Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Prisla jsem k ni jako novy pacient s tim, ze nevidim dobre pres bryle, ktere jsem si nechala udelat narychlo v optice. Upozornila jsem ji na to, ze na jedno oko mam astigmatismus. Zkousela mi cteni, vysetrila me na pristrojich. Divala se na recept k brylim, ktery jsem ji prinesla a rekla, ze jsou udelane dostacujicne, ze lip to vykorigovat nepujde. Rekla jsem ji, at mi to vykoriguje aspon na blizko, ze na to oko nevidim ani na cteni. Rekla, ze to neni mozne, ze na pristrojovem vysetreni to ukazalo, ze vidim dobre. Dala mi cist text na jedno oko a opravdu zjistila, ze to neprectu, az se sklickem, co mi zkusila dat. Bryle na cteni jenom na jedno oko mi stejne pry nepredepise. Mam prijit za rok na kontrolu... Sla jsem do optiky si nechat udat cocky. Pani mi trpelive ruznyma cylindrama a dioptriema vykorigovala astigmatismus do jasneho videni. Samozrejme mi rekla, ze to oko nevidi dobre ani nablizko bez podpory (nevim, cemu se pani Salomounova tedy divila). Takze na to astigmaticke oko mam cocku bifokalni. Tedy s korekci nadalku i nablizko. Navsteva u pani MUDr. Salomounove pro me nemela smysl. Akorat me zdeprimovala, ze neni pro me pomoc.

Naprostá spokojenost. Byla jsem na operaci horních víček. Vše se hojlo krásně a výsledek je úžasný, žádné stopy po zákroku.