Jablunkov, Školní 131, Frýdlant nad Ostravicí
neurologická ambulance , EEG + stacionář

Frýdlant nad Ostravicí, Nádražní 474, Frýdlant nad Ostravicí
neurologická ambulance, EEG + stacionář

Bohužel mám horší zkušenosti s tímto lékařem. Neměla jsem u něj pocit, že poslouchá co mu říkám, v ordinaci byl se mnou 2x i jiný pacient, poklepání na koleno mu stačilo k tomu aby mi předepsal léky na deprese. Šla jsem k němu s podezřením na tetanii a na žádné vyšetření mě neposlal, navíc jsem ani neměla pocit, že poslouchá co mu říkám, žádné otázky nebo známka, že se zajímá o můj problém. Zkrátka, mou důvěru si nezískal.

Naprosto úžasný člověk. Je velice příjemný, ochotný a hlavně má pro pacienty lidské pochopení. Vždy Vám podá ruku, i když odcházíte. To na mě prvně velice zapůsobilo, doposud jsem se s tímto nesetkala u žádného z mých doktorů. Vždy je dobře naladěný a plný energie. Před nedávnem mi strašně moc pomohl, jsem mu nesmírně vděčná. Když jsem poprvé šla do jeho ordinace, bála jsem se, ale jakmile jsem začala mluvit a uviděla jak se posadil a začal vnímá vše co jsem pověděla, hned mi bylo o 100% lépe. Když promluvil, a poté začal vtipkovat, vše ze mne spadlo. Tohoto pana doktora můžu jen a jen doporučit je naprosto skvělý.

Skvělý lékař - profesionál a odborník, velmi příjemný a milý, s lidským a empatickým přístupem.
Skvělý člověk! Doporučuji všem.

Souhlasím s předešlými pacienty. Konečně dobrý neurolog!

Udělal jsem u dr. Serafina tu nejlepší zkušenost. Počínaje vlídnou setřičkou, přes příjemné prostředí a konče u toho nejdůležitějšího...lékař mě pozorně vyslechnul, navrhnul léčbu, vysvětlil co mám čekat od nasazených léků, kdy a proč doporučuje následnou kontrolu a nebylo mu zatěžko mě poslat na CT (neargumentoval nutným šetřením, jak se mi to již jednou stalo u jednoho lékaře). Získal si mě svým empatickým přístupem a profesionalitou. Mohu jen vřele doporučit!

Tohoto neurologa mohu vřele doporučit všem, kteří mají strach z lékařů, jejich neochoty a nelidského přístupu. Pan doktor Serafin je přesný opak, je to typ lékaře, kterého hledá většina z nás, je profesionální, milý, vtipný a hlavně dělá vše, co je v jeho silách, aby pacientovi pomohl.

Myslím si, že pan doktor Serafin je jeden z nejlepších neurologů, ne-li nejlepší v Moravskoslezském kraji. Nepomohl jen mě, ale také mým známým, kteří byli také velmi spokojeni. Mohu ho jen a jen doporučit, jak pro jeho profesní kvality, tak pro lidský přístup.

3 roky jsem se trápila závratěmi, bolestmi hlavy, svalů, bušením srdce, třesu a depresemi. Pan doktor se svým milým přístupem moje problémy vyřešil. Děkuji Tímto tomuto lékaři za jeho vlídnost, ochotu a velkou spolupráci s pacientem.

Po zkušenostech se zdravotnictvím a několika neurology, po jejichž léčbě se můj stav neustále zhoršoval, byl pan doktor Serafin jako zjevení.
Profesionální přístup a velmi příjemné jednání bylo skvělé a úleva rychlá.
Jsem ráda, že jsem poznala tak výjimečného a skvělého doktora.