ordinace

Umístění: ordinace Jiný

Moje zkušenost s panem doktorem je poměrně pozitivní. Profesionální a pozorný přístup. Nikdy jsem s ním neměl žádné problémy v komunikaci, které zde někteří pacienti popisují. Díky panu doktorovi jsem byl včas hospitalizován, i když jsem před vyšetřením u něho byl na pohotovosti, kde problém nebyl zcela správně vyhodnocen. Během pobytu v nemocnici mi lékař volal a sledoval i můj stav. Sestřička je příjemná a ochotná.

Umístění: ordinace Jiný

První návštěva byla příjemná, asi proto, že se jednalo pouze o prevenci. Při další mi už výsměšně řekl, že mi testy udělá, ale jen za mě vyhazuje peníze z okna, což je pro mě velmi neprofesionální - pacient by neměl být stavěn do pozice, že obtěžuje. Po poslední zkušenosti bohužel hledám nového lékaře. Přišla jsem s angínovými čepy, horečkou 39, CRP velmi vysokým a pan doktor mě (stejně, jako pac. v recenzi níže) poslal kloktat ###, kontrola za 2 dny. Ani žádný výtěr na kultivaci, jen pokyn, ať si udělám doma Ag test - třeba je to prý covid. Jsem sama jako zdravotník zastáncem toho, že se ATB nemají nadužívat, nejsou-li nutná, ale toto je hazard. I já jsem skončila se zánětem hrtanu a průdušek. ATB jsem dostala zbytečně o několik dní a komplikací pozdě. Místo dobře léčitelné angíny jsem řešila plicní RTG a komplikace, kterým šlo snadno předejít.
Mrzí mě, že dělá špatné jméno jinak výborné laboratoři, sestřička byla také vždy skvělá.

Umístění: ordinace Jiný

Bohužel jsem nucena změnit praktického lékaře. Po odchodu bývalého praktika jsem zdědila pana doktora Fekete a byla u něj zatím 3x. Je velmi arogantní, zamlklý, vyjadřuje velký odstup od pacienta, mívá posměšné poznámky. Na poslední návštěvě mi na angínu a horečku 39st doporučil kloktat Vincentku a řekl ať přijdu za 2 dny než mi dá antibiotika den před odletem na dovolenou, abych nemohla na slunce.
Jeho blbé poznámky bych přešla, kdyby měl fištróna a pálilo mu to, ale nejspíš má jen problém se sebevědomím. Obr se pozná podle toho, jak se chová k trpaslíkovi. Ale bagatelizace obtíží pacienta a neschopnost léčby už přehlédnout nelze. Tentýž den jsem skončila po dvojnásobném kolapsu na pohotovosti na interně, s antibiotiky, se zánětem hrtanu a angínou. Tady jde o zdraví.

Umístění: ordinace Jiný

Při nedávné kontrole byli doktor a sestra ochotní, důslední, milí.
Nechci bagatelizovat některé zde uveřejněné názory pacientů, nicméně mě až šokuje, jak moc se neshodují s mou zkušeností.

Umístění: ordinace Jiný

K panu Dr. Fekete jsem se dostala po odchodu předchozího lékaře z ordinace. Moje zkušenost je velice špatná. Několikrát jsem byla u p. Fekete s potížemi, které se opakovali a Fekete mi pouze dělal stejné testy z krve a výtěr z krku, neustále dokola. Místo toho aby mne poslal nebo nasměroval k nějakému odborníkovi, na mne byl Fekete při opakované návštěvě nepříjemný a v podstatě moje problémy zlehčoval a zesměšňoval. Ptal se, co dalšího jsem si vygooglila a tak dále. Začala jsem moje problémy řešit u jiného Dr. a za 3 měsíce jsem ležela na operačním sále s vážnou diagnózou. Opravdu nedoporučuji, jsem ráda, že jsem poslechla své tělo a pocit, že se mnou není něco v pořádku a šla problém řešit dál. Myslím, že pokud si praktický lékař neví rady, měl by pacienta poslat dál k odborníkům a při nejmenším být vstřícný a ne jako pan Fekete.

Umístění: ordinace Jiný

Po odchodu předchozího lékaře, jsem se panu Feketemu rozhodla dát šanci. Při první preventivní návštěvě mne téměř neurazil a vše probíhalo v mezích. Jakmile se však objevili potíže, zachoval se velmi arogantně a neprofesionálně. Sdělil mi po čtyřdenních teplotách, že nemám být hysterická a vlastně jsem jej vůbec neměla obtěžovat. Léky mi prý stejně nemá jaké napsat, protože jsou všechny na Ukrajině, za což jim "děkujeme". Prohlídka byla velmi nepříjemná. Sestra v mé přítomnosti nadávala vulgárně na jinou pacientu, po tom co jí položila telefon. Velmi neprofesionální a nepříjemné chování. Byla jsem nucena změnit lékaře.

Umístění: ordinace Jiný

Za mě naprostá spokojenost! Byla jsem na vyšetření na které mě k praktikovi poslal jiný odborník, že je potřeba udělat ještě nějaká vyšetření. Pan doktor byl pečlivý, doptával se . Udělal rozbory, které už byly nad rámec, ale ze zákona povinné, na které mě ale měl prý poslat už ten předchozí doktor. Tak to komentoval, že mu teda přidělává práci, ale že to přece nezanedbá. Je pravda, že citlivým povahám sedět nemusí, řekne Vám, jak se věci mají a nebude Vám mazat med kolem huby. Jestli ale chcete dobrého diagnostika, který udělá svou práci, tak tady ano. Jestli to Vámi přece jenom otřese, tak sestřička je zlatá, u té se vydýchejte.

Umístění: ordinace Jiný

Poprvé v životě jsem změnil praktického lékaře, a to po druhé návštěvě. To myslím mluví za vše. Po předchozím lékaři v tomto zařízení (synlab ženské domovy) kterého dle pravidel portálu nesmím jmenovat to byl velký naráz a pád na dno

Umístění: ordinace Jiný

Vůbec se v tomto doktorovi a jako člověku nevyznám…Podle mě by neměl ani ordinovat, jelikož jeho chování je naprosto nelidské až zlé. Obracím se na lékařskou komoru a budu to řešit na Magistratu. Tenhle člověk má velký problém se svým sebevědomím a od toho se odvíjí způsob komunikace. Kdybych nebyla tak hodně psychicky odolná, odešla bych od něj s nějakým traumatem. Nedoporučuji !!!

Umístění: ordinace Jiný

Pan doktor možná nemá špatné léčebné metody, no bohužel vychytat ho v dobré náladě je hodně těžký. Po odchodu předchozího lékaře a po zhlédnutí recenzí na p. MUDr.Fekete jsem se mu stejně snažil dát šanci a namluvit si, že je taky člověk a taky nemusí mít svůj den. Akorát mám pocit, že ho nemá nikdy. Ano, lékař by měl léčit, ale myslím, že by měl mít i úroveň a nejednat s lidmi, kteří si k němu coby odborníkovi jdou pro radu a pro pomoc kvůli přetrvávajícím problémům, a pán doktor koulí očima, vzdychá nechutí, je arogantní a stylem komunikace z vás dělá hlupáky a dává vám jasně najevo že je trošku výš. U poslední návštěvy už jsem to nevydržel (i kvůli potížím, které jsem měl) a řekl mu, že jestli ho práce s lidmi nebaví, ať jde dělat na patologii. I když si práce každého lékaře vážím a nikdy jsem si nic podobného nedovolil, tak za tímto si stojím. Na druhý den mě brala rychlá do nemocnice, přirozeně už nejsem pacient MUDr.Fekete.
Každopádně sestřička je ale skvělá, empatická a dávám ji 10/10. Vždy byla ochotná a empaticka a za to jí patří obrovský dík.
Hoffmann