Jitka Štěpánková, logoped Plzeň

PaedDr. Jitka Štěpánková

Logoped Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žlutická 9, Plzeň
Logopedická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Umístění: Logopedická ambulance Jiný

Paní doktorka je skvělá. Od té doby, co k ni chodíme, se syn krásné rozpovidal. Dříve nechtěl říkat barvy ani čísla. O rok později počítá do sta, barvy umí všechny a slovům, která říká, se už da rozumět. Navíc ho úkoly od paní doktorky velmi baví a to je velmi důležité. Stále má problém s některými písmeny, ale už v menší míře, než před první návštěvou.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Logopedická ambulance

Chodíme k paní doktorce rok a půl a posun bohužel není žádný... Paní doktorka nám vždy připraví nový obrázek a syn ho musí svými slovy popisovat. Přijde mi, že více než cvičení slov, ve kterých se vyskytuje problém, cvičíme popis. Každá návštěva je jako mluvní cvičení ve škole. Při vyprávění se syn samozřejmě problematickým slovům vyhýbá a paní doktorce to ani nijak nevadí, neopravuje ho... Moc tento postup nechápu. Zdá se mi, že tak nic nenaučí. Je velmi odměřená a celou dobu se dívá jen do svých papírů. Objednali jsme se k ní na doporučení ostatních, je mi líto, ale naše zkušenosti jsou odlišné.


Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen doporučit, umí komunikovat s dětmi, je systematická a trpělivá. I když na první pohled vypadají procvičovací metody zvláštně, tak efekt opravdu mají a stačí jen vytrvat.


V
Ověřeny pacient

pani doktorka je mila,prijemna,chodila sem k ni pred mnoha lety s prvni dcerou,kdyz byvala ve Starem Plzenci,pak po prestehovani sme hledali logopedku pro mladsi dceru-vzpomnela jsem si na pani doktorku,zavolala ji na mobil,vse s ni probrala a pani doktorka nas ochotne objednala-velice doporucuji-i pristup-dcera byla stydliva i pres to pani doktorka trpeliva


V
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsme spokojení, se synem pracuje systematicky a je velice trpělivá. Velice oceňuji to, že nás přijala vzhledem k našemu problému do péče i přes velké množství čekajících v pořadníku. Určitě doporučuji!


J
Ověřeny pacient

paní doktorka má vynikající přístup i po telefonu, neodbyde vás tím, že je dítě malé a nemá nárok, ale vše s vámi probere a udělá logický výstup. Jsem velmi spokojená, chválím a doporučuji!


J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem spokojená, sice vypadá na první pohled přísně, ale s dětmi to umí a je to člověk na svém místě. Doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti