Dlouhá 524/28, Lazce, Olomouc

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Revmatologie Olomouc

MUDr. Jitka Průšová, má atestaci v oboru revmatologie. Absolvovala odborné stáže na zahraničních klinikách v Rakousku a v Německu, dále v Revmatologic...

Umístění: Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření

Na paní doktorku jsem četla kladně recenze a velmi jsem se těšila,že mi pomůže,po špatné zkušenosti s lékařem. Zjistila, že lékaře,který mi nevyhovoval, zná a je to její kolega. To jsem netušila. Začala na mě slově agresivně útočit,že to nedělá, aby přebírala kolegům pacienty. Že jsem to záměrně zatajila když jsem se objednávala , což není pravda
Snažila jsem se jí situaci vysvětlit, že jsem rozhodně nic zatajovat nechtěla s pokorou a příjemným jednáním a přesto agresivně pokračovala ve svém. Řekla jsem tedy,že chápu,že je jí to nepříjemné a respektuji to,že bych si ráda vzala žádanku, odešla a našla si jiného lékaře. Dál pokračovala ve slovním ponižování. Musela jsem to říct 4 x, než mi vrátila ji a nechala mě odejít. Rozzuřilo ji, že se orientuji ve své situaci a nenechám se manipulovat. Paní doktorka situaci nezvládla z lidského pohledu. Kdybychom se po dvou minutách rozloučily, nic by se nestalo. Může být odborník jaký chce,ale když nezvládá komunikaci, je to špatné.

Umístění: Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření

Skvělá paní doktorka s lidským, a velmi empatickým přístupem k pacientům. Moc děkuji, návštěva ve Vaší ordinaci je vždy příjemná.......

Umístění: Revmatologie Olomouc Jiný

Skvely pristup,snaha pomoci,moc dekuji i sestricce,ktera je moc prijemna

Umístění: Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření

Paní doktorka je úplně úžasná a moc mi pomohla, má velice krásný přístup k pacientům, je to odbornice na svém místě, děkuji i příjemné a šikovné sestřičce, takových zdravotníků kdyby bylo víc...

Umístění: Revmatologie Olomouc diagnostické vyšetření

Paní doktorka je odborník na svém místě, je to výborná lékařka, empatická s lidským přístupem, velice příjemná, snaží se pomoci. Netrvalo dlouho a po několika letech bolestí a běhání po lékařích jsem se dočkala pomoci. Jsem jí nesmírně vděčná. Mohu jen doporučit.

Umístění: Revmatologie Olomouc Jiný

Děkuji paní doktorce i sestřičce za to jak laskavě přistupují k pacientům.jeste jsem to nezažila mám problém s s nohou a konečně po půl roce se s tím začalo něco dělat.chodila jsem od vyšetření k vyšetreni .a tady u paní doktorky která mě vyšetřila se zjistilo co mi asi je tak jsem strašně ráda že se to už brzy vyřeší a mě se konečně uleví..fakt moc dekuji

Umístění: Revmatologie Olomouc Jiný

Chtěla bych velmi poděkovat paní doktorce Průšové za úžasný přístup.
Spoustu let trápení ,paní doktorka absolutně neváhala a během chvíle našla řešení, které věřím že zabere.
Za přístup děkuji I sestřičce, obě jste úžasné a takový přístup se opravdu málokdy vidí..
U mě máte plný počet hvězd a všem vřele doporučuji
Ještě jednou děkuji Lamrová Kamila

Umístění: Revmatologie Olomouc Jiný

Z návštěvy paní doktorky jsem odešla v bezmezném údivu. Prostory, přístup, komunikace, empatie a hlavně - po několika letech bolestí, díky kterým jsem byla psychicky na dně mi změnila život. Do týdne mi začala medikace fungovat. Velmi jí I sestřičce děkuji za jejich přístup. Doporučuji a dávám plný počet hvězd.