Ortodoncie, praktické zubní lékařství
Palánek 373, Vyškov

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Profesionál s velkým P! K pacientům milý, vždy vyjde vstříc a hlavně UMÍ! Příjembá a velmi šikovná je i jeho dcera, kterou jde v ordinaci občas vidět. Sestřičky taky příjemné, prostě ideální tým!

Ordinace je velice příjemná, nikdy jsem nečekala déle jak 15 minut a to i když jsem přjela s akutním nehlášeným problémem. Nikdy nebyl žádný problém.I když jsem si z počátku nebyla jistá, jestli bylo dobře, že s mými rovnátky čekal asi 7 let, dnes si myslím, že opravdu udělal dobře a perfektně vyřešil můj problém (chybí mi horní dvojky, 3mm mezera mezi horními jedničkami a nesymetrická dolní čelist). Dnes mám zuby perfektní ;). Díky panu doktorovi.

VELMI DOBRÝ. Maximální spokojenost :) S velkou trpělivostí zvládají i tak rozmazlené klienty jako jsem já ;) Děkuji mockrát!!

Rovnátka jsem měla ve 30letech.Důvod ....odstranění mléčného zubu z č.3. Stálý zub začal růst v horním patře.Volba byla operativně odstranit z horního patra stálý zub a nasadit implantát nebo rovnátka a zub z patra přesunout na správné místo č.3.Volila jsem po doporučení pana doktora přesun zubu.Rovnátka jsem měla 3roky a nelituji je to super.Mám svůj vlastní zub na svém místě už 5let.
Mohu opravdu doporučit.

Pro rovnátka jsem se rozhodla ve 29letech. Horní zuby jsem měla rovné za 2roky a dolní po roku. Pan doktor je velký profesionál, jsem s ním velice spokojená. Zítra jdu rovnátka sundávat a jsem šťastná, že jsem do toho šla. Takže pana doktora můžu jen doporučit. I sestřičky jsou milé a příjemné, ordinace krásná. Všem doporučuji. Romana

syn měl zákus po dvou letech pěkné zuby můžeme doporučit

Velmi příjemný, komunikativní. Určitě odborník ve své profesi. Vše pečlivě vysvětlí, doporučí, poradí. Já nosila rovnátka ve 20.letech, do roka jsem měla krásně rovné zuby, velká spokojenost s jeho prací. V době kdy jsem ho navštěvovala i příjemné sestřičky.

Mám s ním jen dobré zkušenosti... můžu doporučit!

Ano mám ho velice ráda,

mel jsem obraceny predkus, za dva roky vse opraveno na sto procent. Doporucuji, skvely doktor