Adresa

AESTHGERY - Plastická chirurgie
alej Svobody 29, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Byla jsem u paní doktorky na liposukci podbradku. Zákrok by v celkové anestezii a ani po zákroku jsem necítila bolest.Rekonvalescence zhruba 3 týdny do zmizení otoků. Dvakrát jsem byla na kontrole. Výsledek je ohromující, změnil se mi tvar obličeje a rozhodně nejsem na klinice paní doktorky Šormové naposledy. Je to odborník s lidským přístupem a schopností poradit pacientovi tak, aby výsledek odpovídal očekávání. Musím říct, že jsem velmi příjemně překvapena, čeho jde docílit. Děkuji ještě jednou za vstřícnost a ochotu celému týmu této kliniky.

H
Umístění: jiné místo Jiný

Alles perfekt!!! Ich bin sehr zufrieden! Ich werde diese Arztin immer wieder wählen!
Das ganze Team ist sehr professionell und gut gelaunt

D
Umístění: jiné místo Jiný

Oceňuji profesionalitu a individuální přístup.Od první konzultace,po telefonickou domluvu ,operaci až k následným kontrolám je paní doktorka v osobním nasazení.Krásný výsledek operace!!!


T
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Paní doktorka je špičkový chirurg. Nemůžu nic vytknout. Celková augmentace prsou dopadla VELMI DOBŘE. Všem, kteří se nemohu rozhodnout při výběru svého plastického chirurga, musím vřele doporučit!!!


M
Ověřený profil
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Přístup paní doktorky, sestřičky i personálu při samotném zákroku, byl velmi profesionální, lidský, výsledek předčil mé očekávání. Cítila jsem se zde jako doma. Vřele doporučuji a v případě potřeby vím na koho se obrátit


D
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Vynikajici pece od A do Z (vysvetleni, konzultace, priprava, zakrok, konteoly), zkratka maximalni snaha pomoci a vyhovet


P
Ověřený profil
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Plastika víček

Bohužel musím varovat všechny potenciální zájemce o plastiku víček. Výsledek operace je u této lékařky sázka do loterie. Sama mám po zákroku trvalé následky v podobě poškozené pohyblivosti víček a semiptózy(pokleslé víčko) na jednom oku. Po roce jsem musela podstoupit další operaci, která alespoň částečně koriguje výsledek špatně provedené plastiky .Tyto následky jsou zcela raritní a vzhledem k tomu, že se v komentářích objevují opakovaně, tak doporučuji zvážit pro tento zákrok výběr jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřený profil
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Horni vicka

Bohuzel jsem dopadla jinak nez u ostatnich pacientu po zakroku hornich vicek.Jedno vicko zustalo spadle a doposud zadna zmena
Lituji velmi ze jsem nesla k jinemu lekari

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřený profil

Jarka
Byla jsem před dvěma lety na operaci horních víček, nepovedlo se. Na jednom oku víčko spadlo a p. doktorka prohlásila, že je to smůla a nedá se s tím nic dělat. Jinak byl personál příjemný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřený profil

jsem cca měsíc po liposukci stehen, otoky a modřiny se velmi pomalu vstřebávají, nohy mi po námaze stále otékají a na jedné noze mi nejspíš zůstane boule (mám jí po úrazu), ale na všechny rizika (včetně té boule) jsem byla informovaná hned při konzultaci a na operaci jsem šla na vlastní žádost. Celkově jsem byla spokojená s přístupem celého personálu. Nohy jsou hubenější a i okolí si změny už začalo všímat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu