MUDr. Josef Matějů

Otorinolaryngolog Více

Humpolec, Havlíčkův Brod 2 adresa

5 názor

Adresy (2)

Ušní, nosní, krční ambulance
Masarykova 885, Humpolec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod Jiný

Na vyšetření jsem čekala se synem přes měsíc. Samotné vyšetření trvalo doslova 3s. Po dotazu co zjistil, mne odbyl že má "nosní mandli jako každý kluk jeho věku". Za 3 měsíce, indikací jiného lékaře, jsme se dostali k operaci, kde mu vyoperovali obrovskou nosní mandli, která úplně ucpavala vstup do nosohltanu. Navíc mu dělali i zákrok na krčních madlich+řešili chron. Zánět obou ousek. K tomuto lékaři již nikdy.

D
Ověřený profil

Nelíbil se mi přístup pana doktora, odměřený, zpochybňoval mou předchozí diagnozu, nezájem vyslechnout si problém, nepříjemný na sestru. Slovy vůbec neplýtval, takže človek ani nevěděl co mu je, co zjistil. Při odchodu nestojíte ani za nashledanou. Chápu, že toho mají hodně, ale za to pacienti nemohou.

Nevím tedy,ale podle mých zkušenností mi velmi pomohl co se týče mé malé dcerky.Přístup a jednání v pohodě.Neměly jsme žádné problémy,myslím,že je velmi dobrý a zkušený lékař!!!Když jsem měl vyšetření sluchu z důvodu zaměstnání, naměřil mi špatné hodnoty. Musel jsem zaměstnání opustit a hledat něco, kde je klid. Nedalo mi to spát, tak jsem navštívil jednu pražskou nemocnici a dožadoval se stejného vyšetření. Vyšetření dopadlo dobře, proto jsem trval ještě na jeho opakování. V Praze mi udělali sérii vyšetření a všechno v pořádku. Tak jsem druhý den navštívil opět doktora Matějů. On mne vyšetřil a řekl, že naměřil stejné hodnoty jako při poslední návštěvě. Jaké bylo překvapení, když jsem mu ukázal zprávu z Prahy. . Začal mi nadávat, proč ho zkouším atd. Chtěl jsem od něho svoji kartu. Tu mi prý nedá, ale udělá mi přepis. Když jsem si přišel pro ten přepis, tak za něj chtěl ještě 300. To jsem mu nedal a poslal jsem ho do...... Nakonec mi dal přepis zadarmo a když jsem ho dovezl do Prahy, tak mi řekli, že to špatné vyšetření tam nemám vůbec napsané.


Bez něj bych už dnes byla hluchá, mám zužené zvukovody takže se ušní maz nedostavá správně ven... Nidy mi nic neodmítl a sám mi vždy nabídl pravidelní čištění uší jelikož běžné prostředky u mě nepomáhají. Jsem velmi spokojenáZuzu


Došlo k chybě, zkuste to znovu