Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Díky paní Jitce Kaštanová bych šla rodit ještě jednou. Neskutečně profesionální a zároveň lidská PA, kterou bych u porodu přála každému. Všechno vysvětlila,pomohla,uklidnila,podpořila.. patří jí naše velke DIKY! Fňukalovi

Umístění: Ordinace Jiný

PA Jitka Kastanova byla vyborna, citlive me provedla porodem, respektovala ma prani, do niceho me nenutila, nabizela moznosti (jak to prirozene urychlit), ale rozhodnuti ponechala na mne (vyckavala jsem a nebyl s tim problem). Podporila me i v prani porodit do vody, coz se take stalo. Kdybych planovala dalsi deti, rada bych rodila zase s ni. Pro uplnost dodavam, ze porod sel dobre a probehl prirozene.

Umístění: Ordinace Jiný

Už je to skoro 13 let, ale na paní Kaštanovou moc ráda vzpomínám. Udělala jsem si na pokoji na Obilním trhu domácí prostředí, šero, zavoněla si to jasmínem... Paní porodní asistentka vždycky přišla jen na kontrolu a na finále a byla naprosto perfektní, empatická, milá, přesně taková, jak si porodní asistentku představuju. Za chvíli nás to čeká na Obilňáku znovu, tak doufám, že ji budu moci alespoň pozdravit ;-)

Moc milá a příjemná paní porodní asistentka. Měla jsem před svým prvním porodem trochu obavy, koho si při příchodu do porodnice "vylosuji" a jestli si navzájem sedneme, ale paní Kaštanová byla super. Bylo vidět, že jí jde nejen o zdravé miminko, ale i o to, být nastávajícím rodičům dobrou oporou. Když se v průběhu porodu vyskytly potíže, hned nám všechno vysvětlila a uklidnila nás. My jsme přišli k porodu dobře naladěni a dobrou náladu jsme si zachovali po celou dobu pobytu na Obilňáku, a to i přesto, že jsme se nakonec nevyhli císařskému řezu :-) Za nás pro paní Jitku Kaštanovou jednička s hvězdičkou, doufám, že se s ní příště zase potkáme!

S paní Kaštanovou jsem rodila v březnu a díky jejímu přístupu a zkušenostem máme krásnou zdravou dcerku a já naprosto úžasný zážitek z porodu. Nikdy jsem si nemyslela, že může být porod, tak pohodový. Šlo už o můj druhý porod, tak jsem celkem věděla do čeho jdu a neděla jsem si žádné přehnané iluze. Po prvním porodu jsem docela dlouho tvrdila, že druhé dítě už nikdy a po tomto bych šla obratem rodit znovu. A vím, že velký podíl na tom má právě paní Kaštanová, která vedla porod profesionálně, byla velmi milá, ochotná a vstřícná. Rozhodla jsem se pro porod do vody, bohužel to nepostupovalo, tak jak by mělo, a po cca 7 hodinách, kdy jsem se neotvírala, tak jsem si na doporučení paní Kaštanové nechala dát epidurál a opravdu se porod rozjel a do hodiny a půl byla malá na světě. Skvělý odborník na svém místě, díky zkušenostem ví co v danou chvílu udělat a na který bok natočit, aby porod rychleji postupovat. Jitko ještě jednou moc děkujeme a že je za co, malá je snad nejhodnější dítě, které jsme si mohli přát a určitě na tom má velký podíl i ten pohodový porod.

V den mého porodu se paní Kaštanová nejspíš špatně vyspala. Od příjezdu do nemocnice na mě byla neskutečně protivná. Chápu, že jsem jí mohla vadit, protože bolesti byly tak velké,že jsem prostě nedokázala nekřičet, ale má být profesionálka. Dvakrát mě okřikla ať sebou neházim,že bude peřina od krve! Když jsem jí prosila o epidurál třikrát mě odbyla,že nemám odběry. Když přišlo na tlačení začlo to být ještě horší. Řekla mi ať tlačím až budu mít bolest. Dvakrát jsem jí říkala, že to nepoznám, bolelo mě všechno pořád. Ona dělala že mě neslyší a jen se na mě utrhovala proč tlačim nebo netlačim. Pak začala zdvihat oči ke stropu a opakovat : "Tak já nevim co mám dělat, když paní netlačí" Musela jsem sebrat poslední zbytky síly abych to na ni mohla křiknout,že to nepoznám, pak se konečně trochu probrala a pomohla mi. Navíc mě pořád nesmyslně přetáčela z boku na záda a zpět což mi hrozně vadilo. Nakonec jsem už z ní byla uplně na dně a nedokázala jsem v sobě najít další sílu k tlačení,takže porod skončil kleštěma. Dodnes na porod vzpomínám s hrůzou a odporem, bolest jsem už dávno zapoměla ale na bezmoc a depresi z chování paní kaštanové jen tak nezapomenu. Tahle ženská nemá v porodnici co dělat! Marie Škardová

Zlatá ženská na pravém místě která se mě věnovala a vše vysvětlila díky ní máme zdravého syna a porod proběhl v pohodě i bez předporodní přípravy o které si myslím že je akorát tahání peněz z lidí.Moc děkujem Jitko a pokud budem někdy ještě rodit tak jedině s tebou.