Kamila Šormová, plastický chirurg Plzeň

MUDr. Kamila Šormová

Plastický chirurg Více

15 názorů

Uložit


Adresa

alej Svobody 29, Plzeň
AESTHGERY - Plastická chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
15 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
H
Umístění: jiné místo Jiný

Alles perfekt!!! Ich bin sehr zufrieden! Ich werde diese Arztin immer wieder wählen!
Das ganze Team ist sehr professionell und gut gelaunt


D
Umístění: jiné místo Jiný

Oceňuji profesionalitu a individuální přístup.Od první konzultace,po telefonickou domluvu ,operaci až k následným kontrolám je paní doktorka v osobním nasazení.Krásný výsledek operace!!!


T
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Paní doktorka je špičkový chirurg. Nemůžu nic vytknout. Celková augmentace prsou dopadla VELMI DOBŘE. Všem, kteří se nemohu rozhodnout při výběru svého plastického chirurga, musím vřele doporučit!!!


M
Ověřeny pacient
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Přístup paní doktorky, sestřičky i personálu při samotném zákroku, byl velmi profesionální, lidský, výsledek předčil mé očekávání. Cítila jsem se zde jako doma. Vřele doporučuji a v případě potřeby vím na koho se obrátit


D
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Jiný

Vynikajici pece od A do Z (vysvetleni, konzultace, priprava, zakrok, konteoly), zkratka maximalni snaha pomoci a vyhovet


P
Ověřeny pacient
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Plastika víček

Bohužel musím varovat všechny potenciální zájemce o plastiku víček. Výsledek operace je u této lékařky sázka do loterie. Sama mám po zákroku trvalé následky v podobě poškozené pohyblivosti víček a semiptózy(pokleslé víčko) na jednom oku. Po roce jsem musela podstoupit další operaci, která alespoň částečně koriguje výsledek špatně provedené plastiky .Tyto následky jsou zcela raritní a vzhledem k tomu, že se v komentářích objevují opakovaně, tak doporučuji zvážit pro tento zákrok výběr jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient
Umístění: AESTHGERY - Plastická chirurgie Horni vicka

Bohuzel jsem dopadla jinak nez u ostatnich pacientu po zakroku hornich vicek.Jedno vicko zustalo spadle a doposud zadna zmena
Lituji velmi ze jsem nesla k jinemu lekari

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Jarka
Byla jsem před dvěma lety na operaci horních víček, nepovedlo se. Na jednom oku víčko spadlo a p. doktorka prohlásila, že je to smůla a nedá se s tím nic dělat. Jinak byl personál příjemný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

jsem cca měsíc po liposukci stehen, otoky a modřiny se velmi pomalu vstřebávají, nohy mi po námaze stále otékají a na jedné noze mi nejspíš zůstane boule (mám jí po úrazu), ale na všechny rizika (včetně té boule) jsem byla informovaná hned při konzultaci a na operaci jsem šla na vlastní žádost. Celkově jsem byla spokojená s přístupem celého personálu. Nohy jsou hubenější a i okolí si změny už začalo všímat.


Z
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem podstoupila už 3 zákroky(zmenšení prsou,abdominoplastiku a liposukci).Pokaždé jsem byla velice spokojená.Přístup paní doktorky byl velmi profesionální,ale zároveň lidský a milý.Vše mi podrobně vysvětlila,vždy si na mě udělala dostatek času.Sestřička se o mně po zákrocích starala jak o vlastní :-) a svým přístupem a trvalým úsměvem,mi velice usnadnila pooperační krušné chvilky :-) Za mě můžu paní doktorku Šormovou vřele doporučit !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti