Odborný lékař otorinolaryngolog
Hřebenka 846, Nový Bor

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Byla jsem u něj jednou a paráda mohu doporučit ,je to skvělý pan doktor,jen tak dál samá chvála jak koukám nejsem jediná spokojená

Je to bez debat ten nejlepší pan doktor, jakého jsem kdy poznal, byl jsem tam s pětiletou dcerou a zvyklý na chladný a strohý přístup běžných lékařů, jsem byl jak na jiné planetě. Úžasná sestřička a pan doktor, na kterém bylo každým coulem vidět, že je naprostý profesionál s přehledem v oboru, holka moje brala vyšetření jako zábavu, pan doktor s ní neustále mluvil a dělal legraci, sestřička mu výborně přizvukovala, byl jsem až dojatý jejich přístupem na to, že jsme tam byli poprvé a úplně cizí. Ostatní lékaři a zdravotníci by si měli vzít z pana doktora příklad. Nyní jsem chtěl dceru opět objednat, pan doktor už je v důchodu, ale ještě snad ve středu ordinuje, Mít jeho vlastnosti jako člověka i lékaře každý doktor v republice, máme zdravotnictví co by nám záviděl celý svět .... díky pane doktore ...

Vynikající lékař, skvělý odborník i člověk, který to umí s dětma bezvadně.Mám tříletou dceru a tak šetrně a v klidu ji píchal ouško,že neukápla ani slzička a šla i na další kontrolu v klidu...Jsem zdravotník,ale s takovým lidským přístupem,trpělivostí a péčí o pacienta jsem se dlouho nesetkala. Škoda, kdyby bylo více takových lékařů..

je vždy vstřícný, odborně na výši a lidský. Dokáže pacientovi vždy vše vysvětlit aniž by si pacient připadal jako "blb"

Velmi dobrý a příjemný doktor.

Velmi kvalifikovaný a profesionální lékař a k tomu báječný a milý člověk.

Dnes jsem byla velmi příjemně překvapena příjemným a citlivým přistupem tohoto lékaře k mé 2,5 leté dceři. Velmi precizně ji vyšetřil a díky jeho laskavému přístupu se vše obešlo bez jediné slzičky...

Skvělý doktor, máme s ním ty nejlepší zkušenosti, oceňujeme velice kladný přístup k dětem. Vždy jsme byli profesionálně ošetřeni s vlídným přístupem.

Pan doktor je opravdu výborný lékař, zvláště k dětem má skvělý přístup. Je ho práce je opravdu profesionální. Všem doporučuji jako nejlepšího lékaře široko daleko.

I já musím souhlasit se všemi, mě zachránil akutní slepé střevo a zánět mozkových blan a to hlavní nebýt jeho, tak jsem dnes možná neslyšící, takže srdečný dík PANE DOKTORE:)