Josef Salač, internista Moravské Budějovice

MUDr. Josef Salač

Internista

12 názorů

Uložit


Adresa

Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice
Interní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
12 názorů

A
Ověřeny pacient

Škoda že pan doktor nereaguje na hodnocení, kdy slabý:dobrý je 10:3. Je však možné, že ho toto hodnocení netrápí či nezajímá.


A
Ověřeny pacient

Hlavně to chcepři hodnocení nebýt nespravedlivý a extrémně náročný. Ale v případě MUDr.Salače bych řekl, že ta kladná hodnocení si tam napsal sám. To si dělám samozřejmě legraci, ale v morbudkách a okolí neznám nikoho, kdo by si ho alespoň trochu pochválil. A tam dole někdo psal o oslovování. Nevím, proč by si pan doktor měl osvojovat tykání, byť i mladšímu člověku. Dobrá, třeba nějakému adolescentovi, ale cizímu dospělému člověku, to je nevhodné. Dávám palec dolů. Pane doktore, vy jste nadčlověk.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Velmi arogantní doktor. Jedná s člověkem jak s blbcem. Neléčí, jenom vydělává peníze. Tak k tomuto doktorovi již nikdy. A že někomu zachránil život (jak tam dole někdo píše) ? Tak to je jeho povolání rozpoznat třeba žaludeční vřed a poslat do nemocnice. To není nic mimořádného. Každému praktickému lékaři se již stalo, že rozpoznal akutní nebezpečí a poslal pacienta k odborníkovi. Mně se obecně hnusí doktoři u nichž je vidět, že jim nejde o vyléčení, ale především o prachy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Když jsem k němu chodila, tak se jen zeptal - jak se daří - napsal mi prášky a protože jsem většinou neměla problém, tak spokojenost byla na obou stranách.Pak jsem přešla k paní doktorce Pleskačové, která se mimochodem zhrozila, že jsem neměla 5 let žádné vyšetření.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobrý den,
musím se vyjádřit, nebotˇ rovněž slýchám rozporuplnné názory. S panem doktorem jsem spokojená, neboť mám zkušenost s jeho lidským přístupem.
Je zcela logické,že ho někteří z nás chápou jako arogantního snoba, který se stará pouze o peníze.
Pana doktora znám osobně již několik let, i jako pacientka, a vím, že je to člověk velmi velmi náladový. Může mít peněz kolik chce, ale štěstí a spokojenost ve svém osobním životě si vždy musel vybojovat:-)
Již 4. rokem žiji v Praze a mohu upřímně potvrdit, že pokud je nějaký doktor srdečný a osobní v kontaktu s pacienty, brzy mu tam chodí "plakat" převážně babičky a ten lékař-ka, jsa pouze taky člověk, se psychicky hroutí.
Copak jste neslyšeli pana doktory Cimického-známého psychiatra-který na otázku: "Jaký je rozdíl mezi psychiatrem a pacientem?" odvětil:"Pouze takový, že psychiatr má klíče, pacient ne!"
Zkuste se příště zhluboka nadechnout, zkuste to...
Vaš Petra


Jediné v čem mi pan doktor pomohl bylo to, že mi řekl, že mám alergii na mléko. Nedokázal mi ani pořádně vysvětlit na co přímo mám alergii. při vyšetření žaludku mi ani nenabídl sprej k umrtvení takže mi bylo opravdu dost zle. Nehledě na čekací doby, i několik hodin, protože známí mají přednost. Když se mu anrodilo vnouče tak pan doktor přišel až na devátou, ale později jsem se dozvěděla, že pracovní doba u něj nikdy nezačíná podle uvedeného času. Nikdy více.........

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Chtěla bych Panu MUDr. Salačovi veřejně poděkovat za pomoc, kterou poskytl mému muži, přestože u něj nikdy nebyl. Bylo mu hrozně špatně, léčí se s vředy.
U paní doktorky, ke které chodí, nám sestra sdělila, že bude čekat až tři hodiny, než na něj přijde řada. Bolesti byly tak kruté, že se to nedalo vydržet, proto jsem se obrátila na pana doktora. Ochotně nás přijal a provedl veškeré vyšetření. Ihned doporučil objednání operace. V nemocnici si ho už nechali.
Jsem přesvědčena,že mu pan doktor zachránil život. Po provedené operaci mu bylo sděleno, že přijel, jak se říká, za pět min. dvanáct. Nevím, jak by to dopadlo, kdybychom ještě čekali ty tři hodiny.
Tímto bych ještě chtěla poděkovat za otce, o kterého se také vzorně stará po prodělané plicní embolii.

Děkuji Nováková


Dneska jsem navstivila pana DOKTORA Salace,a horsiho a arogantniho doktora jsem jeste nevidela.Pracovni doba zacina v 7 hod,ale pan si prijde na 8 hod jako by se nic nestalo.Pristup hrozny,ale aspon si stihne pri vysetreni napsat smsku.Holt leta praxe.Priste uz k nemu nejdu,nestoji to za to.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K Salačovi jsem chodila asi rok a půl. Poprvé jsme k němu šla, protože jsem měla problémy se žaludkem. Vše bylo v pořádku. Pak mi vzal krev a zjistil, že mám zvýšenou funkci štítné žlázy. Poslal mě do Třebíče na rentgen. Tam zjistili, že mám v krku výrusty. Salač mě dal prášky na zvýšenou funkci. Po roce mi vzal znovu krev. Koukala jsem na výsledky a měly úplně jinou hodnotu, než před tím rokem. Jako laijk jsem z toho pochopila, že mám nyní sníženou funkci. Doktor výsledky viděl a nic neříkal a dál do mě "cpal" prášky na zvýšenou funkci. Jeho vyšetření vždy proběhlo takto: "Jak Ti je?", já mu odpověděla, že vše je stejný. Shrábnul pokaždý 30 Kč a nazdar. Nehledě na to, že jsem si s "Pepou" nepotykala. Už mě začal jeho vyšetřovací způsob s.r.á.t , tak jsem se rozhodla jít k jinému doktorovi. Moje nynější lékařka se zhrozila, že beru prášky na zvýšenou funkci, když ji mám hodně sníženou. Okamžitě jsem je musela prášky vysadit. Asi po dvou měsících mi udělala testy a zjistila, že funkci mám v pořádku. Důležité pro ni byly výrustky na štítnici - což Salače absolutně nezajímalo - . Udělala mi znova všechna vyšetření. A její rozhodnutí bylo - odstranění příštítného tělíska. Už mám dva měsíce po operaci. Paní doktorce jsem velice vděčná. Teď mám vše v pořádku a ŽÁDNÉ PRÁŠKY NEBERU!!!! A také mi při těch práškách příšerně padaly vlasy, byla jsem neustále unavená a strašně náladová. Můj názor na Salače ani v hodnocení není. Tímto pana doktora zdravím. A hlavně nikomu nedoporučuji. Pan doktor ode mne dostane doporučený dopis s velkým DÍK.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je sprostý
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti