paní sestřičky tak je to bezvadná paní s kterou je sranda...ale taky hodně záleží na tom jak se tváříte vy když tam dojdete..jestli ste otrávení jak nvm co ta se nedivte že paní sestřička vás nevítá s otevřenou náručí a kyticí růží v ruce...musíte si zamést první před svým prahem..znáte to..." Jak ty mě tak já tobě!"

X

Neschopný doktor. A sestra nepříjemná. Možná, že se k dospělím chovají hezky, ale to samé se nedá říci o chování k dětem, dospívajícím. Já osobně jsem měla dost zkušeností se špatnou diagnózou, kterou Okénka určil. Ať už to u mé sestry, kamarádek. Každopádně jeho přímo hnusné chování (místy dost oplzlé)je dost známé. Každý pacient to potvrzuje. Já osobně jsem k němu chodila jen na preventivní prohlídky na které jsem musela. Jsem z něho hodně zklamaná. A každopádně bych do jeho rukou své dítě rozhodně nedala.
Jde vidět, že komentáře píší rodičové, kteří si nemůžou vynachválit doktora svého dítěte. Moji rodičové byli dřív taky spokojení. Ale časem zjistili jaký opravdu je. Musela jsem toto napsat, nemohla jsem jinak, když jsem viděla jak ho tu všichni chválíte...

Doktora doporučím rád, sestru už méně, připadá mi značně vyhořelá.

Dobrý diagnostik s kvalitním vybavením ordinace. skvělá sestřička.

Nejlepší pan doktor v Napajedlích,umí poradit a vysvětlit je pečlivý.A sestřička je taky super.

Perfektní lékař, super sestřička. Velmi doporučuji.

X

xxx

Perfektní a nejlepší dětský lékař v Napajedlích