Psychiatrická ordinace MUDr. Žahourka
Žižkova 244, Písek

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace MUDr. Žahourka Jiný

Prostě paní DOKTORKA. Dokázala to, že jsem opět začal žít i s mou diagnózou plně hodnotný život. V toto jsem už ani nedoufal. Moc děkuji

Umístění: Psychiatrická ordinace MUDr. Žahourka psychiatrické konzultace

Mohu sdělit, že paní doktorka mi velmi pomohla. Dále mohu říct, že tato paní doktorka je nejlepší doktor co jsem poznala. Svému oboru velice rozumí, je milá a vše mi mi vždy pečlivě vysvětlí. Se sestřičkou mají milý přístup, vezmou mě i když přijdu dřív. Prostě hodním 1****************

Umístění: Psychiatrická ordinace MUDr. Žahourka kontrola při dlouhodobé léčbě

Děkuji paní doktorce za její lidský přístup a chápání i osobních problémů - vč. ztráty důvěry u určitých osob jež mi dohnaly k zoufalému činu ! Moc děkuji paní doktorce i její sestřičce za přístup, ochotu, profesionální výkony. Přeji hodně spokojených pacientů, M.Dudková

Velmi lidský přístup. Vím že mi vždy vše vysvetly a naordinuje správne léky aby mi bylo dobře. I na konzultace po telefonu si na vás udělá čas.

Mohu srovnat s jinou ambulancí i pobyty v psych. léčebnách. Paní doktorka je skvělá. Ví co dělá, má lidský přístup... doktorka skvělá, sestřička skvělá, prostředí příjemné.

p.dr.je ochotná, příjemná, prostě skvělá. vždy pomůže. moc za ní děkuju. a sestřička je taky tak úžasná.