Adresa

Ordinace
Riedlova 679/9, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Pan MVDr. se mi vždy snaží polopaticky vysvětlit léčbu. Ať mohu doma pokračovat ve správné medikaci a já tím mohl pomoci svému psékovi. Za léta co k panu Doktorovi chodím jsem zjistil, že je to to Pan Veterinář na svém místě. Má výborné odborné znalosti a je i též velice emapatický. Cenově se pohybuje oproti konkurenci v Přerově a okolí na nižších sazbách. Palec nahoru!

J
Umístění: Ordinace Jiný

Výborný diagnostik, pan doktor velice dobře rozumí své práci, vyšetření dělá opravdu důkladně, vždycky pomůže, jinam bych už nešla

P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Děkuji dr. Pospíšilíkovi za jeho dlouholetou péči o naše mazlíčky. Jsme s ním velice spokojeni, jezdíme za ním z Olomouce už roky a všem známým ho doporučujeme.


J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Nelíbila se nám nedůvěra k lékaři MVDR. Pospišilíkovi který nám nevěřil že náš kocourek má bolesti při čůrání.Bohužel nám umřel.
Pan doktor se hodně změnil během půl roku říká to spousta znamých že je arogantní.
A Hlavně bych doporučil MVDr Pospišilíkovi o důkladnou péči starším zvířátkům

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi empatický, ochotný a důsledný, je prostě skvělý. Vždy udělá maximum, pomůže, poradí. Nejlepší PAN veterinář jakého znám.


K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Skvělý pan veterinář. To je ale díky věčně plné čekárně poznat i tak. S našim psiskem byl od prvních očkování, přes záchranu života až do posledního vydechnutí, kdy přišel až k nám domů. Děkujeme a doporučujeme.


Ověřený profil

Nejlepší doktor!!!
Vzdělaný - dalo by se říci že zná všechno, ochota, vstřícnost, empatie a obětavost na prvním místě.


J
Ověřený profil

Úžasný přístup, odbornost, ochota. Nepotkala jsem lepšího veterináře! Mezi chovateli oblíbený a uznávaný odborník se srdcem na správném místě. Děkuji za maiňáky z Příbora


M
Ověřený profil

PAN veterinář se zlatým srdcem,je vidět,že zvířata opravdu miluje a léčí je s láskou.Zachránil nám pejska,i když jsme přišli na poslední chvíli.Jinam už chodit nebudeme a mohu jen doporučit.


S
Ověřený profil

Skvělý veterinář na správném místě. Naprostá profesionalita, ochotný pomoci všem malým i velkým pacientům. Mě osobně zachránil pejska a jsem mu za to nesmírně vděčná. Pokud můžu doporučit, tak jedině k tomuto veterináři se zlatým srdcem!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu