Interní a endokrinologická ordinace

Ambulance Endokrinologie,Obezitologie a Vnitrniho lekarstvi
Svermova 144, Liberec

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Interní a endokrinologická ordinace Jiný

Za mě je doktorka Tampierová naprosto úžasný čloěk, ...lékařka. Rozhodně není arogantní, neempatická či snad i zlá. Má snahu pomoci a i přes drobné zádrhely z mojí strany má i dost trpělivosti. A sestřička? Super, ty dvě se tak dlouho hledaly až se daly dokupy.

Umístění: Interní a endokrinologická ordinace Jiný

Arogantní,neempatická,drzá doktorka,mamku i dceru nechtěla vyšetřit,že sebou neměly dostatečné papíry a že to je ztáta času.Ztráta času je ,že vůbec studovala,když,vykonává své povolání s takovouto oblibou.Neumí se k lidem vůbec chovat.!!!

Umístění: Ambulance Endokrinologie,Obezitologie a Vnitrniho lekarstvi Jiný

Doktorka Arogantní v ordinaci jsem byl cca 10 min. Komunikace na bodě mrazu ani neodpovídala na otázky podle nim jsem tlustý a sportuj asi málo.Její vyjádření bylo dělejte si s tím co chcete .Můj názor je ze není profesionální Svoji práci nedělá poradně!. Doktorka nepracuje s aktuálními daty od jiných doktoru a vyšetření.

Umístění: Ambulance Endokrinologie,Obezitologie a Vnitrniho lekarstvi První návsteva

Po návratu ze zahranici jsem si vybrala pani doktorku Tampierovou jako svou novou doktorku na stitnou zlazu. Sestricka byla milá a spolu jsme vyrídili jak papiry tak terminy. Vse bez problému. Ale jak pisi nekteri zde, prekvapení me cekalo pri navsteve pani doktorky. Za cely svuj zivot jsem nepotkala cloveka jako je ona. Neprijemna, ponizujici, odsekavajici. Co prý tam vlastne chci. Kdyz jsem ji nedokazala rici slození urciteho zahranicniho leku a o který lék se to presne jedná udelala ze me hlupaka, a pry v cechach takove leky nejsou a at si to resim v zahranici. Poté mi rekla ze nebude lécit nekoho chyby (pri operaci byla udelana chyba a proto beru o dva prasky navic a musi se hlidat hladina jednoho hormonu-nic vic). Tech veci bylo mnohem více, to by bylo na 4 odstavce. Do této ordinace já tedy uz v zivote nevstoupím, to radsi budu jezdit treba az do Prahy, nez zazít znovu takovéto chování.

Paní doktorka mi řekla i když nepracuje št.žláza je to o.k.Je náladová podle stupně vyspalosti.Potím se,jsem slabá p. doktorka řekla že moc žeru.Přito žeru větši nou zeleninu-a co p.obezitoložka na genetiku,klid od starostí v důchodu etc.

Sestřička v ordinaci paní Tampierové je zlatá ženská, milá, ochotná, usměvavá. Co se ale vyjevilo za druhými dveřmi, to by bylo na pořádně dlouhý odstavec. Nepříjemná, arogantní paní - to je paní doktorka Tampierová. Byla jsem pro ni "ztráta jejího času" a člověk, který "nepotřebuje její odbornou péči". Přitom chodím pravidelně jednou ročně na preventivní prohlídky. Nejsem sice jejím pacientem, šla jsem k ní výjimečně jen na SONO, byla to ale velká chyba. Bohužel, slušný člověk na tohle chování není připraven, proto jsem jí ani nic nebyla schopná říct v tu chvíli. Nikdy bych se sem ale už nevrátila. Vše se dá říct slušně, klidně. Paní Tampierová se umí chovat lidsky asi jen k vybraným jedincům. A než k ní půjdete, naučte se latinsky, je možné, že vás bude chtít ponížit touto formou.

Úžasná paní doktorka i sestřička. Doprovázím dceru Vanesku C. a jsme spokojení na 1110% Zítra ránu jdu volat na objednání.....to bude chtít trpělivost, ale rozhodně se to vyplatí. Petr C.

Není prakticky možné se do ordinace dovolat. Pokud se chcete objednat na vyšetření, nechejte si tak 2 hodiny času, které strávíte opakováním volby na telefonu a možná se Vám poštěstí se dovolat.

Nechápu proč tady hodnotíte doktorku od naproti, když se to týká paní Dr. Tampierové.
Je pravda, že dovolat se tam je umění.. ale zase na druhou stranu nemoci štítné žlázy má kde kdo a ordinace na to nestačí. Ti co se tomu věnují těžko něco změní, chtělo by to asi více doktorů.
Já jsem s paní doktorkou T. velmi spokojena.

K paní doktorce Tampierové již chodím 5 let, je to opravdu Paní doktorka, vždy mi vše pečlivě vysvětlí tak, abych tomu i já jako laik rozuměla. Je vždy velmi příjemná, nikdy není arogantní, cítím se u ní jako člověk, který neobtěžuje, ale jako ten, který potřebuje pomoc. Stejně kladně hodnotím sestřičku. Je pravda že se člověk na tel.číslo ordinace špatně dovolává, ale při troše trpělivosti to jde. Byla bych ráda kdyby takových lékařů bylo více.