Josef Černý, alergolog Turnov

MUDr. Josef Černý

Alergolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kinského 2069, Turnov
Odborný lékař alergolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Odborný lékař alergolog Jiný

Je to skvělý pan doktor, ceníme si jeho profesionality a příkladné péče. Zachránil život mým dětem jeho okamžitou pomocí i na Štědrý den. Neváhá pro dětské pacienty obětovat i osobní volno. Kdyby jen bylo víc takových ochotných lékařů...Jezdíme za nim již léta a naprostá spokojenost :-)


K
Ověřeny pacient

Pan doktor si dost na svých pacientech léčí svoji náladu.Vrcholem všeho je,když uráži pacienty a zneužívá svého neprofesionálního přístupu.A ještě mě vždy zaráželo při každé návštěvě,že hovoří vždy o jiné diagnoze.Rok mě tvrdil,že nemám alergii na psa,že mám negativní výsledky a po roce najednou našel výsledky a začal mluvit,že mám na psa alergii a td.Byla jsem trošku v šoku:-) Jako doktora nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Pan doktor je velmi laskaý, snaží se nic nezanedbat a vždy nám dobře poradí. Chodím k němu já sama i se synem a jsme spokojeni.


S
Ověřeny pacient

Po odborné stránce hodnotit nemohu, ale jako člověk je dost strašný, chodila jsem v dětství k jinému alergologovi mimo Turnov, který mi opravdu pomohl, ale pokud jsem byla nucena jet na pohotovost a náhodou jsem tam na něj natazila, vždy mě s gustem nechal v nemocnici. Navíc si to náležitě vychutnal včetně poznámek o tom, že kdybych chodila k němu, zánět průdušek bych teď neměla.... Poté moji rodiče vždy volali na pohotovost, kdo slouží, a párkrát jsme raději s astmatickým záchvatem jeli do Liberce:( Nerada na něj vzpomínám, dětské oddělení nemocnice za hlubokého totáče byl zážitek pro otrlé:(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


pan doktor cerny je dobry lekar lecil meho syna z tezkeho astmatu ho dostal tak ze je ted dlouho bez problemu nyni ma v peci i mou vnucku na nase prani a take ji pomaha a verim ze ji take z astmatu dostane dekujeme pane doktore


Hodný doktor, který mi vždy dobře poradil.


Fakt super lekar,chova se skvele k detem,je fakt moc dobrej i jako lekar,moc nam pomohl!


pan doktor je dobrý


V
Ověřeny pacient

Pan doktor Černý je velice zkušený a empatický doktor. Chodím k němu jak na alergologii, tak jako k obvodnímu lékaři a mohu jej všem jedině doporučit.

Veronika


J

s panem doktodem jsem velice spokojena


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti