Josef Pospíšilík, veterinář Přerov

MVDr. Josef Pospíšilík

Veterinář Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Riedlova 679/9, Přerov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Skvělý pan veterinář. To je ale díky věčně plné čekárně poznat i tak. S našim psiskem byl od prvních očkování, přes záchranu života až do posledního vydechnutí, kdy přišel až k nám domů. Děkujeme a doporučujeme.


Ověřeny pacient

Nejlepší doktor!!!
Vzdělaný - dalo by se říci že zná všechno, ochota, vstřícnost, empatie a obětavost na prvním místě.


J
Ověřeny pacient

Úžasný přístup, odbornost, ochota. Nepotkala jsem lepšího veterináře! Mezi chovateli oblíbený a uznávaný odborník se srdcem na správném místě. Děkuji za maiňáky z Příbora


M
Ověřeny pacient

PAN veterinář se zlatým srdcem,je vidět,že zvířata opravdu miluje a léčí je s láskou.Zachránil nám pejska,i když jsme přišli na poslední chvíli.Jinam už chodit nebudeme a mohu jen doporučit.


S
Ověřeny pacient

Skvělý veterinář na správném místě. Naprostá profesionalita, ochotný pomoci všem malým i velkým pacientům. Mě osobně zachránil pejska a jsem mu za to nesmírně vděčná. Pokud můžu doporučit, tak jedině k tomuto veterináři se zlatým srdcem!!


M
Ověřeny pacient

Mám jen a jen ty nejlepší zkušenosti a mohu vřele doporučit!!!!


M
Ověřeny pacient

Nejlepší veterinář na světě, lepšího snad už není. Naprostý profesionál, milý, ochotně vše vysvětlí, poradí. Všem doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Výborný veterinář s milým a osobním přístupem ke každému svému pacientovi.Nikdy nás neodbyl i když má vždy čekárnu plnou lidí.ceny mi přijdou srovnatelné s ostatními veterináři pokud neberu ty vesnické.


J
Ověřeny pacient

Kvůli nehodě nás náhoda zavála k tomuto veťákovi a jsme za tuto náhodu vděčni.Riskli jsme neoperovat a díky velmi kvalitní repozici vše nakonec dopadlo svěle-po zlomenině žádné následky.Tak snad už k panu doktorovi budem chodit se smečkou jen na očkování či kontroly.Děkuji za šelťáka


V
Ověřeny pacient

Výborný veterinář, ochotný a trpělivý. Mockrát pomohl našemu kocourovi, který má potíže s močovým měchýřem a s jinými kočkami ;-) Ordinace nepatří mezi nejlevnější, ale platíte kvalitu. Doporučuji všem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti