Jitka Štěpánková, logoped Plzeň

PaedDr. Jitka Štěpánková

Logoped

Žlutická 9, Plzeň
Logopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Logopedická ambulance

Chodíme k paní doktorce rok a půl a posun bohužel není žádný... Paní doktorka nám vždy připraví nový obrázek a syn ho musí svými slovy popisovat. Přijde mi, že více než cvičení slov, ve kterých se vyskytuje problém, cvičíme popis. Každá návštěva je jako mluvní cvičení ve škole. Při vyprávění se syn samozřejmě problematickým slovům vyhýbá a paní doktorce to ani nijak nevadí, neopravuje ho... Moc tento postup nechápu. Zdá se mi, že tak nic nenaučí. Je velmi odměřená a celou dobu se dívá jen do svých papírů. Objednali jsme se k ní na doporučení ostatních, je mi líto, ale naše zkušenosti jsou odlišné.

Paní doktorku mohu jen doporučit, umí komunikovat s dětmi, je systematická a trpělivá. I když na první pohled vypadají procvičovací metody zvláštně, tak efekt opravdu mají a stačí jen vytrvat.

pani doktorka je mila,prijemna,chodila sem k ni pred mnoha lety s prvni dcerou,kdyz byvala ve Starem Plzenci,pak po prestehovani sme hledali logopedku pro mladsi dceru-vzpomnela jsem si na pani doktorku,zavolala ji na mobil,vse s ni probrala a pani doktorka nas ochotne objednala-velice doporucuji-i pristup-dcera byla stydliva i pres to pani doktorka trpeliva

S paní doktorkou jsme spokojení, se synem pracuje systematicky a je velice trpělivá. Velice oceňuji to, že nás přijala vzhledem k našemu problému do péče i přes velké množství čekajících v pořadníku. Určitě doporučuji!

paní doktorka má vynikající přístup i po telefonu, neodbyde vás tím, že je dítě malé a nemá nárok, ale vše s vámi probere a udělá logický výstup. Jsem velmi spokojená, chválím a doporučuji!

S paní doktorkou jsem spokojená, sice vypadá na první pohled přísně, ale s dětmi to umí a je to člověk na svém místě. Doporučuji.