Poliklinika
Vaníčkova 25, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Poliklinika Jiný

Doktor pokládal ponižující otázky, nevysvětlil diagnózu, svedl vinu na jiného lékaře, vůbec celkově neporadil+si nechal zaplatit nesmyslnou částku za nic. Otázky typu “jste spokojena se svým životem?” Doktor si hrál na psychoterapeuta k čemuž nemá kompetence. Už nikdy nenavštívím, ani nedoporučím.

Umístění: Poliklinika Jiný

Je to přístup a odbornost jako když jste ve vyspělé budoucnosti. Takto by mělo zdravotnictví fungovat. Pan doktor není jen odborník v medicínském oboru, ale i úžasně příjemný a empatický člověk. A ocenění je i asistentce, kde mohu pouze konstatovat - anděl bez křídel.

Odborný lékař pro RFM Mudr.Josef Zoul je vyjímečný lékař a osobnost v oblasti globální diagnostiky. Vysoce hodnotím jeho profesinoální a přitom individuální přístup, empatii a léčbu pomocí přírodní medicíny.

Umístění: Poliklinika Jiný

Ještě jsem se nesetkal s tak vyjímečným doktorem a člověkem jako jen pan MUDr. Zoul. Jsem ohromně vděčný za vyšetření i za setkání. Toto místo by měl navštívit každý člověk, který řeší jakýkoliv “problém” v tom nejširším slova smyslu. Kéž by v této zemi bylo více takových lékařů.

úžasný celostní přístup, který jsem u jiných lékařů nezažila. Pomocí globální diagnostiky jsem se dozvěděla příčinu svých potíží a souvislosti s různými orgány v těle. Řídím se doporučeními a cítím se opravdu lépe. Pak doktor mi dal na výběr množství různých vitamínů a doplňků stravy. Objednala jsem na vyšetření i přítele a 6-letou dceru, všechny nálezy dávaly smysl. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Potíže se štítnou žlázou

Pak doktor je velmi milý, lidský a empatický. Dokáže vše vysvětlit srozumitelně a člověk má pocit, že mu rozumí. Díky němu svoje tělo chápu mnohem lépe a dokážu o něm uvažovat v širších souvislostech. Skvělá odborná i lidská péče. Doporučuji!

Pristup pana doktora perfektni prostredi krasne.mereni pristrojem me nadchlo zakoupila jsem doporucene vitaminy.po vitaminech mi nebylo dobre a bolesti jsem mela porad. po 14 dnech jsem zasla k ortopedovi rtg vysetreni diagnozu urcenou pristrojem nepotvrdilo a po obstriku jsem konecne bez bolesti.

Naprostá spokojenost. Stroj potvrdil krevní testy a ještě ukázal spoustu dalších záležitostí na kterých může člověk pracovat. Přírodní medicína a velice příjemné prostředí.

Pan doktor umí!!! pracovat s přístroji GD a TW.

Je neuvěřitelně dobrý odborník.

Měli jsme vždy srovnání s výsledky chemické medicíny. Vše vycházelo stejně u něho jak ne testech z krvi.

Rodiče na tom byli a můžu říct, že spokojenost velká. Nejen, že se konečně dozvěděli, co jim je. Např. skrytá borelióza, pak bylo úžasné, že na mámě poznal její syndrom z cestování. Aniž by mu cokoliv řekla, pak tento přístroj a pan doktor poznal, že její organismus nesnáší změny a vždy když cestuje, pak se musí cítit opravdu špatně. Přesně tak to je. Jak to dokázal poznat ten přístroj, bůh ví, ale opravdu je to velmi dobrá diagnostika s návrhem přírodního léčení. Není to nijak drahé zvláště, pokud člověka něco trápí dlouhodobě a je to obtěžující a běžný doktor nic neudělá, kromě toho potlačit příznaky léčivem, nikoliv vyléčením příčiny. Opravdu doporučuju.