Josef Grepl

Internista, Praktický lékař Více

Staré Město 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 134, Staré Město

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jelikož je to můj obvodní lékař, byla jsem s ním doposud nadmíru spokojená. Naposledy jsem byla na základě jeho rychlého doporučení poslána do nemocnice s akutním zánětem slinivky břišní. A to podotýkám na pohotovosti v Ústeckoorlické nemocnici pouze můj stav odbyli pouhým vypsáním receptu na nějaké prášky a odesláním do nejbližšího nákupního střediska (TESCO) k vyzvednutí!!!! Ani žádnou injekci na utišení bolesti nepodali!!! V což případě rychlého a seriózního jednání (odběry, krevní testy) pana doktora Grepla mohu jen poděkovat moc a moc, protože na větu paní doktorky ve svitavské nemocnici v životě nezapomenu: Na to by jste mohla i umřít?!!! Jelikož pan doktor je určitě na velmi dlouhou dobu indisponován - je mi moc líto, že jsem mu osobně nestihla poděkovat, ale aspoň jeho manželce - sestřičce jsem poděkovala. Ještě jednou mockrát děkuji a přeji PANU DOKTOROVI brzké uzdravení....i když to bude jistě hodně dlouhý boj Děkuji

Je pravda, ze pan doktor je usmevavy a pratelsky, zvlaste ke starym lidem, ale diky tomu se cekaci doby prodluzuji. Nelze se objednat.
Pred nekolika lety spatne posoudil muj zdravotni stav a s vaznymi nasledky se potykam jeste dnes. Leci aktulna potize, nikoli pricinu obtizi. K odbornikovi Vas sam od sebe neposle. Pokud mate chripku, niceho se nebojte, pokud mate vaznejsi zdravotni obtize, jdete rovnou k odbornikovi sami.

Pana doktora jsem zatím navštívila jen několikrát (navíc jsem kontakt získala na doporučení). Pravda - pacientů má hodně a čekání bývá skutečně delší (možná jsem si jen vybrala špatný den), nicméně čekání vynahradí příjemným přístupem, dle mého názoru není pravda, že se pacientům nevěnuje. Chválím lidský přístup, profesionální jednání, zájem. Jsem u pana doktora spokojená.

Opravdu výborný lékař se vzácně lidským přístupem k pacientům poradí pomůže uklidní a hlavně není vůbec arogantní jako jiní jeho kolegové

velmi dobrý přístup k pacientům,řeší věci,které by i řešit nemusel.
Po ruce má velmi uznávané kapacity z řad specialistů.
Je oblíben a uznáván u svých pacientů

vždy poradí a pošle k odborníkům řeší zbytečné úzkostné stavyo zdraví jsem spokojená

má mnoho pacientu,ale málo se jim věnuje