Kamila Šormová, plastický chirurg Plzeň

MUDr. Kamila Šormová

Plastický chirurg Více

alej Svobody 29, Plzeň
AESTHGERY - Plastická chirurgie

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Alles perfekt!!! Ich bin sehr zufrieden! Ich werde diese Arztin immer wieder wählen!
Das ganze Team ist sehr professionell und gut gelaunt

Umístění: jiné místo Jiný

Oceňuji profesionalitu a individuální přístup.Od první konzultace,po telefonickou domluvu ,operaci až k následným kontrolám je paní doktorka v osobním nasazení.Krásný výsledek operace!!!

Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Paní doktorka je špičkový chirurg. Nemůžu nic vytknout. Celková augmentace prsou dopadla VELMI DOBŘE. Všem, kteří se nemohu rozhodnout při výběru svého plastického chirurga, musím vřele doporučit!!!

Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Přístup paní doktorky, sestřičky i personálu při samotném zákroku, byl velmi profesionální, lidský, výsledek předčil mé očekávání. Cítila jsem se zde jako doma. Vřele doporučuji a v případě potřeby vím na koho se obrátit

Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Vynikajici pece od A do Z (vysvetleni, konzultace, priprava, zakrok, konteoly), zkratka maximalni snaha pomoci a vyhovet

Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Plastika víček

Bohužel musím varovat všechny potenciální zájemce o plastiku víček. Výsledek operace je u této lékařky sázka do loterie. Sama mám po zákroku trvalé následky v podobě poškozené pohyblivosti víček a semiptózy(pokleslé víčko) na jednom oku. Po roce jsem musela podstoupit další operaci, která alespoň částečně koriguje výsledek špatně provedené plastiky .Tyto následky jsou zcela raritní a vzhledem k tomu, že se v komentářích objevují opakovaně, tak doporučuji zvážit pro tento zákrok výběr jiného lékaře.

G
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Horni vicka

Bohuzel jsem dopadla jinak nez u ostatnich pacientu po zakroku hornich vicek.Jedno vicko zustalo spadle a doposud zadna zmena
Lituji velmi ze jsem nesla k jinemu lekari

Jarka
Byla jsem před dvěma lety na operaci horních víček, nepovedlo se. Na jednom oku víčko spadlo a p. doktorka prohlásila, že je to smůla a nedá se s tím nic dělat. Jinak byl personál příjemný.

jsem cca měsíc po liposukci stehen, otoky a modřiny se velmi pomalu vstřebávají, nohy mi po námaze stále otékají a na jedné noze mi nejspíš zůstane boule (mám jí po úrazu), ale na všechny rizika (včetně té boule) jsem byla informovaná hned při konzultaci a na operaci jsem šla na vlastní žádost. Celkově jsem byla spokojená s přístupem celého personálu. Nohy jsou hubenější a i okolí si změny už začalo všímat.

U paní doktorky jsem podstoupila už 3 zákroky(zmenšení prsou,abdominoplastiku a liposukci).Pokaždé jsem byla velice spokojená.Přístup paní doktorky byl velmi profesionální,ale zároveň lidský a milý.Vše mi podrobně vysvětlila,vždy si na mě udělala dostatek času.Sestřička se o mně po zákrocích starala jak o vlastní :-) a svým přístupem a trvalým úsměvem,mi velice usnadnila pooperační krušné chvilky :-) Za mě můžu paní doktorku Šormovou vřele doporučit !!!