Josef Macek, urolog Krnov

MUDr. Josef Macek

Urolog Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nám. Hrdinů 8, Krnov
Odborný lékař urologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
4 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Pan MUDr Macek Josef je vynikající Lékař,ale nejen on. Má kolem sebe vynikající lékaře MUDr Polách,MUDr Skalka,MUDr Ostrčil,a MUDr Jaško.Taky jsou tam,na oddělení urologie vynikající zdravotní sestřičy.V roce 2007 jsem byl hospitalizován,na urologii,kde mne moc a moc pomohly. Děkuji celému Lékařskému kolektivu,pod vedením pana Primaře MUDr Macka Josefa,za záchranu mého života. S pozdravem a přáním všeho dobrého. Rudolf Václav


M
Ověřeny pacient

Pan MUDR. Macek je vysoce kvalifikovaným , fundovaným odborníkem urologem.Hluboce lidský a citlivý vztah k pacientům jsem mohl letos sledovat při svém léčebném pobytu na jeho oddělení. Na jeho vedoucí pozici primáře je vidět perfektní organizaci práce. Pacient nemá šanci se nudit. Organizace vyšetření a léčebných postupů jde jako "na drátkách". Upřímně děkuji za perfektní vyléčení a ošetření.


Z

Jsem jeho pacientem a nemohu než říci machr jakých je v tomto oboru málo a k tomu ještě zlaté ruce co víc dodat lékař jaký má být.Vřele doporučuji.


J

vynikající doktor.ví,co léčí.opravdová kapacita.mohu jen a jen doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti