Adresa

Palánek 373, Vyškov
Ortodoncie, praktické zubní lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
10 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient

Profesionál s velkým P! K pacientům milý, vždy vyjde vstříc a hlavně UMÍ! Příjembá a velmi šikovná je i jeho dcera, kterou jde v ordinaci občas vidět. Sestřičky taky příjemné, prostě ideální tým!


-
Ověřeny pacient

Ordinace je velice příjemná, nikdy jsem nečekala déle jak 15 minut a to i když jsem přjela s akutním nehlášeným problémem. Nikdy nebyl žádný problém.I když jsem si z počátku nebyla jistá, jestli bylo dobře, že s mými rovnátky čekal asi 7 let, dnes si myslím, že opravdu udělal dobře a perfektně vyřešil můj problém (chybí mi horní dvojky, 3mm mezera mezi horními jedničkami a nesymetrická dolní čelist). Dnes mám zuby perfektní ;). Díky panu doktorovi.


VELMI DOBRÝ. Maximální spokojenost :) S velkou trpělivostí zvládají i tak rozmazlené klienty jako jsem já ;) Děkuji mockrát!!


Rovnátka jsem měla ve 30letech.Důvod ....odstranění mléčného zubu z č.3. Stálý zub začal růst v horním patře.Volba byla operativně odstranit z horního patra stálý zub a nasadit implantát nebo rovnátka a zub z patra přesunout na správné místo č.3.Volila jsem po doporučení pana doktora přesun zubu.Rovnátka jsem měla 3roky a nelituji je to super.Mám svůj vlastní zub na svém místě už 5let.
Mohu opravdu doporučit.


Pro rovnátka jsem se rozhodla ve 29letech. Horní zuby jsem měla rovné za 2roky a dolní po roku. Pan doktor je velký profesionál, jsem s ním velice spokojená. Zítra jdu rovnátka sundávat a jsem šťastná, že jsem do toho šla. Takže pana doktora můžu jen doporučit. I sestřičky jsou milé a příjemné, ordinace krásná. Všem doporučuji. Romana


syn měl zákus po dvou letech pěkné zuby můžeme doporučit


I

Velmi příjemný, komunikativní. Určitě odborník ve své profesi. Vše pečlivě vysvětlí, doporučí, poradí. Já nosila rovnátka ve 20.letech, do roka jsem měla krásně rovné zuby, velká spokojenost s jeho prací. V době kdy jsem ho navštěvovala i příjemné sestřičky.


O

Mám s ním jen dobré zkušenosti... můžu doporučit!


M

Ano mám ho velice ráda,
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


J

mel jsem obraceny predkus, za dva roky vse opraveno na sto procent. Doporucuji, skvely doktor


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti