MVDr.

Josef Pospíšilík

Veterinář

Kontaktní informace

• Nejlepší doktor!!!
    Vzdělaný - dalo by se říci že zná všechno, ochota, vstřícnost, empatie a obětavost na prvním místě.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Nejlepší doktor!!!

• J

Úžasný přístup, odbornost, ochota. Nepotkala jsem lepšího veterináře! Mezi chovateli oblíbený a uznávaný odborník se srdcem na správném místě. Děkuji za maiňáky z Příbora

• PAN veterinář se zlatým srdcem,je vidět,že zvířata opravdu miluje a léčí je s láskou.Zachránil nám pejska,i když jsme přišli na poslední chvíli.Jinam už chodit nebudeme a mohu jen doporučit.

• Skvělý veterinář na správném místě. Naprostá profesionalita, ochotný pomoci všem malým i velkým pacientům. Mě osobně zachránil pejska a jsem mu za to nesmírně vděčná. Pokud můžu doporučit, tak jedině k tomuto veterináři se zlatým srdcem!!

• Mám jen a jen ty nejlepší zkušenosti a mohu vřele doporučit!!!!

• Nejlepší veterinář na světě, lepšího snad už není. Naprostý profesionál, milý, ochotně vše vysvětlí, poradí. Všem doporučuji.

• Výborný veterinář s milým a osobním přístupem ke každému svému pacientovi.Nikdy nás neodbyl i když má vždy čekárnu plnou lidí.ceny mi přijdou srovnatelné s ostatními veterináři pokud neberu ty vesnické.

• Kvůli nehodě nás náhoda zavála k tomuto veťákovi a jsme za tuto náhodu vděčni.Riskli jsme neoperovat a díky velmi kvalitní repozici vše nakonec dopadlo svěle-po zlomenině žádné následky.Tak snad už k panu doktorovi budem chodit se smečkou jen na očkování či kontroly.Děkuji za šelťáka

• Výborný veterinář, ochotný a trpělivý. Mockrát pomohl našemu kocourovi, který má potíže s močovým měchýřem a s jinými kočkami ;-) Ordinace nepatří mezi nejlevnější, ale platíte kvalitu. Doporučuji všem.

• Nejlepší veterinář, ke kterému jsem s naší " zvěří" kdy chodil. Vřele doporučuji!!!!

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní